Největší sranda by byla, kdyby dneska City prohrálo a rozhodovalo skore

Reagovat
smazaný uživatel

No to by byla opravdu neskutečná sranda

Reagovat

A proč ne? Zbytek ligy by se přetahovali kdo si vylepší skore v zápase. Divočina do poslední minuty, rozhodně lěpší než ligy, co mají mistra předem daného.

Reagovat
Salfovic

Největší by byla, kdyby CIty získalo titul o jedinej gól.

Reagovat

Tak to by bylo kruté

Reagovat
Salfovic

Jak se to vezme, třeba fandům ManU by to zachránilo sezonu.

adman72

Ved su vo finale LM. Aj ked s Realom to budu mat velmi tazke.

Remt

Osobně by mě ale víc nasralo kdybych o něj ani nebojoval Ale máš pravdu, zamrzelo by to.

Reagovat

Reagovat
janinho

ja nechapem preco sa vsade hovori len o ich quadruple... ved v lige aj tak museli cakat na zavahanie City... a s ich zrebom by to bolo velmi prekvapujuce.

Reagovat
Kixi Syhimour

Protože jsme ze všech týmů historie udrželi naději na ty trofeje nejdéle, tak se toho anglická média pochopitelně chytla.

Reagovat
Aldeano

Tak City v sezóně 17/18 naděje vydržela az do poloviny dubna, kdy s Vámi vypadlo ve čtvrtfinále LM. A mělo v lize 100 bodovou sezónu.

Reagovat

19. ledna vypadli s Wiganem v FA Cupu

Reagovat

*února

Reagovat
Aldeano

Tak to bylo v sezóně 2018–19 že? Titul, Ligový pohár výhra nad Chelsea, FA Cup výhra nad Watfordem 6:0 ale 17.04.vypadnutí se Spurs z LM. Tak to bylo asi zatím nejblíže, kdo se do letošní sezóny k tomu přiblížil.

Reagovat

Tady je ještě 1. května a Mourinho, kterého dohnal Rafa a remízový závěr sezóny.

Reagovat
Aldeano

Jo, to bylo taky blízko a nakonec z toho jen 2 trofeje.

Reagovat
O.Giroud

ved tu o tom hovoril len vrabejka a na druhu stranu preco by sa to nemalo niekde spomenut, ze teoreticka sanca tu na to je. A pokial viem nikto okrem LFC tuto sezonu nema sancu na 3 trofeje, nie to este na 4. Tak uz len to si zasluzi nejaku pozornost, ze na konci sezony ma nejaky tim na to sancu aj ked mozno skonci len s 1 trofejou.

Reagovat
Kinky7

hovoril o tom Trent ze toho chteji dosahnout.

Reagovat
O.Giroud

a to je zle? az na PL maju vsetko vo svojich rukach

Reagovat
Kinky7

je to v poradku. ale neni pravdou ze o quadruple mluvila jen media. a jeste porad ho muzou snadno mit

Reagovat
janinho

ja nehovorim o EF, ale kedykolvek som otvoril FB tak na mna vyskocil sportbible a hlupe reci linekera, owena a dalsich. v studiu LM som to pri oboch odvetach SF pocul snad 30 krat.

keby to mali vo vlastnych rukach tak kludne, ale takto mi to prislo absolutne prehnane. kludne mozu nakoniec skoncit len s ligovym poharom...

Reagovat
vladis271

to je slamený panák. Vytvorili si quadrouple a ked ho nezískame budú rozprávať, že sezóna je provar.

adman72

Urcite sa netreba vzdavat. Aj ked nejde o zivot, ide o vela.

Reagovat
Coutinho10

taky bych z toho nic nedělal...City musi tak ci tak ztratit, jenom teda ne za remizu, ale za prohru

Reagovat
danielfc

Reagovat
LyEX

City môže stratiť ešte na WHU, aj keď nemajú formu, ale ináč majú pole position a sú povinní to uhrať aj vzhľadom nato, že LFC bude mať o jeden zápas viac, finále LM sa hra už po sezóne. Ale teší ma, že Guardiola by mal predĺžiť rovnako ako tento pán, nič lepšie si Premiér League nemôže prijať, tieto súboje najlepších tímov na svete s najkrajším futbalom ešte ďalších pár rokov

Reagovat
El Cid z City

Vůbec o ničem není rozhodnuto,4 zápasy je dost,pokud by to bylo na skóre,asi by měl Liverpool navrch. Ano, možnost polštářku jedné remízy je fajn,ale City čeká třetí nejlepší tým ligy jara a dva extrémně těžké venkovní duely. A Gerrard jako oříšek nakonec.

