U14: Zbrojovka si poradila s Baníkem!

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) zvládli úspěšně dohrávku 17. kola proti Baníku Ostrava. V prestižním měření sil zvítězili 6:3!

"Dnešní utkání jsme odehráli proti fyzicky velice vyspělému soupeři, který k nám přijel s tím, že bude hrát v bloku a nebude napadat naši rozehrávku, při které zhušťoval střed hřiště. Pro naše střední záložníky bylo těžké si najít v tomto bloku správný prostor, naopak křídla měla hodně prostoru a tím jsme soupeře nejvíc ohrožovali. Hned po osmi minutách jsme po jedné takové akci vstřelili branku. I druhý gól jsme přidali po akci ze strany, kdy si náš hráč skvěle našel prostor ve vápně a proměnil. Na konci první půle jsme dostali dva rychlé góly, čímž jsme soupeře dostali na koně a patřil mu i začátek druhé půle. Výsledkem byla branka na 2:3. My jsme byli s míčem zbrklí a nepřesní, do zápasu jsme se opět dostali po vyrovnávací brance, kdy jsme míč po rohovém kopu doslova dotlačili do brány. Poté jsme opět udeřili z rohu, další gól jsme přidali z rychlého protiútoku a v nastavení z penalty. Bylo to velmi emotivní a fyzicky náročné utkání, kdy do toho kluci dali naprosto všechno," hodnotili duel trenéři Kučerňák a Polách mladší.

Mládež
20.03.2024 | Martin Lísal

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) zvládli úspěšně dohrávku 17. kola proti Baníku Ostrava. V...