Fotbalisté Bayernu Mnichov porazili doma 2:0 Wolfsburg a zůstali stoprocentní

foto Fotbalista Bayernu Mnichov Jamal Musiala (vlevo) a Josuha Guilavogui z Wolfsburgu v utkání 2. kola německé ligy, 14. srpna 2022.

Mnichov - Fotbalisté Bayernu porazili ve druhém kole německé bundesligy doma Wolfsburg 2:0 dvěma góly v prvním poločase a vyhráli tak i druhý zápas ligové sezony. Úřadující mistři vedou tabulku o skóre před Dortmundem.

První branku vstřelil v 33. minutě ranou zpoza vápna Musiala. Druhý gól bavorského klubu přidal "hokejovou" tečí před malým vápnem Müller. Domácímu Manému videorozhodčí neuznal další dvě branky kvůli ofsajdu, nejprve ve 20. a následně v 73. minutě.

Ve věku 19 let a 169 dní se stal Musiala nejmladším německým hráčem v historii, který nastřílel v bundeslize alespoň 14 branek. Rychlejší byl pouze Angličan Jadon Sancho, jemuž se to podařilo ve věku 19 let a 145 dní.

Německá fotbalová liga - 2. kolo:

Mohuč - Union Berlín 0:0, Bayern Mnichov - Wolfsburg 2:0 (33. Musiala, 44. Müller)