Nejnovější zprávy z témat: Krajské a senátní volby 2024, Královéhradecký kraj
Hradecké postcovidové centrum bude pokračovat do konce roku. Je poslední svého druhu v Česku. Původně mělo přestat objednávat nové pacienty o víkendu. (ČTK)
Aktualizace: Na dálnici D11 ve směru na Jaroměř se srazilo pět vozů, na místě zasahovali hasiči a záchranáři. Při nehodě se zranily dvě osoby. Provoz dálnice byl odpoledne obnoven, je tak průjezdná v obou pruzích. (ČTK)
Hasiči zasahují v Trutnově u požáru bytu v horním patře panelového domu. Na místě zasahuje sedm jednotek hasičů, byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Obyvatelé okolních bytů museli být evakuováni. Dva hasiči při zásahu utrpěli zranění.
Hasiči zasahují u požáru v hotelu ve Špindlerově mlýně, kde začala hořet izolace v sauně. Z místa evakuovali 27 lidí, žádný z nich není zraněný, informují na síti X.
Ústavní soud zamítl druhou stížnost koalice Stačilo!, která žádala přepočet hlasů v Libereckém kraji v loňských krajských volbách. Uskupení zde těsně neuspělo, získalo 4,99 procenta hlasů. (ČTK)
Turisté na Trutnovsku našli poklad v odhadované minimální hodnotě 7,5 milionu korun. Obsahoval zlaté mince o hmotnosti 3,7 kg, šperky a další předměty. (ČTK)