Atlético - Alavés 2:1Atlético Madrid porazilo Alavés a v tabulce se dostalo před Barcelonu

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Fotbalisté Atlética porazili Alavés 2:1 a díky šestému ligovému vítězství v řadě vystřídali Barcelonu na třetím místě v tabulce. Madriďané mají navíc jen o tři body méně než dvojice týmů v čele Real Madrid a Girona a k tomu o jeden odehraný zápas méně.

Fotbalisté Atlética Madrid přehráli Alaves a posunuli se na třetí příčku La Ligy.

O tříbodový zisk Atlética se brankami zasloužili Riquelme a Morata, oba skórovali v první půli. Hosté už pouze v závěru snížili díky brance Guevary. V tabulce jim patří 17., poslední nesestupová příčka s tříbodovým náskokem na Celtu Vigo a Granadu, ta má však zápas k dobru.

Soupeř pražské Sparty v základní skupině Evropské ligy Betis Sevilla porazil Pamplonu 2:1 a v soutěžních zápasech nepoznal přemožitele už poosmé za sebou. Největší podíl na úspěchu měl záložník Isco: přihrál na první branku Willianu Josému a sám ve čtvrté minutě nastavení vystřelil svému týmu tři body poté, co pět minut před koncem srovnal García.

Španělská fotbalová liga - 11. kolo:
Betis Sevilla - Pamplona 2:1 (45.+1 Willian José, 90.+5 Isco - 85. García)
Vallecano - San Sebastian 2:2 (19. Mumin, 90.+1 Bebé - 41. a 66. z pen. Oyarzabal)
Bilbao - Valencie 2:2 (32. De Marcos, 90.+7 Berenguer - 62. Pérez, 68. Duro)
Atlético Madrid - Alavés 2:1 (27. Riquelme, 45.+1 Morata - 90.+6 Guevara)