Compag dnes a denně uklízí z boleslavských ulic tuny nepořádku, bohužel bezohlední lidé prakticky znemožňují snahu udržet město čisté. A nejde jen o nepořádek po bezdomovcích a jejich nejrůznějších brlozích, situaci zhoršují i lidé, kteří než by odpad odvezli do sběrného dvora, pohodí ho kdekoliv. V lepším případě vedle popelnic a kontejnerů, v horším případě třeba v parku. Například o víkendu likvidoval Compag starou rozbitou postel, kterou kdosi nelenil odtáhnout a vyhodit do Havelského parku, jinak oploceného uzavřeného prostoru pro rekreaci obyvatel.

Řada lidí se neobtěžuje odevzdat vysloužilý nábytek ve sběrném dvoře a hodí ho na ulici
Bohužel si stále plno lidí velice mylně myslí, že
vyhodit nadměrný odpad u kontejneru je normální a jeho úklid je služba, kterou by měl Compag dělat.
To skutečně není pravda, jedná se o zakládání černých skládek, a pokud se nenajde viník, Compag sice skládku uklidí, nicméně to městu musí naúčtovat a město svoz zaplatí nad rámec klasického svozu komunálního odpadu.
Všechny vysloužilé věci včetně nejrůznějších kusů nábytku mohou - a měli by - lidé odkládat do sběrných dvorů, samozřejmě zdarma.