English

Speciály at Novinky.cz

Friday, Jul 10

11

SPECIÁL: Roadtrip po Česku

www.novinky.cz

Máte rádi dovolenou, kdy cesta je cíl, ale nechce se vám do zahraničí? Česko dokáže nabídnout spoustu zajímavých míst, která můžete navštívit autem.

Thursday, Apr 9

10

SPECIÁL: Historie největších pandemií

www.novinky.cz

Speciál věnující se historii těch největších pandemií, kterým lidstvo doposud čelilo.

Monday, Mar 16

13

SPECIÁL: COVID-19 | Vše o nákaze, rady a tipy, jaké jsou příznaky

www.novinky.cz

Speciál věnující se koronaviru SARS-CoV-2, jeho rozšíření a co dělat, pokud máte i nemáte příznaky nemoci. Dále zde najdete seznam laboratoří, opatření atd.

Thursday, Feb 20

16

SPECIÁL: Turecká invaze v Sýrii

Novinky.cz

Rozsáhlý speciál věnující se turecké invazi v Sýrii. Obsahuje rozdělení území v Sýrii a podrobnou časovou osu událostí, které vedly k tureckým vpádům do Sýrie.

Friday, Feb 7

10

SPECIÁL: Americké primárky 2020

www.novinky.cz

Redakce Novinek připravila shrnutí informací o aktuálních amerických primárkách. Mimo výsledek právě probíhajících primárek zde najdete i profily kandidátů.

Wednesday, Jan 29

12

SPECIÁL: Koronavirus 2019-nCoV

www.novinky.cz

Shrnutí toho nejdůležitějšího o koronaviru 2019-nCoV. Aktuální mapa výskytu onemocnění, jaké má příznaky a jak se proti němu chránit.

Thursday, Dec 19

14

SPECIÁL 2019: Největší události roku

Novinky.cz

Redakce Novinek na sklonku roku 2019 připravila shrnutí nejdůležitější událostí z České republiky i světa za posledních 12 měsíců.

Wednesday, Dec 4

09

SPECIÁL: 20 let Škody Fabia

Rok 1999 byl pro Škodu velmi důležitou dobou, a to kvůli modelu, který si řada zákazníků pochvaluje dodnes – první Fabii. K jejímu 20letému výročí zahájení prodeje redakce Novinek připravila speciál právě o tomto populárním voze.

Thursday, Nov 14

20

SPECIÁL: Chřipka

www.novinky.cz

Redakce Novinek připravila speciál o chřipce. Ten obsahuje vše důležité od prevence až po popis viru jako takového.

SPECIÁL: Rozpad Jugoslávie

www.novinky.cz

Novinky.cz svým čtenářům přinášejí obsáhlý speciál o rozpadu Jugoslávie. Ten obsahuje nejen, jak rozpad probíhal, ale také, co mu předcházelo.

SPECIÁL: Ptačí chřipka

www.novinky.cz

Redakce Novinek přináší obsáhlý speciál o ptačí chřipce. Obsahuje jak přehled příznaků a šíření, tak i postup při její léčbě.

15

SPECIÁL: Apollo 11 - 50 let od přistání na Měsíci

www.novinky.cz

Speciál přibližuje události nejen kolem přistání Apolla 11 na Měsíci a výstupu Neila Armstronga, ale také vesmírný závod mezi Sovětským svazem a Spojenými státy.

Když muži nosí sukně a whisky teče proudem

www.novinky.cz

Věčně větrné místo, kde se slunce přes mraky probojuje jen zřídka a místní nosí krátké tričko, už když je 15 stupňů Celsia. Přesně takový je ostrov Islay. Ostrov proslulý palírnami whisky světových jmen.

SPECIÁL: Arabové X Izrael

www.novinky.cz

Speciál přibližuje historii střetů od příchodu prvních židovských přistěhovalců, kteří se navraceli do historické domoviny na britském mandátním území Palestina, přes vyhlášení Státu Izrael a všechny války až do roku 2017, kdy zamotané…

SPECIÁL: Tak trochu jiná dovolená. Týden v plovoucím městě

www.novinky.cz

Z Miami napříč Karibikem a zpět na třetí největší výletní lodi světa Allure of the Seas. Zážitek na celý život.