Reagovat
Luc-Luc

City uz neztrati, je potreba vyhrat LM a ukazat opet, ktera liga je nejlepsi.

Reagovat
Gareth Bale 11

Si pak jeste hezky poplakal, jak se mu nelibil ten nas styl fotbalu.

Reagovat
masina_LFC

a tebe sa páči?

Reagovat

Ano, s tim co mame za hrace se mi to libi. A nejak zapomnel, ze ve finale LM jste dali gol a uplne to zavreli, ale to se Kloppovi zrovna ten fotbal libil, chapu.

Reagovat
Hachim Mastour

Reagovat
Luc-Luc

Mne se to taky nelibilo, ale od Tottenhamu se to dalo cekat, nevim, proc o tom mluvil vubec

Reagovat
Jkb

Slepice to udělali pro ně skvěle, odvézt bod z Anfieldu je v současnosti velice těžké, Liverpool je doma nejsilnější tým v lize, 14 vítězství a 4 remízy se skóre 46:8, bylo jasné jak budou hrát, kdyby to zkusili otevřít tak dostanou příděl branek.

Nedivím se ani Kloppovi, zklamaný by byl každý, ale i tak mají vynikající sezónu, snad vyhrají ten FA Cup.

Reagovat

Viděl jsi už Kloppa, který nebrečí, po tom, co ztratil body?

Eichel

Ako si poplakal ? len sa smeje na Kloppovi, ktorý vyzerá, že plače aj na tréningu ak začne pršať

Reagovat
O.Giroud

Ak si on moze normalnu odpoved prevratit na plakanie tak si moze aj Bandita prevratit na plac koment od Balea takto jednoduche to je

Reagovat

Kritizuje Kloppa ktorý spomenul antifutbal, proste uplakanec, a nezvladajko pritom majú krásny bod z Anfieldu.

Poplakal.

Novinář se ho zeptal na jeho osobní názor, on svůj osobní názor řekl a ještě dodal, že je to jen jeho osobní problém a ne problém Tottenhamu a lidi na EF už mluví o plakání. Tahle doba je fakt něco, když se všechno bere jako plakání.

LAM

Stále stačí je jedna prohra City a může být vše jinak.

Reagovat
Edgar Davids

Neverpool

Reagovat
John Obi Mikel

Kde všichni berete tu jistotu, že City ztratí?

Reagovat
Salfovic

Jednou prohraje, ale ve zbývajících třech zápasech řádně nahoní skóre.

Reagovat

Pokud to bude o skóre, titul bude mít nejspíš Liverpool. Venku skóre nenaženou, porážka tě zase posune ještě dál od poolu.

Reagovat
danielfc

Reagovat
Seydou Doumbia

Je to PL, to ti nestačí? Live mělo ztrátu, vyhráli potom 10x v řadě a dohnali to, ztratilo City, ted Live...zápasů ještě jak sraček do konce a ještě můžou ztratit klidně oba týmy 2x a nikdo se nemůže divit

Reagovat

Kde vidíš všechny brát nějakou jistotu? Řekl bych, že zrovna většina fanoušků LFC má spíš opačný problém.

Reagovat
AlvaroLorata

Druhým dechem ale frajer zase dodal, že Tottenham hrál antifotbal, jen bránili atd, prostě klasickej liverpoolskej brekot, tak jak od Kloppíka známe...

Beči

Pokrytectví od týmu, který hraje většinou nejpohlednější fotbal na světě? Vysvětli.

Reagovat

Zrovna ve finále LM 2019 proti Spurs ho nehráli a pěkně bránili náskok, střely na bránu Spurs:Liverpool 8:3, držení míče 61:39. Tehdy byl Klopp ticho.

Reagovat

Prosím, pust si ten zápas znovu, díky. Většina střel Tottenhamu byla až v tom závěrečným tlaku. Střely na branku po prvním poločase byli 0:2 pro LFC, 2:6 na rohy pro LFC. Harry Kane měl po prvním poločase 11 doteků s míčem.

To co se tady snažíš prezentovat není pravda a žádné pokrytectví to od Kloppa není.

