3:3
(3:2, 0:1, 0:0)

Starší žáci B remizovali s Rytíři z Telče

24.03.2024

V neděli 24. března přivítali starší žáci B celek z Telče. V úvodní třetině se hosté dostali do vedení 2:0. Jihlavští mladíci ale stačili do konce této části vývoj zápasu otočit. Vyrovnání se dočkali hosté v prostřední třetině. Poslední dvacetiminutovka žádnou branku už nepřinesla. Dukla remizovala se svým soupeřem 3:3. Přihrávku na třetím gólu si připsal Maxim Zápotočný.
24.03.2024 13:15, Liga starších žáků B - 8. kolo

HC Dukla Jihlava

Hromas – Bečka, Zápotočný, Matějka, Rezek, Duben – P. Fink, Kliment, Lukáš, S. Fink, Martinec, Krukouski, Mareš, Kunc, Adamec
3

Rytíři z Telče

Štancl – Hos – Železný, Loos, Jindra, Kukolj, Hojáková, Sedláček, Prchal, Látal, Marek, Tomšík, Roček
3
Branky a nahrávky: 9. Martinec (S. Fink), 14. S. Fink (P. Fink), 17. Adamec (Zápotočný) – 2. Železný (Loos), 4. Železný (Roček, Hos), 38. Jindra (Marek, Železný). Rozhodčí: Mareček – Staiger, Jeletz. Diváci: 37. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3.