English

Fotogalerie at MTBS.cz

Monday, Jun 17

19

Fotogalerie: Světový pohár XCO #4 - Val di Sole 2024

mtbs.cz

Závodní fotky z nabitého nedělního programu SP v italském Val di Sole...

18

Fotogalerie: Javax Freed Reynolds

mtbs.cz

Detailní obrazové představení testovaného ocelového štěrkoletu od české značky Javax... Více se o tomto gravelu, včetně jízdních dojmů dozvíte v článku TEST: Javax Freed Reynolds.

Friday, Jun 14

12

Fotogalerie: Merida Big.Nine XT

mtbs.cz

Podívejte se na podrobné obrazové představení nového karbonového XC hardtailu od Meridy... Více informací o tomto biku najdete c článku: Merida Big.Nine XT - svěží XCéčko.

Monday, Jun 10

20

Fotogalerie: Český pohár XCO #3 - Bedřichov 2024

mtbs.cz

Stovka fotografií ze sobotního programu nejvyšší domácí soutěže horských kol z Bedřichova...

19

Fotogalerie: MMR Kenta SL 00

mtbs.cz

Takhle vypadá další ze zástupců závodních XC celoodpružených speciálů, pocházejících ze Španělaska... Více se o tomto biku, včetně jízdních dojmů dozvíte v článku TEST: MMR Kenta SL 00.

Monday, Jun 3

18

Fotogalerie: Malevil Cup 2024

mtbs.cz

Sto fotografií z 25. ročníku Malevil Cupu... Reportáž zde: Jubilejní 25. Malevil Cup se stal kořistí týmu Canyon Sidi, vyhrál Stošek a Walter

17

Fotogalerie: Rondo HVRT CF0

mtbs.cz

Obrazové představení této karbonové silničky od polské značky Rondo, kterou jsme měli k dispozici v rámci redakčního testu... Více se o tomto kole dozvíte v článku TEST: Rondo HVRT CF0.

Thursday, May 30

20

Fotogalerie: Crussis ONE-Full 10.9-M

mtbs.cz

Detailní obrazové představení tohoto nového celoodpruženého ebiku od české značky Crussis... Více se o tomto ebiku dozvíte zde: Crussis ONE-Full 10.9-M.

15

Fotogalerie: SP Nové Město na Moravě 2024 - Night Race

mtbs.cz

Jeden z velkých highlightů novoměstského svěťáku je sobotní Night Race. I letos, jako vždy velmi povedený... Ano, děkujeme!

12

Fotogalerie: Světový pohár XCO #3 - Nové Město na Moravě

mtbs.cz

Velká fotogalerie z domácího závodu světového poháru ve Vysočina aréně ... Přečtěte si také články: Pidcock vítězí v Novém Městě po šesté za sebouPauline Ferrand-Prevot vítězí v Cross-Country

Thursday, May 23

22

Fotogalerie: SP Nové Město na Moravě 2024 - čtvrtek

mtbs.cz

Nahlédnutí do tréninkového a přípravného dne v Novém Městě na Moravě %album(12581)%

17

Fotogalerie: Apache Quruk Bosch 1

mtbs.cz

Takhle vypadá nový celoodpružený topmodel ebiku od české značky Apache...

Monday, May 20

18

Fotogalerie: Český pohár XCO #2 - Zadov 2024

mtbs.cz

Fotografie ze 2. závodu Českého poháru XCO na šumavském Zadově... Reportáž zde: Čechy na Zadově zaskočili sourozenci Holmgrenovi z Kanady

Friday, May 17

09

Fotogalerie: Štěrba Gravel days 2024

mtbs.cz

Rekordní množství štěrkoletů i příslušenství k nim je v těchto dnech k vidění v rámci akce Gravel days, pořádané Robertem Štěrbou...

Monday, May 13

12

Fotogalerie: Canyon LUX Trail CFR

mtbs.cz

Takhle vypadá nejnovější a současně také nejlehčí provedení trailbiku kříženého z downcountry bikem od německého Canyonu... Více se o tomto kole, včetně jízdních dojmů dozvíte v článku TEST: Canyon LUX Trail CFR.

Thursday, May 9

19

Fotogalerie: Pells Raw 2

mtbs.cz

Obrazové představení testovaného hliníkového štěrkoletu od české značky Pells... Více se o tomto gravelu dozvíte v článku TEST: Pells Raw 2 - Lehký gravel tančík, který překvapí obratností.

