English

Edna.cz - všechny novinky

Today News

20

Disney Movies: Disney vsadilo na správného koně, V hlavě 2 je nejvýdělečnějším animákem všech dob

www.edna.cz

Není žádným tajemstvím, že studiu Disney se v posledních letech po finanční stránce až tak moc nedařilo, jelikož málokterý film dosáhl na nějaký úctyhodný výdělek. Letos proto vsadil na již známé filmové značky a tento tah se vydařil. V…

X-Men: Jaká překvapivá camea si pro nás film Deadpool & Wolverine přichystal?

www.edna.cz

Trailer propálil hlavní zápletku a pár hereckých hvězd. Nicméně film Deadpool & Wolverine je stále plný nečekaných překvapení. Dnes se podíváme na to, koho všeho jsme se ve filmu dočkali. Pokud jste film samozřejmě ještě neviděli, tak…

19

Magazín: Další Kingovka míří na plátna

www.edna.cz

Rok co rok vychází nejrůznější filmové i seriálové adaptace knížek a novel od jednoho z největších spisovatelů současnosti.

16

Magazín: Bizarnost Skibidi Toilet zfilmuje Michael Bay

www.edna.cz

Když člověk píše články, něco málo o filmech či hercích již ví, ale když se na scéně objeví bizarní série na YouTube, musí si doplnit vzdělání.

14

Magazín: Horor Nepřivolávej nic zlého dostává nový trailer

www.edna.cz

Remake dánského hororu z roku 2022 se nezadržitelně blíží do kin. Druhá upoutávka láká na děsivou jízdu s kapkou mysterióznosti.

11

House of the Dragon: Druhá řada je plná překvapivých návratů, dvou dalších jsme se dočkali v šestém díle

www.edna.cz

V seriálech ze světa Písně ledu a ohně se postavy moc nevrací, protože jakmile zemřou, jsou ze seriálu vyřazeny až do konce. Nicméně i tak si pro nás druhá série House of the Dragon připravila několik překvapivých návratů.

Magazín: Husinu nahánějící upoutávka láká na thriller Cuckoo

www.edna.cz

Německý režisér Tilman Singer natočil mysteriózní thriller s hvězdou seriálu Euforie, jenž sklízí rozporuplné reakce.

Wednesday, Jul 24

22

Edna novinky: Vybíráme nejlepší novinku června 2024

www.edna.cz

Seriálový červen patřil především novince ze světa Star Wars, která nás vzala do hluboké historie řádu. Pojďme se podívat, které další seriály rozšířily naši databázi.

20

Élite: Co Iván prožil v Kapském městě?

www.edna.cz

Jelikož se seriály Élite a Blood & Water spojily do jednoho světa, mohli jsme v sedmé sérii Elity spatřit postavu Fikile Bheleové. Do Kapského města, kde se odehrává Blood & Water, naopak odcestoval Iván. Co tam jeho postava během svého…

Magazín: Uwe Boll se vrací s dalším béčkovým úletem

www.edna.cz

Kontroverzní režisér se vrací do křesla, aby divákům nabídl snímek se svým jedinečným otiskem. Ale tentokrát se drží více při zemi, než je u něj zvykem.

19

The Witcher: Scénář k poslední řadě Zaklínače je už nyní hotový

www.edna.cz

Konec Zaklínače se rozhodně blíží, protože už nyní ho scenáristé mají napsaný. Vypadá to, že Netflix plánuje ukončit svět Zaklínače co možná nejdříve.

18

Spartacus: Herečka Lucy Lawless se v novém seriálu vrátí jako Lucretia

www.edna.cz

Vypadá to, že se v nadcházejícím seriálu ze světa Spartaka dočkáme více než jedné známé tváře. Nově bylo oznámeno, že se vrátí i Batiatova manželka Lucretia.

16

Motorheads: V Motorheads si zahrají i Matt Lanter a Sophia Esperanza

www.edna.cz

Obsazení připravované novinky Motorheads z prostředí pouličních závodů nabírá další herecké posily. K seriálu se nově připojují Matt Lanter a Sophia Esperanza, kteří byli obsazeni do vedlejších rolí.

Magazín: Peter Dinklage jako lovec odměn

www.edna.cz

Režisér dramatu Cesta bez návratu s Arnoldem Schwarzeneggerem se přesouvá do westernových vod spolu s hvězdou Hry o trůny.

15

X-Men: Film Deadpool & Wolverine je v kinech, jaká byla jeho cesta na plátna?

www.edna.cz

Uteklo to a je to konečně tady. Film Deadpool & Wolverine doráží do našich a šestileté čekání na pokračování přisprostlého Deadpoola je tak u konce. Jaká byla cesta do kin a měl to vždy Wade Wilson jisté? Shromáždili jsme nejzákladnější…

14

Alien: Hawleyho vetřelčí seriál dotočen, co nás v něm čeká?

www.edna.cz

Tvůrce Farga, Noah Hawley, dokončil práce na svém seriálu zasazeném do univerza Alien. Konečně tak známe oficiální název, premisu i herecké obsazení.

13

Rebel Moon: Trailer na režisérské verze láká na mnohem více násilí

www.edna.cz

Příští týden dorazí na Netflix režisérské verze obou dílů Rebel Moon, které ponesou název Krvavá číše a Kletba odpuštění. Nyní k nim Netflix vydal trailer, který láká především na větší míru násilí a také více nahoty. Podaří se Snyderovi u…

12

Justice League: Penguin vyplní mezeru mezi dvěma Batmany, slibují tvůrci

www.edna.cz

Už v září nás čeká seriálový návrat do temného Gothamu, kam situoval Matt Reeves svého Batmana. Seriál The Penguin na něj přímo naváže a v plánu jsou i další projekty.

All American: Homecoming: Titulky k epizodě Level Up

www.edna.cz

České titulky k druhému dílu třetí řady jsou dostupné a odkaz k jejich stažení najdete v profilu epizody Level Up. Přejeme příjemnou podívanou a po zhlédnutí u nás neváhejte díl i ohodnotit.

11

House of the Dragon: Jak dobře jste sledovali epizodu Smallfolk?

www.edna.cz

Do konce druhé řady zbývají dvě epizody. Pokud se jich nemůžete dočkat, zkuste si následující kvíz, který vám určitě zkrátí čekání.

Magazín: Brendan Fraser zasáhne do dění v Normandii

www.edna.cz

Připravované napínavé drama odehrávající se pár desítek hodin před vyloděním v Normandii získává do jedné z hlavních rolí oscarového vítěze.

10

Peacemaker: James Gunn vysvětluje timeline nového DCU

www.edna.cz

Druhá řada Peacemakera se na rozdíl od té první bude odehrávat v nově budovaném vesmíru DCU. Přesto se v ní objeví stejné postavy a herci jako v té první. Aby to nebylo moc matoucí, přichází James Gunn s vysvětlením i načrtnutím nových…

Spawn: Spawn dostává nový název a Blumhouse konečně začíná film chystat

www.edna.cz

Po více než dvou dekádách od hrůzného filmového debutu se Spawn konečně vrátí na plátna. Jeho tvůrce Todd McFarlane spojil síly se studiem Blumhouse a snímek má nově název na motivy nedávné minisérie.

09

Hellboy: Jaké postavy uvidíme v novém rebootu?

www.edna.cz

Nový Hellboy bude se stopáží 99 minut prozatím nejkratším filmem série. O filmu stále nevíme úplně nejvíce informací, snad jen, že je adaptací komiksu Crooked Man od Mika Mignoly. Sám Mignola navíc psal i scénář. Pojďme si ukázat, kdo se v…

08

Superman & Lois: Poslední řada Supermana a Lois se představuje v plnohodnotném traileru

www.edna.cz

Konečně jsme se dočkali. Letos v říjnu započne poslední etapa seriálu Superman & Lois a my se nyní můžeme podívat na to, co nás čeká.

07

The Acolyte: Ohledně druhé řady seriálu The Acolyte tu máme zatím smutnou zprávu

www.edna.cz

Otevřený konec, neustále mluvení o pokračování a další řadě. Zdálo se, že pokračování Akolytky je jen otázkou času, nicméně novější rozhovory jasně ukazují, že to tak nebude úplně jednoduché. Jednak s tvůrci a taktéž možná se společností…

Tuesday, Jul 23

23

What We Do In The Shadows: Finální řada se začne vysílat v říjnu

www.edna.cz

Všechny dobré věci musí jednou skončit. A ne jinak je to i se seriálem Co děláme v temnotách. Ten se chystá na svou šestou a závěrečnou řadu.

21

Edna novinky: Streamovací služba Max se připravuje na olympijské hry

www.edna.cz

Mediální společnost Warner Bros. Discovery bude nadcházejících několik dní žít Olympijskými hrami v Paříži. Ve svých aplikacích už teď můžete najít sekci Paris2024, díky které vám už nic neunikne.

19

Élite: Osmá série na několika epizodních fotografiích

www.edna.cz

Osmá série se pomalu ale jistě blíží a Netflix proto neváhal zveřejnit několik fotografií zachycujících hlavní protagonisty příběhu, který bude poslední kapitolou pro studenty z elitní školy Las Encinas.

Magazín: Ralph Fiennes se brzy převtělí do ithackého krále Odyssea

www.edna.cz

Homérův epos Odysseia patří mezi největší klenoty antické literatury a už několikrát se dostal i na filmové plátno. Další pokus si bere na starost britský herec Ralph Fiennes, který se coby ithacký král vrátí na svůj milovaný ostrov po…