Naposledy v stredu Islamské revolučné gardy oznámili, že tromi raketami údajne zasiahli základne a sídla sociálnodemokratickej strany iránskych Kurdov.
Turecké ministerstvo obrany predtým oznámilo, že strelu, ktorá preletela cez vzdušné priestory Iraku a Sýrie, zostrelili systémy protivzdušnej a protiraketovej obrany.
Vo svojom vyhlásení zverejnenom v pondelok FAA oznámil, že predlžuje tento zákaz z dôvodu „rizík pre bezpečnosť letu spojených s pokračujúcou nestabilitou“ na Haiti.
Gruzínsko čelí politickej kríze od posledných parlamentných volieb, ktoré opozícia označila za zmanipulované. Opozičné strany odmietli uznať nový parlament i vládu.
Srílanské úrady, na ktoré sa odvoláva agentúra AP, uviedli, že sa podarilo zachrániť 32 členov posádky iránskej lode. Reuters informoval, že z mora vytiahli aj niekoľko tiel.
Preživší vysokopostavení iránski predstavitelia verejne tvrdia, že odmietajú rokovať s predstaviteľmi vlády prezidenta USA Donalda Trumpa o ukončení americko-izraelskej vojenskej operácie.
Náboženská moslimská rada Ulema v nedeľu vyhlásila, že Indonézia by mala z Rady mieru vystúpiť pre Trumpov útok na Irán, ktorý podľa nej znemožňuje fungovanie tejto iniciatívy.