Tuesday, May 7

14

Fotogalerie: Author Šela Marathon 2024

mtbs.cz

Fotografie z derniéry, 24. ročníku Author Šela Marathon 2024... Reportáž zde: Derniéru Author Šela Marathonu vzalo útokem mládí, vyhrál Rakus před Neradilem

08

Fotogalerie: Canyon Spectral CF 9

mtbs.cz

Detailní obrazové představení nového trailového Spectralu, který jsme měli k dispozici pro redakční test... Více informací, včetně jízdních praktických dojmů, najdete v článku TEST: Canyon Spectral CF 9.

Monday, May 6

15

Fotogalerie: Český pohár XCO #1 - Město Touškov

mtbs.cz

Obrázky z úvodního kola Českéh poháru XCO 2024 v Městě Touškov... Reportáž zde: Holubová ovládla rodné Město Touškov, mezi muži vyhrál Bair

Friday, May 3

21

Fotogalerie: Český pohár XCO #1 - Město Touškov 2024 - pátek

mtbs.cz

Krátký exkurz do Města Touškova, kde se čile registrovalo a trénovalo na úvodní kolo Českého poháru XCO 2024... Zítra - v sobotu 4. 5. - startuje pětidílný seriál ČP XCO, otvírák hostí oblíbené Město Touškov, kde se už pilně trénovalo.…

Thursday, May 2

17

Fotogalerie: Equator Yasei

mtbs.cz

Velké podrobné obrazové představení tohoto nového českého titanového gravel počinu od českého Equatoru... Více si o tomto biku můžete přečíst, včetně jízdních dojmů v článku TEST: Equator Yasei - Titanové opojení.

Tuesday, Apr 30

11

Fotogalerie: Qayron Spyro MKIII Q

mtbs.cz

Mrkněte na fotogalerii k tomuto testovanému trailbiku od české značky Qayron... Více se o tomto biku dozvíte, včetně jízdních dojmů, v článku: TEST: Qayron Spyro MKIII Q.

Friday, Apr 26

09

Fotogalerie: Van Rysel E-GRVL HD

mtbs.cz

Velké obrazové představení tohoto elektrifikovaného štěrkoletu od francouzské firmy Decathlon... Kompletní info, včetně jízdních dojmů se o tomto kole dozvíte zde: TEST: Van Rysel E-GRVL HD.

Wednesday, Apr 24

19

Fotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Araxá

mtbs.cz

Velká fotogalerie z druhého závodu světového poháru Cross-Country v Brazílii ... Přečtěte si také článek: Batten dala v Araxá dabl, Andreassen vyhrál po 4 letech ... %album(12559)%

Monday, Apr 22

Fotogalerie: Orbea Occam LT M30

mtbs.cz

Jak vypadá a jak jsme testovali tento trailový bike od španělské značky Orbea... Více se o tomto biku dozvíte v článku TEST: Orbea Occam LT M30.

Thursday, Apr 18

13

Fotogalerie: GT Force Carbon Elite

mtbs.cz

Detailní obrazové představení nejdostupnější verze karbonového enduro biku Force od americké značky GT...

Tuesday, Apr 16

19

Fotogalerie: Světový pohár XCO #1 - Mairipora

mtbs.cz

Velká fotogalerie z úvodního závodu UCI světového poháru Cross-Country v Brazílii ... Přečtěte si také článek: Úvodní SP v Brazílii vyšel Američanům, Cink 17.

Monday, Apr 15

18

Fotogalerie: Merida One Twenty 600

mtbs.cz

Velké obrazové představení tohoto temně červeného trailového krasavce od Meridy, který byl předmětem našeho redakčního testu...

Thursday, Apr 4

21

Fotogalerie: Liv Pique Advanced 29 1

mtbs.cz

Podívejte se na detailní obrazové představení této dámské závodní celoodpružené novinky od LIV... Více informací o tomto biku najdete v článku Liv Pique Advanced 29 1 - závoďák pro roštěnky.

Tuesday, Apr 2

19

Fotogalerie: Lapierre Pulsium Allroad 6.0

mtbs.cz

Takhle vypadá univerzální silniční allroad od francouzského Lapierre... Kompletní informace včetně jízdních dojmů najdete v článku TEST: Lapierre Pulsium Allroad 6.0.