Reagovat

Pokud vím, fotbalový zápas se hraje na dva poločasy, ne na jeden. Navíc zdroje UEFA uvádí, že v prvním poločase byl podíl držení míče stejný. [1] A že si Liverpool vypracoval v rámci celého zápasu méně šancí a aktivně bránil, je prostě fakt a o žádný pohledný fotbal se z jejich strany nejednalo.

Reagovat

Ano, hraje se na dva poločasy. Tottenham měl většinu střel po 80. minutě, proto ti říkám ať se na ten zápas ještě jednou podíváš a přestaneš tu máchat nějakým pdfkem.

Včerejší zápas a finále LM v roce 2019 jsou naprosto odlišné zápasy s odlišnými výkony obou týmů. Nemám problém s tím jak včera Tottenham hrál, to je každého věc, ale to, co tu prezentuješ prostě není pravda a ani se to pravdou nikdy nestane.

Reagovat

Ty zápasy jsou podobnější, než si myslíš, jen si to nechceš přiznat. Tottenham mohl mít většinu střel na bránu po 80. minutě, ale herní převahu a pološance měl celý zápas, Liverpool hrozil z protiútoků. Včera to bylo naopak a s tím už má Klopp problém.

Reagovat

Ne, nejsou si podobnější, než si myslím.

Zatímco ve finále Liverpool skóre otevřel už ve 2. minutě. Tottenham včera otevřel skóre v 56. minutě. O 54 minut později. OK, potřebuješ vyhrát, vedeš, chceš udržet vedení, dejme tomu. Ale Tottenham 55 minut ani nevedl a při tom bojuje o TOP4.

Ve včerejším zápase také statistiky po poločase vypadali následovně 64:36 na držení, 2:1 na střely na bránu, 11:3 na střely a 4:1 na rohy.. vše ve prospěch Liverpoolu. Ve finále to po prvním poločase bylo 61:39 pro Tottenham, ale 0:2 na střely na bránu, 2:8 na střely a 2:6 na rohy.. tohle vše ve prospěch Liverpoolu. Jedinou převahu, kterou tedy Tottenham v prvním poločase měl bylo držení míče (zde by se asi hodila ta větička od Mourinha o držení míče?).. ostatní je nějaký tvůj výmysl.

Ve druhém poločase samozřejmě Tottenham všechny tyhle statistiky vyrovnal a ve všech statistikách, kromě rohů, Liverpool dokonce překonal. Stále si stojím za tím, že několik střel a rohů bylo v tom záverečném tlaku, který je v takovém zápase jako je finále LM normální a samozřejmě Liverpool se ke konci daleko více stáhl a nehrál žádný ofenzivní fotbal, protože jim ho silný Tottenham ani nedovolil. Opět. I tohle je pochopitelné, protože Liverpool rok před tím finále prohrál a hráči to v hlavách mají.

Ty dva zápasy mají společné téměř jen to, že v nich hráli Tottenham a Liverpool a já absolutně nechápu vaší potřebu se furt nějak bránit proti tomu, že jste včera přijeli s tím úmyslem, že to chce jen odbránit. Není na tom nic špatného a i Klopp řekl, že je to jeho osobní problém a ne problém vašeho týmu nebo trenéra a že Tottenham je world class.

Reagovat

Ale my nepřijeli s tím, že to chceme odbránit. Jenom nejde hrát na Anfieldu hrát otevřeně, Liverpool je asi nejvíc sehraný tým v lize a je až neuvěřitelné, co všechno jim vychází, protiútoky jsou jediná možnost na to si odvézt si alespoň nějaké body.

To že Tottenham 55 minut nevěděl, že bojuje o TOP 4 je taky hloupost, už v prvním poločase si vypracoval jednu nebo 2 šance

To právě říkám, že Liverpool nehraje vždycky tak pěkný fotbal, jak by si představoval, všechno má svoje důvody, ale ve výsledku je to prostě tak, veřejnou sebekritiku od Kloppa ovšem neuvidíme..

A i když Klopp říká, že má problém s tímhle herním stylem, tak si myslím, že má spíš problém s tím, že se nevyhrálo a rád hledá problém v něčem/někom jiném. Tohle totiž není jediná "výmluva" v jeho repertoáru.

Reagovat

Ale ty spojuješ dva zápasy, že jsou podobné a při tom vůbec nejsou. Celé tohle vlákno je založené na nějaké tvé nepravdě a pokračuješ v nich nadále.

