V evropských ligách měli uplynulý týden naši reprezentanti stoprocentní úspěšnost. Jedinému, komu vítězství uniklo, byl Michal Finger v Kataru.
průběžné umístění: 2/16
Radom – Jastrzebski 0:3 (16:25, 15:25, 21:25) - v 1. a 2. setu střídal, 3. set odehrál celý
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
7 / 5 | 11 / 3 | 0 | 9 / 4 / 44% | 0 |
Rzeszow – Jastrzebski 2:3 (25:21, 18:25, 25:20, 18:25, 15:17) - v každém setu střídal
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
6 / 5 | 6 / 1 | 0 | 8 / 5 / 63% | 0 |
průběžné umístění: 10/16
žádné utkání nehrál
průběžné umístění: 3/14
odehrál celé utkání
Montepellier – Chaumont 2:3 (25:20, 37:35, 23:25, 25:18, 11:15)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
12 / 3 | 20 / 0 | 32 / 56% | 24 / 12 / 50% | 0 |
průběžné umístění: 3/14
hrál 1. a 2. set
Montepellier – Chaumont 2:3 (25:20, 37:35, 23:25, 25:18, 11:15)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
8 / 0 | 6 / 0 | 0 | 21 / 8 / 38% | 0 |
nadstavba: průběžné umístění 1/6
odehrál celá utkání
Gent – Maaseik 1:3 (26:24, 19:25, 18:25, 34:36)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
12 / 7 | 16 / 0 | 13 / 46% | 20 / 12 / 60% | 0 |
Maaseik – Menen 3:1 (17:25, 25:20, 25:14, 25:14)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
15 / 11 | 16 / 2 | 6 / 50% | 22 / 11 / 50% | 2 |
čtvrtfinále - stav série 1:0
do utkání nezasáhl
Berlin – Unterhaching 3:0 (25:16, 25:19, 25:10)
semifinále o 5. - 8. místo - konečný stav série 2:0
odehrál celé utkání
Waldviertel – Weiz 3:0 (25:12, 25:20, 25:23)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
0 | 13/ 0 | 0 | 0 | 0 |
průběžné umístění: 2/10
odehrál celé utkání
Al Khor – Qatar 3:1 (29:31, 25:20, 25:20, 25:19)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
16 / 11 | 16 / 3 | 0 | 23 / 12 / 52% | 1 |
čtvrtfinále - stav série 3:0 - postoupil do semifinále
odehrál celé utkání
Debrecen – Kaposvár 0:3 (11:25, 18:25, 14:25)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
3 / -2 | 10 / 2 | 0 | 6 / 1 / 17% | 0 |
Autoři: Jiří Carba, Miloslav Javůrek, foto Chaumont Volley-Ball 52
Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) – Trousil / Westphal 2:0 (21:13, 21:17)
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)