Juventus zachránil ve druhém poločase alespoň remízu v Cagliari

foto Utkání 33. kola italské fotbalové ligy Cagliari - Juventus Turín, 19. dubna 2024. Hráči domácího týmu se radují z gólu.

Řím - Fotbalisté Juventusu remizovali v předehrávce 33. kola italské ligy v Cagliari 2:2 a na třetím místě tabulky mají před čtvrtou Boloňou náskok čtyř bodů. Turínští favorité inkasovali oba góly v prvním poločase v rozmezí šesti minut z penalt a alespoň bod zachránili až po přestávce.

Po hodině hry snížil svou 16. brankou v sezoně druhý nejlepší střelec soutěže Dušan Vlahovič. K remíze pomohla Juventusu v 87. minutě vlastní branka Alberta Dosseny.

V druhém dnešním zápase vyhrálo Lazio Řím díky brance Luise Alberta ze 67. minuty 1:0 na hřišti FC Janov. Po čtvrté výhře z posledních pěti utkání se tým z hlavního města posunul na šesté místo a ztrácí tři body na postup do Ligy mistrů. Pátý AS Řím a sedmá Atalanta Bergamo nicméně mají oproti Laziu dva zápasy k dobru.

Italská fotbalová liga - 33. kolo:

FC Janov - Lazio Řím 0:1 (67. Luis Alberto), Cagliari - Juventus Turín 2:2 (30. Gaetano z pen., 36. Mina z pen. - 61. Vlahovič, 87. vlastní Dossena).