SPECIÁL 2018: Ohlédnutí za uplynulým rokem

www.novinky.cz

Redakce Novinek na sklonku roku 2018 připravila shrnutí nejdůležitějších událostí z České republiky i světa za posledních 12 měsíců. Spolu s námi si můžete připomenout témata z politického, ekonomického i kulturního zpravodajství.

SPECIÁL: SARS

www.novinky.cz

Redakce Novinek připravila shrnutí nejdůležitějších informací o viru SARS. Připomeňte si s námi vše, co o viru víme.

SPECIÁL: Paměti účastníka 1. světové války

www.novinky.cz

Měla to být válka za ukončení všech válek. Nakonec však první světová válka jen předznamenala extrémní evropský neklid první poloviny 20. století.

SPECIÁL: Vietnam

www.novinky.cz

Redaktor Novinek přináší speciál o jeho cestě, kdy projel Vietnam za deset dní. A to ze Saigonu do Hanoje.

SPECIÁL: Historie v plamenech

www.novinky.cz

Požár Národního muzea v brazilském Rio de Janeiru je tragédií pro celé lidstvo. O požáru ze září 2018 a zničených exponátech se tak dozvíte více ve speciálu.

SPECIÁL: Omán autem

www.novinky.cz

Omán je turisticky stále ještě neobjevenou zemí, která nabízí původnost dřívějšího Orientu. Z hlavního města Maskatu jsme se vydali na 900 kilometrů dlouhou cestu do zdejších hor a pouště. Společníkem nám byl Volkswagen Amarok s novým…

SPECIÁL: Kasino Constanta

www.novinky.cz

Redaktor Novinek navštívil přístavní město Rumunska - Constantu a pořídil tam snímky budovy kasina, které obletěly celý svět.

SPECIÁL 2017: Ohlédnutí za uplynulým rokem

www.novinky.cz

Redakce Novinek na sklonku roku 2017 připravila shrnutí nejdůležitějších událostí z České republiky i světa za posledních 12 měsíců. Spolu s námi si můžete připomenout témata z politického, ekonomického i kulturního zpravodajství.

SPECIÁL: Volba prezidenta 2018

www.novinky.cz

Češi si budou v roce 2018 už podruhé v přímé volbě vybírat prezidenta. Novinky přinášejí speciál, ve kterém se můžete dočíst o volbě i kandidátech, kteří budou o Hrad bojovat.

SPECIÁL: Islámský stát

www.novinky.cz

Novinky.cz svým čtenářům přinášejí nejobsáhlejší profil Islámského státu na českém internetu. Obsahuje historii radikální organizace, mapuje její ideologii, financování i teroristické útoky spáchané jménem IS.

SPECIÁL: Virus zika

www.novinky.cz

Redakce Novinek připravila shrnutí nejdůležitějších informací o viru zika. Připomeňte si s námi vše, co víme o viru, jenž zburcoval širokou veřejnost.

SPECIÁL: Americké primárky 2016

www.novinky.cz

Redakce Novinek připravila shrnutí informací o amerických primárkách konaných v roce 2016. Nahlédněte s námi pod pokličku voleb nového prezidenta USA, jenž nahradí stávajícího Baracka Obamu.

SPECIÁL 2015: Ohlédnutí za uplynulým rokem

www.novinky.cz

Redakce Novinek na sklonku roku 2015 připravila shrnutí nejdůležitějších událostí z České republiky i světa za posledních 12 měsíců. Spolu s námi si můžete připomenout témata z politického, ekonomického i kulturního zpravodajství.

SPECIÁL 2014: Ohlédnutí za právě končícím rokem

www.novinky.cz

Redakce Novinek na sklonku roku 2014 připravila shrnutí nejdůležitějších událostí z České republiky i světa za posledních 12 měsíců. Spolu s námi si můžete připomenout témata z politického, ekonomického i kulturního zpravodajství.

SPECIÁL 2013: Ohlédnutí za uplynulým rokem

www.novinky.cz

Redakce Novinek i na sklonku roku 2013 připravila shrnutí nejdůležitějších událostí z České republiky i světa za posledních 12 měsíců. Spolu s námi si můžete připomenout témata z politického, ekonomického i kulturního zpravodajství.