English

Národohospodářská fakulta VŠE přišla o akreditaci ke jmenování profesorem v oboru ekonomie

Deník N / Česko

Akreditační úřad odebral akreditaci NF VŠE ke jmenování profesorem v oboru ekonomie Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

More from Deník N / Česko

May 7

Emeritní děkan Národohospodářské fakulty VŠE Zdeněk Chytil nepřesvědčil Akademický senát,...

Deník N

Emeritní děkan Národohospodářské fakulty VŠE Zdeněk Chytil nepřesvědčil Akademický senát, jako jediný zájemce o vystřídání Miroslava Ševčíka získal jeden z devíti hlasů. Senát je podle Chytila nadále loajální odvolanému Ševčíkovi.

May 7

Akademický senát Národohospodářské fakulty nezvolil Zdeňka Chytila děkanem. Pro jeho...

Deník N

Akademický senát Národohospodářské fakulty nezvolil Zdeňka Chytila děkanem. Pro jeho zvolení v tajné volbě hlasoval jeden senátor, dva se zdrželi, šest bylo proti. Nástupce odvolaného Miroslava Ševčíka tak nadále není znám, fakultu…

Jan 26

Odvolaný děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík podal na školu...

Deník N / Česko

Odvolaný děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík podal na školu žalobu. Chce se vrátit do čela fakulty, na které zůstává pedagogem. Své odvolání považuje za nezákonné a politické rozhodnutí vedení univerzity. „Správní žaloba…

Jan 18

Bývalý děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslav Ševčík odmítá...

denikn.cz

Bývalý děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslav Ševčík odmítá důvody k odebrání akreditace pro jmenování profesorem v oboru ekonomie. „Naše publikační činnost patří dlouhodobě mezi nejlepší,“ napsal Deníku N.

Jan 15

Odvolaného děkana Miroslava Ševčíka by ve vedení Národohospodářské fakulty VŠE...

Deník N / Česko

Odvolaného děkana Miroslava Ševčíka by ve vedení Národohospodářské fakulty VŠE mohl nahradit bývalý člen rady České národní banky Pavel Řežábek, píše server Seznam Zprávy. Řežábek se k informacím vyjádřit nechtěl. Řežábek je členem Katedry…

Dec 19

Rozhodnutí o odvolání si děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze...

Deník N

Rozhodnutí o odvolání si děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) Miroslav Ševčík zatím nevyzvedl, plánuje to v následujících dvou dnech. Proti odvolání se bude bránit právní cestou. O Ševčíkově odvolání jsme…

Nov 2

Pointa N: Čím déle bude spor děkana Národohospodářské fakulty VŠE Miroslava...

Deník N

Pointa N: Čím déle bude spor děkana Národohospodářské fakulty VŠE Miroslava Ševčíka s rektorem školy Petrem Dvořákem trvat, tím více utrpí pověst celé univerzity. Komentovaný souhrn včerejšího dění sepsal Tomáš Linhart.

Oct 31

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík zopakoval, že pokud jej...

Deník N / Česko

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík zopakoval, že pokud jej rektor univerzity odvolá, hodlá se bránit právní cestou. Před zasedáním akademického senátu fakulty prohlásil, že jeho fakulta je hodnocena jako úspěšná. Ševčík…

Oct 23

O návrhu na odvolání Miroslava Ševčíka z funkce děkana Národohospodářské fakulty VŠE...

Deník N

O návrhu na odvolání Miroslava Ševčíka z funkce děkana Národohospodářské fakulty VŠE bude fakultní akademický senát jednat 31. října, sdělil tiskový tajemník fakulty Daniel Váňa. Pokračování přerušeného jednání svolal předseda fakultního…

Sep 21

Odvolání děkana Národohospodářské fakulty VŠE Miroslava Ševčíka se zbrzdilo. Akademický...

Deník N

Odvolání děkana Národohospodářské fakulty VŠE Miroslava Ševčíka se zbrzdilo. Akademický senát jeho fakulty čeká na právní analýzu, odmítá však, že by hrál o čas. Klíčový chybějící dokument má nyní na starosti Ševčíkův právník.

Jun 26

Akademický senát VŠE podpořil odvolání děkana Miroslava Ševčíka. Rektor ještě...

Deník N

Akademický senát VŠE podpořil odvolání děkana Miroslava Ševčíka. Rektor ještě potřebuje vyjádření senátu Ševčíkovy fakulty, ne nutně souhlasné. Děkana před školou podpořilo několik desítek příznivců.

Jun 26

Akademický senát VŠE podpořil odvolání děkana Miroslava Ševčíka. Pro jeho...

Deník N / Česko

Akademický senát VŠE podpořil odvolání děkana Miroslava Ševčíka. Pro jeho odvolání hlasovalo 20 senátorů, proti šest. Rektor ještě potřebuje vyjádření senátu Národohospodářské fakulty. Ten jednání minulý týden přerušil, kdy se sejde, není…

Jun 8

Akademický senát Národohospodářské fakulty VŠE bude 21. června jednat o setrvání děkana...

Deník N

Akademický senát Národohospodářské fakulty VŠE bude 21. června jednat o setrvání děkana Ševčíka v čele fakulty. ČTK to řekl mluvčí fakulty Váňa.

Apr 5

Akademický senát Národohospodářské fakulty VŠE se dnes zastal děkana fakulty...

Deník N

Akademický senát Národohospodářské fakulty VŠE se dnes zastal děkana fakulty Miroslava Ševčíka. Jeho odvolání požaduje rektor VŠE Dvořák i někteří studenti. (ČTK)

Mar 29

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík v hodinách doporučoval knihu...

Deník N

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík v hodinách doporučoval knihu Nacistické kořeny „bruselské EU”. Děkan se hájí tím, že studenty o knížce jen informoval, aby si na ni vytvořili vlastní názor.

Mar 21

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík zrušil svou přednášku nazvanou...

denikn.cz

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík zrušil svou přednášku nazvanou „Kritické myšlení ve společenských vědách v podmínkách nastupující cenzury“. Vysvětlil to odkazem na „všechno, co se děje“. (iRozhlas)

Mar 12

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík ČTK řekl, že na...

Deník N / Česko

Děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík ČTK řekl, že na včerejší demonstraci nevystupoval, pouze prý doprovázel muže, jehož u muzea „zbila policie“. Výtky vedení VŠE nechápe.

Oct 24

Akademický senát VŠE se distancoval od děkana Národohospodářské fakulty Miroslava...

denikn.cz

Akademický senát VŠE se distancoval od děkana Národohospodářské fakulty Miroslava Ševčíka. Jeho názory podle přijatého usnesení „nereprezentují názory členů akademické obce VŠE“. (iList)

Jun 14

Rektor VŠE Petr Dvořák jmenuje do čela Národohospodářské fakulty Miroslava...

Deník N

Rektor VŠE Petr Dvořák jmenuje do čela Národohospodářské fakulty Miroslava Ševčíka, experta hnutí Trikolóra. Rozhodl se tak prý na základě svého nejlepšího vědomí. (ČTK) Více popsal Deník N v tomto článku.

Apr 20

Akademický senát zvolil novým děkanem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické...

Deník N

Akademický senát zvolil novým děkanem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze ekonoma a politika Miroslava Ševčíka. Pro nynějšího proděkana pro studium a experta hnutí Trikolora hlasovalo všech devět jeho členů. Ševčík…