Neuvidíš veřejnou sebekritiku od Kloppa? A co je třeba tedy podle tvého názoru tohle? https://edition.cnn.com/2021/12/29/football/klopp-liverpool-leicester-salah-penalty-spt-intl/index.html

"We played a really bad game and so yes, well deserved," Klopp said.

"We were just not really ourselves tonight ... we started OK -- I didn't 100% like the intensity but it's a start -- but then we lost rhythm and never found it back, and that's our fault."

Takže ne, že jí nevidíme, ale prostě jí vesele ignoruješ abys mohl šířit nepravdy, které se ti hodí do krámu.

A to, že Liverpool nehraje vždycky tak pěkný fotbal? To je samozřejmý (ikdyž ty jsi zrovna našel jeden zápas za posledních 5 let, kdy ho Liverpool pod Kloppem nehrál), ale Kloppovi spíše šlo o ten plán se kterým ten tým na hřiště jde. Tottenham včera na hřiště přišel s tím, že bude bránit na vlastním vápně (takový plán očividně Liverpool ve finále neměl, protože byl celý první poločas aktivnější, viz. výše). A zase, na tom není nic špatného. Klopp jen řekl, že jemu osobně se to nelíbí a že je to jeho osobní problém. Nikomu neřekl, že má hrát jinak.

Nemám problém s jiným názorem, ale když si někdo názor utvoří jen díky nepravdě a ještě to šíří jako pravdu, tak to je prostě škola našeho bývalého premiéra Babiše a to pak nemá smysl nějak diskutovat.

Reagovat

Sebekritika, ok, to jsem přehnal.

To že se to Kloppovi nelíbí je v pohodě, problém je, že to říká do médií. To pak vždycky vyzní tak, že to ostatní mají brát jako polehčující okolnost, proč se nevyhrálo. A taky to, že tyhle komentáře o herním stylu druhého týmu/větru/dešti dělá jenom, když se nevyhraje, nebo ne? Pak dělá tyhle komentáře, které jsou rádoby nad věcí, ale jen ukazují, že ho to vnitřně štve a je nevyrovnaný. Který z jiných vrcholných trenérů to dělá v takové míře jako on? A to zrovna ten jeho komentář včera byl celkově vzhledem ke Spurs dost v pohodě, ale proč proboha má potřebu to vůbec takhle komentovat.

Reagovat

Reagovat
Kluivert9

Reagovat
masly008

vždyť má pravdu, byli zalezlí jak ponorka.

Reagovat
Neutron

Reagovat
Nikikrew

Síce to bude znieť odo mňa cudne ale čo iné môže podobní tím robiť? Hrať s nimi otvorený futbal je sebevrazda

Reagovat
O.Giroud

je to tak, to ze hrali beton by bolo posledne co ma trapi. Nie je to nic co by sa nedalo porazit

Reagovat

hlavně ono to není vždy jen 0 a 1...hrát ultraofenzivní pohledný fotbal a dostat při tom deku 4:0 není dobrý...hrát defenzivní taktiku a bránit a skončit s důstojným výsledkem není špatný... klopovi se to hezky mluví, ale pro většinu týmu když nastoupí proti city, live a je prostě nejlepší hrát právě tohle, co předvedl tottenham

Reagovat

Tak on ale také řekl, že je to jen jeho osobní problém a že radši trénuje ofenzivní styl fotbalu. Nikde neříkal, že to má dělat Tottenham jinak.

Reagovat
masly008

nikdo neříká že to nemají dělat,ale když řekne že hráli antifotbal tak je to konstatování faktu to je celé.

Neříká že musí hrát hurá fotbal.

A třeba my jsme s něma hráli celkem otevřeně a rozdíl udělali jen golmani.

Nikikrew

Viem že ste tam remizovali ale to bol začiatok ligy. Mali ste formu, oni ani nie resp len začínali. Teraz by vás rozkusali

Reagovat
Svatej

To se říkalo spoustakrát, často to nebyla nakonec pravda. Faktem je, že poslední dva roky (dokonce i pod Lampardem v superpoháru, než to o pár měsíců později převzal Tuchel) s nima hrajeme pravidelně naprosto vyrovnaný zápasy, umíme být v konfrontaci i lepším týmem, jen narozdíl od nich neumíme zakončovat.

