FC Barcelona - Sevilla 1:0Barcelona přehrála Sevillu a vrátila se do čela La Ligy

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Fotbalisté Barcelony zdolali Sevillu 1:0 a dostali se do čela neúplné tabulky španělské ligy. Předehrávku 8. kola rozhodl vlastní gól Sergia Ramose ze 76. minuty.

Hráči Barcelony slaví vítěznou trefu v utkání proti Seville.

Katalánský celek, který kvůli rekonstrukci Camp Nou hraje domácí utkání na Olympijském stadionu, mohl vést už od 22. minuty, jenže Félix napálil z šestnáctky břevno. Místo toho se „Blaugranas“ dočkali až ve druhém poločase, kdy šestnáctiletý Yamal po centru vrátil míč před branku a dlouholetý hráč Realu Madrid Ramos si ho nešťastně srazil do sítě.

Svěřenci trenéra Xaviho spolu s Gironou jako jediní v ligové sezoně nenašli přemožitele a v aktuálním ročníku vyhráli doma i pátý soutěžní duel. Barcelona od října 2015 nepodlehla Seville v La Lize v 16 utkáních po sobě. Andaluské mužstvo nebodovalo po třech kolech a je dvanácté.