English

Kalendář akcí Ivančicko

Wednesday, Oct 28

01

O kojení od těhotenství do odstavení – Ivančice, st 18.11.

www.regionivancicko.cz

O kojení od těhotenství do odstavení kojení jako jedna z nejpřirozenějších činností v životě ženy … přesto opletená řadou otázek, nejasností, zvláštních doporučení či negativních postojů...

Saturday, Oct 24

02

Trenčínský a Čachtický hrad – Ivančice, so 14.11.

www.regionivancicko.cz

Trenčínský hrad je třetí největší goticko-renesanční hradní komplex na Slovensku. Je to dominanta nejen města Trenčín, ale také středního Pováží.

Wednesday, Oct 21

01

Jak najít vnitřní rovnováhu (a už ji neztratit)? – Ivančice, út 10.11.

www.regionivancicko.cz

JAK NAJÍT VNITŘNÍ ROVNOVÁHU (A UŽ JI NEZTRATIT)? aneb tajuplná cesta sebepoznání…

Monday, Oct 19

19

Lovci podnikavých duchů - POSUNUTO – Ivančice, pá 23.10.

www.regionivancicko.cz

Vážení rodiče a všichni účastníci našich aktivit,

14

Nošení dětí pro začátečníky - ONLINE – Ivančice, út 20.10.

www.regionivancicko.cz

Nošení dětí pro začátečníky vhodné pro všechny, kdo chtějí svému miminku dopřát svoji blízkost více než doposud

Sunday, Oct 18

02

Termální lázně Mosonmagyarovár – Ivančice, ne 8.11.

www.regionivancicko.cz

Odjezd – Oslavany, aut. nádraží 5:20 Ivančice, sídliště 5:25, Ivančice, Besední dům 5:30 Další zastávky dle domluvy– Mohelno, Nová Ves, Dolní Kounice)

Základy numerologie – Ivančice, ne 8.11.

www.regionivancicko.cz

ZÁKLADY NUMEROLOGIE (s Mílou Lukášovou) VÝUKOVÝ SEMINÁŘ ZÁKLADŮ NUMEROLOGICKÉHO ROZBORU OSOBNOSTI

Saturday, Oct 17

01

Farmářské trhy Ivančice – Ivančice, so 7.11.

www.regionivancicko.cz

7. listopadu 2020 07:30 - 11:00; Pořádá Kulturní a informační centrum Ivančice, Palackého náměstí 9, Ivančice

Friday, Oct 16

17

Deskovky 2020 – Ivančice, so 31.10.

www.regionivancicko.cz

Kroužky deskových her Dobrodružné hraní a Fantastičtí hrdinové vás zve na setkávání.

Promítání filmu: Halloween – Dolní Kounice, so 31.10.

www.regionivancicko.cz

Před čtyřiceti lety dokázala Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) jako jedna z mála přežít řádění maskovaného zabijáka Michaela Myerse. Útok, který se odehrál o halloweenské noci, v ní však zanechal hluboké...

01

Jak být dobrým rodičem (mamikoučink) – Ivančice, út 3.11.

www.regionivancicko.cz

Mamikoučink intenzivní seberozvoj ve skupině

Monday, Oct 12

10

Nošení dětí pro začátečníky – Ivančice, út 20.10.

www.regionivancicko.cz

Nošení dětí pro začátečníky vhodné pro všechny, kdo chtějí svému miminku dopřát svoji blízkost více než doposud

01

Friday, Oct 9

Thursday, Oct 8

02

Tuesday, Oct 6

Všímavost jako cesta k sobě i druhým – Ivančice, út 27.10.

Vážení rodiče a všichni účastníci našich aktivit,

Monday, Oct 5

16

Drakiáda 2020 - UPRAVENO – Rosice, so 10.10.

Pojďte si netradičně společně s námi a přitom každý sám pustit draka. Respektujeme všechna nařízení, ale zároveň nechceme přerušit tuto krásnou...

02

Sunday, Oct 4

01

Dolnokounická drakiáda – Dolní Kounice, so 10.10.

Připravte draka a vylítněte za námi na Šibeničák!

Friday, Oct 2

Lovci podnikavých duchů – Ivančice, pá 23.10.

Netradiční kroužek pro zvídavé děti.

Thursday, Oct 1

Tuesday, Sep 29

Jak být dobrým rodičem (mamikoučink) – Ivančice, út 13.10.

www.regionivancicko.cz

Mamikoučink intenzivní seberozvoj ve skupině

Sunday, Sep 27

Jak být dobrým rodičem (mamikoučink) – Ivančice, út 6.10.

www.regionivancicko.cz

Mamikoučink intenzivní seberozvoj ve skupině

Wednesday, Sep 23

10