Skrót meczu Wyspy Owcze - Polska 0:2 [WIDEO]. Udany debiut Michała Probierza w roli selekcjonera. Zostały tylko dwa spotkania

Jakub Maj
Jakub Maj
Wideo
od 16 lat
Reprezentacja Polski wygrała z Wyspami Owczymi w ramach eliminacji Euro 2024. Biało-Czerwoni wskoczyli na 2. miejsce w grupie E. Szanse na bezpośredni awans są nieco większe, ale nadal małe.

Bramki z meczu Wyspy Owcze - Polska [WIDEO]

Mecz z Wyspami Owczymi zaczął się dla Biało-Czerwonych perfekcyjnie. Już w 4. minucie Sebastian Szymański sprytnym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza rywali.

Przeciwnik w 49. minucie ułatwił nam mecz. Askham sfaulował Arkadiusza Milika tuż przed polem karnym. Sędzia sprawdził sytuację na monitorze VAR i pokazał obrońcy czerwoną kartkę.

Druga bramka dla Polaków padła w 65. minucie. Przemysław Frankowski wrzucił piłkę z lewej strony w pole karne. Najlepszy w powietrzu okazał się Adam Buksa, który wpakował piłkę do bramki. 27-letni napastnik ma 191 centymetrów wzrostu, dlatego nie miał problemów, aby wygrać pojedynek z defensorami.

Polska obecnie zajmuje 2. miejsce w grupie E. To oznacza, że Biało-Czerwoni są w strefie bezpośredniego awansu. Należy jednak pamiętać, że reprezentacja Czech ma do rozegrania jedno zaległe spotkanie.

Skład reprezentacji Polski na Wyspy Owcze: Wojciech Szczęsny - Tomasz Kędziora, Patryk Peda, Jakub Kiwior - Matty Cash, Bartosz Slisz, Patryk Dziczek, Przemysław Frankowski - Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik.

Skład według przynależności klubowej: Juventus - PAOK Saloniki, SPAL, Arsenal - Aston Villa, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Lens - Fenerbahce Stambuł, Napoli, Juventus.

REPREZENTACJA w GOL24

Michał Probierz ogłosił powołania na październikowe mecze kadry narodowej. Nowy selekcjoner zaskoczył i nie wybrał kilku zawodników, którzy mieli mocną pozycję w drużynie. Nie zabrakło także kilku niespodzianek wśród powołanych.Aby zobaczyć wszystkich zawodników klikaj strzałkę w prawo!

Największe niespodzianki w powołaniach Michała Probierza. W ...