"Sku***syn". Argentyńczyk nagle wypalił po interwencji rywala [WIDEO]

screen/TyC Sports
Argentyna pokonała Kostarykę 3:1. W trakcie meczu towarzyskiego kamery stacji TyC Sports uchwyciły nieparlamentarną wypowiedź Leandro Paredesa.
W pewnym momencie pachniało sensacją w spotkaniu rozgrywanym w Los Angeles. Do przerwy Kostaryka prowadziła za sprawą trafienia Manfreda Ugalde.
W drugiej połowie "Albicelestes" potwierdzili jednak wyższość nad rywalami. Bramki Angela Di Marii, Alexisa Mac Allistera i Lautaro Martineza przesądziły o zwycięstwie mistrzów świata.
W trakcie rywalizacji Keylor Navas popisał się wyjątkowym refleksem, broniąc strzał Enzo Fernandeza. Leandro Paredes bez ogródek skomentował interwencję bramkarza.
- To jest kot, sku***syn - rzucił Paredes w rozmowie z Rodrigo De Paulem.
Paredes jest 60-krotnym reprezentantem Argentyny. W barwach narodowych zanotował pięć bramek i siedem asyst.
Z kolei Keylor Navas rozegrał już 114 spotkań dla Kostaryki. Zachował w nich 42 czyste konta.