Kämpf připravil gól, ale ten stačil Chicagu jen na bod. Kubalík se proti Nashvillu neprosadil

Hokejisté Chicaga i přes asistenci českého útočníka Davida Kämpfa nestačili ve středečním utkání NHL na domácí Nashville a prohráli 1:2 po samostatných nájezdech. Chomutovský odchovanec bodoval poprvé v sezoně. V 50. minutě se podílel na vyrovnávací brance Ryana Carpentera. Druhý český forvard v barvách Blackhawks Dominik Kubalík v rozstřelu neproměnil svůj pokus a v utkání nebodoval.

New York Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dominik Kubalík a David Kämpf

Dominik Kubalík a David Kämpf | Zdroj: Profimedia

V utkání Nashvillu s Chicagem se čekalo na branku až do 46. minuty, kdy obraně Blackhawks ujel Nick Cousins a trefil se mezi betony finského brankáře Kevina Lankinena.

Brankář Vaněček znovu zářil a vychytal Washingtonu další výhru. Zachova trefa na body nestačila

O čtyři minuty později se i po asistenci Kämpfa trefil Carpenter a poslal utkání do prodloužení.

Nastavení branku nepřineslo a jediným úspěšným střelcem závěrečného rozstřelu byl Matt Duchene. Třicetiletý Kanaďan povedeným blafákem ze druhé série překonal Lankinena a utkání rozhodl.

Sestřih ze zápasu Chicago - Nashville:

Podruhé ve třech dnech proti sobě nastoupily týmy Vancouveru a Ottawy a podruhé se z vítězství radovali hráči Canucks.

Vancouver pokračoval v povedeném ofenzivním představení z posledního duelu (7:1) a Senators porazil 5:1. Dvě branky a asistenci si připsal křídelník J.T. Miller.