English

Muž se pokusil oběsit na stromě v centru Prahy

Novinky.cz

Muže, který se rozhodl sáhnout si na život, zachraňovala městská policie a zdravotníci v parku v Praze 1. Sebevrah již bezvládně visel na stromě, když ho strážníci sundali na zem a začali oživovat. Se zdravotníky se jim pak podařilo…

More from Novinky.cz

Aug 25

Policie dopadla muže, který střílel u klubu v centru Prahy

Novinky.cz

Policistům se v pátek v noci podařilo vypátrat muže, který z pistole vypálil několik ran proti vchodovým dveřím klubu v centru Prahy a zasáhl jiného muže. Střelec se k činu přiznal.

Apr 18

V centru Prahy našli mrtvého muže

V centru Prahy v úterý ráno spadl muž pravděpodobně z výšky. I přes rychlou pomoc policistů a záchranářů podlehl na místě těžkému zranění.

Mar 27

Policie zasahovala v centru Prahy kvůli podezřelé krabici

Novinky.cz

Policisté zasahovali v pondělí vpodvečer v centru Prahy v ulici Široká kvůli ohlášenému nálezu podezřelého předmětu. Po 19. hodině akce skončila s tím, že se podezření například na výbušninu neprokázalo.

Feb 15

V centru Prahy se pokusil upálit muž

Novinky.cz

V centru Prahy se ve středu večer polil hořlavinou zatím neznámý muž a látku na sobě zapálil. S rozsáhlými popáleninami skončil v nemocnici.

Jan 8

Policie dopadla zloděje obrazů v centru Prahy

Novinky.cz

Policie dopadla zloděje, který z galerie v centru Prahy ukradl obrazy za téměř půl milionu korun. V sobotu o tom informoval mluvčí pražské policie Richard Hrdina. Podle něj k zadržení pomohla veřejnost.

Apr 5

Policie v centru Prahy rozpustila nelegální noční večírek

Novinky.cz

Policisté v neděli večer ukončili v podkrovním bytě ve Vojtěšské ulici v centru Prahy nelegální večírek. Nepovolené party se účastnilo na 60 mladých lidí

Jan 23

Muž v centru Prahy odpálil pyrotechniku uvnitř restaurace

Novinky.cz

Šestatřicetiletý opilý muž způsobil ve středu večer paniku, když uvnitř jedné z restaurací v centru Prahy odpálil zábavní pyrotechniku. Uvnitř restaurace se tou dobou nacházelo podle policistů přes padesát lidí, nikdo z nich nebyl vážně…

Oct 27

Na náměstích v centru Prahy se koncertuje, v Česku odstartovaly oslavy 100 let republiky

Novinky.cz

V Česku v sobotu začaly oficiální akce spojené s oslavou stoletého výročí založení Československa. Na Hradčanském náměstí v Praze se odehrála slavnostní vojenská přísaha, otevřela se opravená historická budova Národního muzea a na programu…

May 19

Policisté v centru Prahy zpacifikovali ozbrojeného muže, který obtěžoval kolemjdoucí

Novinky.cz

V Jindřišské ulici v centru Prahy se v sobotu pohyboval muž se zbraní, který křičel na své okolí. Zpacifikovat ho museli policisté. Záchranáři ho pak převezli do nemocnice.

Apr 27

Muž znásilnil ženu na dětském hřišti v centru Prahy. Policie hledá svědka

Novinky.cz

Jako znásilnění vyšetřují policisté březnové přepadení v centru noční Prahy, při němž muž po 28leté ženě na dětském hřišti zhruba hodinu požadoval sex a jiné praktiky. Nakonec vyvrcholil, aniž došlo k aktu, načež odešel. Policisté se v…

Apr 22

Skupina cizinců brutálně napadla číšníka v centru Prahy

Novinky.cz

Skupina sedmi cizinců brutálně napadla personál jedné z restaurací v centru Prahy. Bitka se strhla poté, co je číšník upozornil na to, že na zahrádce se nesmí pít vlastní alkohol. Muž skončil v nemocnici a skupina utekla. Policie žádá o…

Mar 28

Agresivní muž v centru Prahy demoloval výlohu holičství

Novinky.cz

Policisté ve středu zadrželi v centru Prahy útočníka, který kopal do výlohy pánského holičství a házel do ní dlažební kostky. Útoku předcházel spor mladého muže se ženou o psa. Zraněn byl sám agresor, kterého odvezla sanitka do nemocnice.

Jan 29

Na služebně strážníků v centru Prahy zasahovala policie

Novinky.cz

Policie zasahovala v pondělí ráno na služebně městské policie v centru Prahy kvůli podezření na trestné činy strážníků. Policie ani strážníci zatím nechtěli být konkrétnější.

Jul 14

Na zastávce v centru Prahy zemřel po kolapsu muž

Novinky.cz

Dvaapadesátiletý muž zkolaboval v pátek ráno na zastávce Náměstí Míru v centru Prahy. I přes okamžitou pomoc cestujících a záchranářů nakonec zemřel.

Apr 25

V centru Prahy se omylem postřelil muž

Novinky.cz

V úterý dopoledne se v Celetné ulici v centru Prahy postřelil muž legálně drženou zbraní. Na místě události ho ošetřili záchranáři a následně převezli do jedné z pražských nemocnic, jeho stav je stabilizovaný.

Mar 31

Policie zveřejnila podobu muže, který v centru Prahy uloupil šperky za milióny

Novinky.cz

Policie v pátek odpoledne zveřejnila kamerové záběry muže podezřelého z přepadení luxusního klenotnictví v centru Prahy. Lupič si obchod podle vyšetřovatelů předem obhlédl a přepadení naplánoval.

Sep 19

V mobilní toaletě v centru Prahy našli mrtvého muže

Novinky.cz

Svědkyně našla v neděli večer na veřejném mobilním WC v centru Prahy mrtvého muže. Případem se už zabývají kriminalisté.

Jun 7

Muž spadl z lodi v centru Prahy do Vltavy a utopil se

Novinky.cz

Ze zakotvené lodi v centru Prahy poblíž Čechova mostu spadl v pondělí večer muž do Vltavy. Pátrali po něm policisté i hasiči, jejich potápěči však z vody vytáhli už jen bezvládné tělo.

May 4

Policie uzavřela část náměstí Míru v centru Prahy kvůli nahlášené bombě

Novinky.cz

Policie ve středu ráno asi na dvě hodiny uzavřela část náměstí Míru v centru Prahy kvůli anonymu, který v jedné z budov nahlásil umístění bomby. Desítky osob byly evakuovány. Pyrotechnik v budově žádnou bombu nenašel.

Nov 24

Policie si došlápla na nepoctivé taxikáře. Zasahovala v centru Prahy

Novinky.cz

Pražská policie zasahovala v úterý odpoledne na Staroměstském náměstí v Praze. Zadržela několik taxikářů kvůli podezření z podvodu v souvislosti s předražováním jízdného. V centru Prahy policisté prohledávali jejich auta.