Poslední ligovej vzájemnej zápas vloni jsme nad nima naprosto zaslouženě vyhráli.

Letošní liga byla do vyloučení znova naprosto vyrovnaná.

V úžasným EFL finále jsme jim dali 4 góly, z toho 2 regulérní (přesto jen 1 uznanej) a jen skutečnost, že ty góly byly započítaný jako offside, se ani vytvoření jejich šance nezapočítalo do xg, který by bylo větší.

Naposledy v lize jsme se znova vymrdali akorát vlastníma individuálníma chybama, znova ale vyrovnanej zápas.

Výsledkově se jim nakonec daří víc jak nám, ale herně se jim pravidelně víc než vyrovnáváme. Pro nás daleko příjemnější soupeř než City.... A nebo vy s tou vaší exotmagií, která pokaždý donutí nějakýho našeho hráče udělat fuckup epických rozměrů

Reagovat
Nikikrew

Hej len ja som čisto bral iba zápasy keď ste hrali na Anfielde a tuto sezónu . Liverpool bol minulý rok o dosť slabší

Reagovat
Beči

Je velký rozdíl mezi nesmyslným pláčem, který také nemám rád a povězenou pravdou.

Reagovat
Remt

A vám se ten fotbal Tottenhamu jako líbil pane Lorata?

Reagovat
Beči

"Něco takového se prostě stává, ale pořád se bavíme jenom o fotbale. Já jsem v životě zažil spoustu mnohem horších věcí a pořád jsem tady," prohlásil čtyřiapadesátiletý trenér.

Přesně tak, není proč brečet. Našemu týmu se letos nedá vůbec nic vyčítat. Dostali jsme se ve všech soutěžích nejdál, jak to šlo a ty závěry a finálové zápasy už jsou i hodně o štěstí, náhodě, načasované formě apod. Já jsem na náš tým naprosto hrdý

Reagovat

Reagovat

2x remizy so spurs, chelsea a city sice nie su pohreb, ale celkom zavazna otazka prečo mame s top 4/6 problemy, ked prave pri kloppovom rozkvete v LFC sme tieto zapasy najma doma davali s prstom v nose

Reagovat
pobody's nerfect

Pohřeb to není, pouze v přímých soubojích na soupeře neziskas náskok, na druhou stranu ani nic neztratíš. Nicméně ano, chce to zlepšit, aspoň víme, kde jsou rezervy a neusnou na vavrinech.

Reagovat

Protože to byla taktika vabank. Mohlo se vyhrát 5:0, ale taky prohrát 0:5. Teď k těm zápasům přistupují zodpovědněji, a proto i ty výsledky jsou vyrovnanější.

Reagovat

Žádná závažná otázka to fakt není.

Klopp v lize odehrál s City 14 zápasů (5-5-4). 2 výhry z těch 5 ale jsou proti Pellegrinimu (2 výhry ze 2 zápasů). Proti Guardiolovi to před touhle sezonou v PL tedy bylo 3-3-4, tudíž se v téhle sezoně jen pokračovalo v nastoleném trendu.

Proti Tottenhamu je to také 14 zápasů (7-6-1). Nejvíc výher proti nim ale přišlo v období od února 2017 až do ledna 2021, kde jsme posbírali všech 7 výher. Tudíž moc nechápu co znamená při Kloppově rozkvětu.

Před tím únorem 2017 to byly 3 remízy ze 3 zápasů a po lednu 2021 je to 2 zápasy a 2 remízy, takže taky nic závažného a prostě teď mají dobrého trenéra.

Chelsea jsem ani nehledal, protože moc nechápu, co je na tom zavážného.

Reagovat

Reagovat

Reagovat
rave

Možná je to tím, že mají ty týmy po dlouhé době taky kvalitní manažery.

Reagovat

Jakože nezvládáte klíčové zápasy? Však jste ve hře o úplně všechny trofeje....taky se to da otočit tak, ze jste neprohráli jediný klíčový zápas v sezoně a to v jakékoliv soutěži

Reagovat
ian.rush

Tvl teď na to koukám... Manchester United už nemá šanci hrát LM

Reagovat

Už budou hrát jenom jeden zápas, nemají šanci už ani na 5. místo.

Reagovat
r.mrazik

Až teď? Však to bylo jasný v lednu

Reagovat

V lednu byl ještě Rangnick polobůh a Greenwood fotbalista.