Barcelona - Almería 3:2Tápající Barcelona přemohla Almeríi a vystřídala Atlético Madrid na třetím místě

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Barcelona ve španělské fotbalové lize doma porazila Almeríi 3:2 a vystřídala Atlético Madrid na třetím místě. Dvakrát se trefil defenzivní záložník Sergi Roberto. Katalánci v lize naplno bodovali po dvou ztrátách a na první Gironu mají šestibodové manko. Poslední Almería dále čeká na premiérovou výhru v ročníku.

Fotbalisté Barcelony slaví branku v zápase s Almeríi

O úvodní branku utkání se postaral domácí Raphinha, ale ještě do poločasu vyrovnal Leo Baptistao. Barcelonu poslal zpět do vedení po hodině hry sváteční střelec Roberto. Na jeho první trefu v zápase ještě Almería zareagovala brankou Gonzáleze ze 71. minuty. Na Robertův druhý zásah sedm minut před koncem už hosté odpověď nenašli. Jednatřicetiletý odchovanec Barcelony odehrál za katalánský velkoklub 357. zápas a poprvé vstřelil dvě branky v jednom utkání.

Španělská fotbalová liga - 18. kolo:
FC Barcelona - Almería 3:2 (60. a 83. Roberto, 33. Raphinha - 43. Leo Baptistao, 71. González),
21:30 Bilbao - Las Palmas