Zabawił się z obrońcami i strzelił gola przewrotką. Bramka "stadiony świata" [WIDEO]

Twitter Screen
Yassine Benzia skradł show podczas meczu towarzyskiego Algierii z Republiką Południowej Afryki. 29-latek zdobył widowiskową bramkę przewrotką.
Kilka dni temu piłkarze opuścili kluby i udali się na zgrupowania. W trakcie przerwy reprezentacyjnej Algieria rozegrała dwa mecze towarzyskie.
W pierwszym sparingu wspomniana drużyna pokonała Boliwię 3:2. W drugiej rywalizacji algierska kadra zremisowała z Republiką Południowej Afryki wynikiem 3:3.
W obu spotkaniach wystąpił piłkarz Karabachu, Yassine Benzia. 29-latek skradł show w trakcie drugiego z wymienionych meczów.
Podczas rywalizacji z Republiką Południowej Afryki spędził na boisku 73 minuty. W tym czasie zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę.
Algierczyk strzelił swojego drugiego gola chwilę przed opuszczeniem murawy - w 70. minucie. W trakcie wspomnianej akcji Benzia popisał się niesamowitymi umiejętnościami.
29-latek otrzymał podanie od Monsefa Bakrara, gdy był odwrócony plecami do bramki Republiki Południowej Afryki. Natychmiastowo po przyjęciu podbił piłkę, a następnie złożył się do przewrotki zdobywając piękną bramkę.