Hlavní obsah

SESTŘIH: Vítkovice opanovaly derby s Třincem

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Aktualizováno

V Lize mistrů postoupily do semifinále a zdá se, že i v extralize chytily Vítkovice formu. Zvítězily 4:2 v Třinci a pošesté v řadě bodovaly. Naopak domácí Oceláři prohráli potřetí za sebou, což se jim v sezoně ještě nestalo.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: HC Oceláři Třinec vs. HC Vitkovice Ridera 2:4Video: Tipsport Extraliga / BPA

Článek

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Marcel Barinka se dostal k vyraženému puku a prosadil se střelou mezi betony, Vítkovice v 11. minutě otevírají skóre v derby s Třincem.

Třinec–Vítkovice 0:1 (11. Barinka)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Třinecký útočník Martin Růžička využil přesilovku pět na tři, když se prosadil ranou z první, Oceláři srovnali na 1:1.

Třinec–Vítkovice 1:1 (15. Růžička)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Roberts Bukarts šikovně tečoval střelu Jeřábka, Vítkovice se v 18. minutě dostaly do vedení 2:1.

Třinec–Vítkovice 1:2 (18. Bukarts)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Petr Chlán využil ranou z první přesilovku, Vítkovice zvýšily na 3:1.

Třinec–Vítkovice 1:3 (23. Chlán)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Třinecký Richard Pánik propálil z levého kruhu gólmana Vítkovic Matěje Machovského, Oceláři snížili na 2:3.

Třinec–Vítkovice 2:3 (25. Pánik)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Nahození hostujícího Grmana propadlo až do branky Ocelářů, Vítkovice si vzaly zpět dvoubrankový náskok.

Třinec–Vítkovice 2:4 (47. Grman)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Gólman Vítkovic Machovský se opravdu vytáhnul, nadvakrát výborně vychytal třineckého Pánika.

Třinec–Vítkovice, vítkovický Machovský nadvakrát vychytal PánikaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

30. kolo hokejové extraligy:
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 15. M. Růžička (Nestrašil, Pánik), 25. Pánik (P. Vrána, Marinčin) – 11. Barinka (Peterek), 18. Roberts Bukarts (R. Jeřábek, Krieger), 23. Chlán (Auvitu), 47. Grman (Mikuš, Kalus). Rozhodčí: Šír, Vrba – Axman, Hlavatý. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Diváci: 5400 (vyprodáno)
Třinec: Kacetl – Marinčin, Smith, Kundrátek, J. Jeřábek, Adámek, Polášek, Nedomlel – M. Růžička, D. Voženílek, Nestrašil - Kurovský, P. Vrána, Pánik – Hrehorčák, Holinka, M. Roman – Haas, Čacho, Dravecký. Trenér: Moták
Vítkovice: Machovský – Raskob, Percy, Grman, Mikuš, L. Kovář, Auvitu, R. Jeřábek – Lakatoš, Dej, Kalus – Peterek, Barinka, Fridrich – Vondráček, Krieger, Roberts Bukarts – R. Půček, Chlán, Claireaux. Trenér: Trnka