Andrej Babiš řešil s Milošem Zemanem poslední vývoj v kauze Čapí hnízdo a údajný únos premiérova syna na Krym.
Hosty DVTV jsou poslanec Patrik Nacher, datový analytik Josef Šlerka, šéfredaktor časopisu Legalizace Robert Veverka a modelka Tereza Maxová.
Sledujte interpretace na premiéra Andreje Babiše.
Rozhodnutí Pavla Zemana okomentovali Petr Honzejk z Hospodářských novin a Jan Vučka, advokát a bývalý státní zástupce.
Zpráva žalobců je nesrozumitelná. Bylo by lepší, kdyby šla kauza před soud. Rozhodnutí nejvyššího státního zástupce budeme respektovat.
Zastavení trestního stíhání Andreje Babiše může otřást politickou scénou. Pro Evropskou unii je tento případ mrtvý, peníze jsme vrátili, říká Spurný.
Nemyslím si, že někdo vytvářel tlak, nikdo za nikým nepřišel s igelitkou nebo pistolí, říká bývalý člen hnutí ANO Martin Komárek.
Odvolá prezident ministra kultury? Sledujte tiskovou konferenci po jednání Miloše Zemana s Andrejem Babišem a Janem Hamáčkem.
Aktuální krok policie podle premiéra Andreje Babiše (ANO) potvrzuje, že Čapí hnízdo je politická kauza.
Sledujte vyjádření šéfů sněmovních stran.
Sledujte živě interpelace poslanců na Andreje Babiše a členy vlády.
Podívejte se na rozhovor se Zdeňkem Škromachem přímo z hradeckého sjezdu ČSSD.
Andrej Babiš je projevem něčeho, co je hrozně nebezpečné, v jeho straně je málo diskuze, neexistuje, abychom podpořili vládu ANO, říká Richterová.
Při prvním pokusu jsme neměli možnost vyjednávat, říká Babiš.
Je žádoucí, aby ve věcí vydání Faltýnka a Babiše bylo jasno, říká Ivan Bartoš z Pirátské strany.
Podívejte se na přenos z jednání Poslanecké sněmovny.
Finanční správu jsem neovliňoval, mrzí mě, že média podporují firmu, která okradla stát o miliony na dani, říká Andrej Babiš.
Podívejte se na záznam demonstrace nazvané: Proč? Proto!
Sledujte přímý přenos z demonstrace nazvané: Proč? Proto!
Premiér Sobotka nepodá demisi vlády, ale odvolá ministra financí Andreje Babiše. Jak celou situaci vidí předseda Senátu Milan Štěch?
Rusové nechtějí v Sýrii opakovat chyby minulosti, jejich stažení jsem čekal, bomby teď musí nahradit diplomacie, říká ministr zahraničí Zaorálek.