English

czechblade.cz

Friday, Sep 24

15

11

07

SICK SINUS SYNDROME - Rotten to the Core

czechblade.cz

BIZZARE LEPROUS – 27:05, pathological grindcore

Thursday, Sep 23

15

12

07

RAVENLAW - For the Sign of Trident Crossed

czechblade.cz

VLASTNÍ VYDÁNÍ - 37:57, heavy/power metal

Wednesday, Sep 22

15

12

07

PORCELAIN SHARDS - Příběh rockového šílence

czechblade.cz

Nová kapela PORCELAIN SHARDS je prozatím spolkem jednoho muže, ale má ambice se rozrůst na plně obsazenou formaci. Jejím zakladatelem je doktor, muzikant a slovenský rodák Martin Schwarz.

Tuesday, Sep 21

14

07

TORTHARRY - Altars of Ignorance

czechblade.cz

METALGATE – 38:30, death metal

Monday, Sep 20

15

Kult PATHOLOGIST ožívá!

czechblade.cz

Ostravská grindcore legenda vydává reedice svých 2 alb na CD a LP

11

06

BLAMAGE - Prožíváme euforické období. S novinkou Dictator jsme moc spokojení!

czechblade.cz

Českobudějovická kapela Blamage letos slaví osmnácté narozeniny. Ačkoliv zakládající členové pociťují určitou nostalgii, snaží se hledět především dopředu. Důkazem je nová deska "Dictator", která vychází v těchto dnech. Povídali jsme si se…

Sunday, Sep 19

09

Saturday, Sep 18

15

08

Friday, Sep 17

12

08

Thursday, Sep 16

16

11

07

Wednesday, Sep 15

11

ATAK - Nic pro dechovkáře

czechblade.cz

Jihomoravská metalová grupa má za sebou svůj první ostrý albový start, jehož křest posloužil obcím postiženým tornádem. Za kapelu se Sparkem promlouval kytarista Jaroslav Bystřický.

08

07

Tuesday, Sep 14

16

11

REST IN HASTE - Hello Young Traveler

czechblade.cz

VLASTNÍ NÁKLAD – 33:52, alternativní rock

07

Monday, Sep 13

15

11