atletikaPřidat do mých lig
22:00
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži - osmifinále:
George, Andre (4-Braz.) - Perušič, Schweiner (2-ČR) 2:1 (14, -17, 12)
motorismusPřidat do mých lig
16:00
MotoGP: 1. A. Espargaró (Šp./Aprilia) 2 1:38,190, 2. Bagnaia (It./Ducati) -0,031, 3. Binder (JAR/KTM) -0,144.
Moto2: 1. García 1:41,894, 2. Aldeguer (oba Šp./Boscoscuro) -0,240, 3. Vietti (It./Kalex) -0,288, ...17. Salač (ČR/Kalex) -0,951.
Moto3: 1. Ortolá (Šp./KTM) 1:46,749, 2. Veijer (Niz./Husqvarna) -0,019, 3. Rueda (Šp./KTM) -0,262.
cyklistikaPřidat do mých lig
Short track:
Muži: 1. Koretzky (Fr.) 19:34, 2. Blevins (USA), 3. Litscher (Švýc.) všichni stejný čas, ...35. Cink (ČR) -17.
Ženy: 1. Kellerová (Švýc.) 19:06, 2. Ferrandová Prévotová (Fr.), 3. Battenová (USA) obě -1, ...21. Čábelická (ČR) -21.
Cross country:
Junioři: 1. Philipsen (Dán.) 1:06:16, ...8. Bažant -3:38, 37. Vašut -7:00, 38. Lienert -7:18, 51. Friedel -8:20, 60. Mitáš -9:06, 61. Najser -9:06, 63. Kratochvíl -9:25, 73. Severyn -10:35, 77. Mušálek, 84. Habr oba -1 kolo, 96. Kukla, 98. Lehký, 105. Hrebejk (všichni ČR) všichni -2 kola
14:30 cross country ženy do 23 let
16:30 cross country muži do 23 let
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
500 m
Muži
C1: 1. Scheibner (Něm.) 1:55,57.
C2: 1. Liou Chao, Ťi Po-wen (Čína) 1:40,50, ...6. Minařík, Hrabal (ČR) 1:45,33.
K1: 1. Pimenta (Portug.) 1:45,29, ...finále B: 4. Záhora, 5. Hirsch (oba ČR).
K2: 1. Schopf, Lemke (Něm.) 1:33,36.
K4: 1. Německo (Rendschmidt, Lemke, Schopf, Liebscher-Lucz) 1:20,32, ...9. Česko (Cerman, Souček, Prchlík, Humhal) 1:25,15.
Ženy
C2: 1. Sü Š’-siao, Sun Meng-ja (Čína) 1:55,92.
K1: 1. Jin Meng-tie (Čína) 41,50.
K2: 1. Carringtonová, Hoskinová (N. Zél.) 1:44,10.
K4: 1. Čína (Li Tung-jin, Jin Meng-tie, Wang Nan, Sun Jüe-wen) 1:32,78.
Mix
K2: 1. Klattová, Stepun (Pol.) 1:38,59.
1000 m
Ženy
C1: 1. Teretová (Ukr.) 4:43,74, 2. Malíková 4:48,50, ...6. Studničková (obě ČR) 5:22,13.
K1: 1. Anderssonová (Švéd.) 4:02,94, ...9. Mílová (ČR) 4:22,88.
200 m
Muži
C1: 1. Koliadych (Pol.) 41,28, ...7. Hrabal (ČR) 43,44.
Ženy
C2: 1. Jahnová, Kliemkeová (Něm.) 45,50.
gymnastikaPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
veslováníPřidat do mých lig
Muži:
Skif lehkých vah: 1. Čch’ Hin-čchun (Hongkong) 07:03,24.
Ženy:
Skif lehkých vah: 1. McCrohanová (Ir.) 7:36,27, ...finále B: 1. Neuhortová (ČR) 7:49,79.