English

Nebezpečné výrobky - Elektrická zařízení - světla at dtest.cz

Monday, May 27

23

dětská mikina V&T Plus

www.dtest.cz

V kapuci oděvu je stahovací šňůrka. Ta může během různých činností dítěte někde uvíznout, což může způsobit uškrcení.

dětské bikiny FOR YOU

www.dtest.cz

Plavky jsou vyrobeny s funkčními šňůrkami s volnými konci v horním dílu, které slouží k zavázání za krkem. Šňůrky za krkem během různých činností dítěte mohou někde uvíznout, což může vést k uškrcení.

kožené rukavice

www.dtest.cz

Množství šestimocného chromu v kůži výrobku je příliš vysoké (naměřená hodnota 45 mg/kg).

Sunday, May 12

dětské kalhoty "FIFTYFIVE SECOND The home of racing"

www.dtest.cz

Výrobek má v oblasti pasu stahovací šňůrky, které jsou příliš dlouhé a nepřipojené. Během různých činností dítěte by mohly někde uvíznout a způsobit dítěti zranění.

22

dětské kalhoty "Universo danza Picking"

www.dtest.cz

Oděv má v oblasti pasu stahovací šňůrky, které jsou příliš dlouhé a nepřipojené. Během různých činností dítěte by mohly někde uvíznout a způsobit dítěti zranění.

dětské kalhoty

www.dtest.cz

Malé prvky oděvu se mohou snadno oddělit. Malé dítě by je mohlo vložit do úst a hrozí udušení

dívčí kalhoty

www.dtest.cz

Ozdobné šňůrky visí pod spodní okraj oděvu. Během různých činností dítěte by mohly někde uvíznout a způsobit dítěti zranění.

16

dětská bunda

www.dtest.cz

Na spodním lemu výrobku jsou ozdobné šňůrky. Ty mohou během různých činností dítěte někde uvíznout a způsobit dítěti zranění.

15

dětská mikina na zapínání

www.dtest.cz

V kapuci jsou stahovací šňůrky s volnými konci. ty mohou během různých aktivit dítěte někde uvíznout, což může vést k uškrcení.

Monday, May 6

16

dívčí tričko s nápisem "Strawberry"

www.dtest.cz

V horní části hrudníku jsou ozdobné šňůrky s volnými konci. Ty by během různých činností dítěte mohly někde uvíznout a způsobit zranění.

01

mokasíny Halonen

www.dtest.cz

Kožené stélky bot obsahují nadměrné množství šestimocného chromu (naměřená hodnota. 113,7 mg/kg a 19,7 mg/kg). Šestimocný chrom je dráždivý a může vyvolat alergickou reakci.

dívčí kalhoty

www.dtest.cz

Výrobek má v oblasti pasu stahovací šňůrky, které jsou velmi dlouhé a neukotvené. Během různých činností dítěte mohou šňůrky někde uvíznout a způsobit zranění.

dívčí halenka

www.dtest.cz

Výrobek má v oblasti pasu stahovací šňůrky, které jsou velmi dlouhé a neukotvené. Během různých činností dítěte mohou šňůrky někde uvíznout a způsobit vážná zranění.

Friday, Apr 26

23

dětský overal

www.dtest.cz

Výrobek má v pase stahovací šňůrky, které jsou moc dlouhé a volné. Během různých činností dítěte se šňůrky mohou někde zachytit a způsobit vážná zranění.

Tuesday, Apr 23

15

dívčí šaty

www.dtest.cz

Malé ozdobné prvky výrobku se mohou snadno oddělit. Malé dítě je může vložit do úst a hrozí udušení.

Sunday, Apr 21

12

zimní bunda

www.dtest.cz

Kapuce bundy má v okolí krku stahovací šňůrku s volnými konci. Ty mohou během různých činností dítěte někde uvíznout a hrozí uškrcení.

tepláková souprava

www.dtest.cz

Mikina ze soupravy má na kapuci dlouhé stahovací šňůrky s volnými konci. Ty mohou během různých činností dítěte někde uvíznout a hrozí uškrcení.

dětské tričko

www.dtest.cz

Volné šňůrky v pase jsou příliš dlouhé. Během různých činností dítěte se mohou někde zachytit, což může vést ke zranění.

Sunday, Apr 14

22

dětská mikina Trenirka otr.

www.dtest.cz

V kapuci jsou stahovací šňůrky s volnými konci. Šňůrky se během různých činností dítěte mohou někde zachytit, což by mohlo způsobit uškrcení.

Wednesday, Apr 3

23

pracovní rukavice "Working Gloves"

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: 16,1 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.

Tuesday, Feb 26

20

dámské sandály "Damen Pantolette"

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: 12,4 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.

Tuesday, Feb 19

23

kožené kalhoty "Lederhose Seppl"

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: až 21 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.

Saturday, Feb 9

22

kožené rukavice

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: 24,4 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.

Sunday, Jan 27

16

boty "Marshall sneakers"

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: 23 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.

Friday, Jan 25

00

dámské kožené rukavice

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: 6,2 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.

Sunday, Jan 13

18

ochranné šortky "Crash pants all terrain"

www.dtest.cz

V případě nárazu je nedostatečně účinná ochrana kyčlí. Mohlo by dojít k poranění.

Saturday, Jan 12

16

kožené rukavice "Gant Cuir - Kaubamaja"

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: 20 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.

kožené šortky "Kurze Herrenlederhose"

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: 4,6 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.

Saturday, Dec 15

00

džíny "H stockport"

www.dtest.cz

Džíny obsahují azobarviva uvolňující aromatické aminy o-dianisidin (naměřená koncentrace: 342 mg/kg), o-anisidin (naměřená koncentrace: 1 mg/kg) a p-kresidin (naměřená koncentrace: 5 mg/kg). Pokud je produkt v přímém a dlouhodobém kontaktu…

Monday, Dec 3

17

dámské kožené kalhoty "Damen-Lederhose Michaela"

www.dtest.cz

Výrobek představuje chemické nebezpečí, protože obsahuje šestimocný chrom (naměřené množství: až 17,5 mg/kg). Šestimocný chrom je klasifikován jako dráždivý a může vyvolat alergické reakce.