English

psov.cz

Tuesday, Feb 16

15

12

Saturday, Feb 13

15

Thursday, Jan 21

14

Nalezený pes

www.psov.cz

Monday, Jan 18

23

Ztracení psi

www.psov.cz

Friday, Jan 15

11

Tuesday, Jan 5

18

Monday, Dec 21

14

Sunday, Nov 8

16

Monday, Oct 26

10

Ve dnech 27.10, 29.10. a 30.10.2020 bude OÚ Pšov uzavřen - dovolená

www.psov.cz

V naléhavých případech volejte - 724 180 373

Friday, Oct 9

11

Tuesday, Sep 29

13

Monday, Sep 14

16

Pošta Žlutice - změna hodin pro veřejnost od 1.10.2020

www.psov.cz

Pondělí, středa: 10,00 - 12,00 13,00 - 18,00

Thursday, Sep 10

10

Výkup jablek - Žlutice

www.psov.cz

Výkup jablek Žlutice 2020.doc

Tuesday, Sep 8

18

Provoz OÚ Pšov v době letních prázdnin

www.psov.cz

Po dobu prázdnin (červenec - srpen) bude částečně omezen provoz obecního úřadu (čerpání dovolené).

Příspěvek na letní dětský tábor (příměstský tábor)

www.psov.cz

Obec Pšov poskytuje příspěvek na letní dětský tábor, případně příměstský tábor, dětem respektive rodičům s trvalým pobytem v obci Pšov (Pšov, Novosedly, Močidlec, Chlum, Semtěš, Kolešov, Kobylé, Borek), ve výši 1.000,-Kč na jedno dítě, max…

Portál chcipomoct.cz

www.psov.cz

Nabídka portálu chcipomoct.cz - pomoc občanům ve zvládání krizových opatření

Pravidla pro likvidaci ochranných pomůcek

www.psov.cz

likvidace roušek - občané.doc

Informace Hasičského záchranného sboru - COVID 19

www.psov.cz

Informace_o_specialnich_strankach_HZS_CR.doc

Pozor na podvodníky

www.psov.cz

Policie České republiky - upozornění.docx