Reklama

Na parkete bolo poriadne horúco až do konca: Prekvapivo táto tanečná dvojica v Let's Dance končí

Na parkete bolo poriadne horúco až do konca: Prekvapivo táto tanečná dvojica v Let's Dance končí

Zdroj: Nový Čas - Tibor Géci

Reklama

Koniec veľkolepej tanečnej šou Let's Dance je každým týždňom bližšie. Tanečné páry sa v štvrtom kole nechali uniesť rytmom lásky a na parkete to miestami poriadne iskrilo. Zatiaľ čo niektorí tanečníci sa v téme našli, iných poriadne potrápila.

Naposledy sa so súťažou museli rozlúčiť Milan Zimnýkoval a Radka Britaňáková. Na parkete sa tak v štvrtom kole predviedlo deväť párov. O veľkolepý začiatok sa postarali KRS Movement pod vedením Miňa Kereša. Tanečníkov čakala náročná úloha. Museli o svojej definícii lásky presvedčiť nielen porotu, ale aj divákov.

Na scéne zaznali známe hity plné vážne, túžby i sklamania. Diváci si v podaní známych tvári mali možnosť vychutnať prepracované vystúpenia v štýle tango, samba, rumba alebo valčík. Viac o hviezdnej atmosfére sa môžete dozvedieť TU. Napriek tomu, že išlo o úžasný umelecký zážitok, v každej hre sú víťazi a porazení. Kto sa do ďalšieho kola nepretancoval? Po štvrtom kole sa so súťažou museli rozlúčiť Helena Krajčiová a Fabio Bellucci.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Nečakaný koniec Krajčiovej v Let's Dance: Reakcia herečky po vyhadzove!

    Autor: © Nový Čas

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace