English

Zprávy Ivančicko

Wednesday, Oct 28

07

Monday, Oct 26

Saturday, Oct 24

Zloděj se vloupal do rodinného domku. Ukradl zlaté cihly i láhev whisky

www.regionivancicko.cz

Policisté pátrají po zloději, který se vloupal do rodinného domu v Moravanech. Dovnitř se dostal po překonání plotu a vypáčení balkonových dveří. Ukradl peníze, dvě zlaté cihly i láhev irské whisky.

Thursday, Oct 22

Wednesday, Oct 21

Tuesday, Oct 20

Vloupání do auta ve Střelicích: zloděj nepřekonal zámky, tak si pomohl rozbitím okýnka

www.regionivancicko.cz

Policisté pátrají po zloději, který se ve Střelicích snažil všemožnými způsoby vloupat do ostaveného auta značky Audi. To se mu podařilo až po rozbití okna spolujezdce.

Monday, Oct 19

Saturday, Oct 17

08

Thursday, Oct 15

07

Monday, Oct 12

Sunday, Oct 11

Thursday, Oct 8

08

Kvůli peněžence rozbil kamenem okno auta. Bylo v ní tři sta korun

Peněženku, kterou majitel odložil mezi sedadla svého auta, padla do okna náhodnému kolemjdoucímu. Do interiéru vozidla se dostal rozbitím okna kamenem.

Wednesday, Oct 7

11

S aplikací KAMsNIM zjistíte, kde na Ivančicku odevzdat staré pneumatiky nebo bioodpad

www.KAMsNIM.cz je nová aplikace, ve které si vyhledáte nejbližší kontejner na tříděný odpad, sběrný dvůr, re-use centrum nebo sběrné místo pro charitu.

Monday, Oct 5

07

Sunday, Oct 4

Saturday, Oct 3

Friday, Oct 2

Wednesday, Sep 30

Krajské volby se blíží. Váš hlas rozhodne o tom, kdo bude další čtyři roky hejtmanem

www.regionivancicko.cz

V pátek 2. října a v sobotu 3. října probíhají v České republice krajské volby.

Tuesday, Sep 29

02

Covid v domově seniorů v Zastávce. Rychlotesty zabránily dalšímu šíření

www.regionivancicko.cz

Vyhodnocení za 12 minut, přesnost 95 %. Tak bychom mohli řečí čísel popsat rychlostest, díky němuž se v domově důchodců v Zastávce podařilo zabránit rozšíření koronaviru do celého jednoho oddělení.

Monday, Sep 28

07

Saturday, Sep 26

Friday, Sep 25

Thursday, Sep 24

Do plastů v Ivančicích někdo hodil olej. Obsah svozového auta musel do spalovny

www.regionivancicko.cz

Třídění plastů přišlo vniveč v Ivančicích na Brněnsku. Do kontejneru na plasty tam totiž někdo vyhodil nádobu plnou oleje.

Wednesday, Sep 23

23

12

07