Neapol deklasovala Janov, ani dvě branky Ronalda nestačily Juventusu k výhře v Římě

Velmi náročné utkání se šťastným koncem mají za sebou fotbalisté Interu Milán, kteří v samotném závěru dokázali otočit nepříznivý výsledek s Fiorentinou. Z výhry se může radovat také Lazio, Atalanta nebo Benevento.

Inter Milán by rád v tomto ročníku byl plnohodnotným konkurentem v boji o titul a hned závěr zápasu s Fiorentinou mu musel dodat velmi potřebné sebevědomí. Modročerní totiž doma prohrávali 2:3 a pak náhle v 87. minutě vyrovnali a o dvě minuty později dokonce strhli výsledek na svou stranu.

Ve slibných výkonech z minulé sezony pokračuje také Atalanta, která zdolal venku Turín 4:2. Pět branek přinesla jenom první půle.

Neděle nabídla v Itálii hned pět zápasů tamní Serie A. AC Milán si odvezlo tři body z Crotone, když se střelecky prosadili Kessié a Díaz. Neapol si pod Vesuvem zastřílela proti Janovu a roznesla ho 6:0. V prvním poločase se prosadil Lozano, který přesně mířil i po změně stran. Zbylé trefy obstarali Zieliński, Mertens, Elmas a Politano.

Mistrovský Juventus nedokázal vyzrát na Římany a nakonec si z italské metropole vezl jen bod za remízu 1:1. Za domácí se dvakrát prosadil Veretout, v barvách Staré dámy exceloval portugalský kanonýr Ronaldo.

Kolo se dohrávalo v pondělí, kdy Bologna doma deklasovala Parmu 4:1.

Serie A, 2. kolo

Turín - Atalanta 2:4 (11. a 43. Belotti - 13. Gómez, 21. Muriel, 42. Hateboer, 54. De Roon),
Cagliari - Lazio 0:2 (4. Lazzari, 74. Immobile)
Sampdoria - Benevento 2:3 (8. Quagliarella, 18. Colley - 33. a 72. Caldirola, 88. Letizia)
Inter - Fiorentina 4:3 (45.+2 Martínez, 52. Ceccherini vl., 88. Lukaku, 89. D‘Ambrosio - 3. Kouame, 57. Castrovilli, 63. Chiesa)
Spezia - Sassuolo 1:4 (30. Galabinov - 12. Djuričić, 64. Berardi z penalty, 66. Defrel, 76. Caputo)
Verona - Udine 1:0 (57. Favilli)
Crotone - AC Milán 0:2 (45.+2 Kessié z pen., 50. Díaz)
Neapol - Janov 6:0 (10. a 65. Lozano, 46. Zieliński, 57. Mertens, 69. Elmas, 72. Politano)
AS Řím - Juventus 2:2 (31. z penalty a 45+1. Veretout - 44. z penalty a 69. Ronaldo)
Bologna - Parma 4:1 (16. a 30. Soriano, 56. Olsen, 90+1. Palacio - 67. Hernani)