English

zdarns.cz

Today News

12

Zápis z 54. schůze rady města

www.zdarns.cz

konané dne 19. 10. 2020

11

10

Omezení provozu městského úřadu – COVID-19

www.zdarns.cz

od 22. 10. do 3. 11. 2020

09

Wednesday, Oct 21

16

09

Tuesday, Oct 20

14

Změny v MHD

www.zdarns.cz

od 2. 11. 2020

Friday, Oct 16

12

Thursday, Oct 15

16

54. schůze rady města

www.zdarns.cz

konaná dne 19. 10. 2020

Wednesday, Oct 14

17

Friday, Oct 9

15

12

11

Zápis z 53. schůze rady města

www.zdarns.cz

konané dne 5. 10. 2020

Wednesday, Oct 7

16

Tuesday, Oct 6

09

Monday, Oct 5

14

09

Friday, Oct 2

12

09

Thursday, Oct 1

16

53. schůze rady města

www.zdarns.cz

konaná dne 5. 10. 2020

Wednesday, Sep 30

Tuesday, Sep 29

15

12

Friday, Sep 25

15

Thursday, Sep 24

14

Zápis z 52. schůze rady města

www.zdarns.cz

konané dne 21. 9. 2020

Wednesday, Sep 23

17

16

Podzimní úklid města 2020

www.zdarns.cz

od 8. 10. 2020 do 24. 10. 2020

Tuesday, Sep 22

10

Friday, Sep 18

14