English

Ahaonline.cz

Today News

13

Pašerák drog vykopal 30 metrů dlouhý tunel šroubovákem a dlátem

www.ahaonline.cz

Čínský pašerák drog, který byl odsouzen k trestu smrti, pláchl ze své cely tunelem, který vykopal pomocí šroubováku, dláta a páčidla. Únik z vězení, který jako by se inspiroval filmem Vykoupení z věznice Shawshank.

Dcera Šiškové už je zase sama: Proč to s ex Čaputové nedopadlo?

www.ahaonline.cz

Dorota Nvotová (37) a bývalý partner slovenské prezidentky Peter Konečný (41) se rozešli. Jejich vztah se podle webu Blesk.cz „provalil“ v polovině června. Na konci září už je s ním amen. Co se stalo?

Zdravotní sestřička na dně: Z ordinace až do chýše!

www.ahaonline.cz

Zdravotní sestra Martina Foralová (56) padla až na samé společenské i životní dno. Po nemoci se stala závislá na lécích. Neměla práci skoro 20 let, přišla o svůj normální život i o bydlení.

Zuna maká pro boháče! Chajda na Maledivách jako firemní bonus?

www.ahaonline.cz

Někdejší televizní zprávař dnes pracuje pro investiční skupinu jednoho z českých miliardářů. A protože tento miliardář stojí za výstavbou luxusního resortu na Maledivách, je na bíledni otázka, zda od něho ex-moderátor nedostal třeba…

Matuš v obavách o Lucinku! Hrozivá věštba se naplňuje ...

www.ahaonline.cz

Již v prosinci očekávají Lucinka (17) a Bohuš Matuš (47) příchod miminka, kterého se nemohou dočkat. Doposud snadný průběh však Lucince znepříjemnily nevolnosti.

Sexy fotky Lopezové: Žhavěji už to nejde

www.ahaonline.cz

Latinskoamerická diva Jennifer Lopezová (51) plní svůj účet na Instagramu kvanty žhavých snímků z dovolené na ostrovech Turks a Caicos, kam si vyjela s přítelem a legendou světového baseballu Alexem Rodriguezem (45).

Hradní kancléř má smůlu! Za Zemanem jen s ...

www.ahaonline.cz

Rekonvalescence prezidenta Miloše Zemana (75) podle jeho kancléře Vratislava Mynáře (53) pokračuje velmi dobře. A vysvětlil, proč se sešel s čínským velvyslancem poté, co se šéf Senátu Miloš Vystrčil (60, ODS) vrátil z Tchaj-wanu?

Voborníkové milostný podraz! Neděláme z toho vědu, hájí se

www.ahaonline.cz

Miluška Voborníková (70) kdysi přebrala manžela Pavlíně Filipovské (79). Jak dnes spolu někdejší soupeřky o srdce Petra Spáleného (76) vůbec vycházejí?

9 let basy za znásilnění!

www.ahaonline.cz

Pohřebáka Michala K. (45, na snímku) potrestal soud 9 roky za znásilňování nevlastních dcer (nyní 28, 21).

Meghan a Harry ve smrtící pasti? Vážný malér na spadnutí!

www.ahaonline.cz

Oba se považují za ochránce přírody. Jenže než se rozhodli pro koupi domu, vůbec si nezjistili, jakým místem Santa Barbara vlastně je. Oblast totiž byla už několikrát ekologicky zdevastovaná. Podle webu Báječná žena přitom rozhodně nešlo o…

Kvůli tomu dal Vojtěch košem Babišovi? Ex ministr přiznal velké emoce

www.ahaonline.cz

Rozhodnutí ukončit své působení ve funkci ministra zdravotnictví prý nebylo jednoduché a neprobíhalo bez zjitřených citů a pocitů. Adam Vojtěch (34) už ale míří dál a jinam. Jeho plány jsou možná poněkud překvapivé.

06

Smutná slova Kvitové: Zůstane navždy sama?!

www.ahaonline.cz

Díky tenisovým úspěchům ji zná celý svět. Petra Kvitová (30) však teď v upřímné zpovědi pro BBC prohlásila, že část jejího já si přeje být jen »běžnou lidskou bytostí«.

Muž roku Kůrka po rozchodu s Mottlovou: Smrt v rodině

www.ahaonline.cz

Muž roku 2016 prožívá těžké a náročné období. Josef Kůrka (28) se ještě nestačil oklepat z rozchodu s přítelkyní Bárou Mottlovou (34) a má další smutek.

Velká ZMĚNA POČASÍ: Poslední šance pro houbaře?!

www.ahaonline.cz

Houbaři, poslední šance si přinést domů úrodu hřibů je teď! S ochlazením, které dorazilo dnes, bude letos hřibovitých hub postupně už jen ubývat.

Premiéra komedie Bábovky: Gondíková si spletla manžela!

www.ahaonline.cz

V roli moderátorky se ocitla Adéla Gondíková (47) na slavnostní premiéře filmu Bábovky. Postupně představovala početnou delegaci, jejíž členové hovořili k divákům, a když došlo na Jiřího Langmajera (54), tak jaksi zapomněla, že jsou už…

Jirák po mrtvici a infarktu: První slova o návratu do života

www.ahaonline.cz

Nikdy jí nepřestane děkovat. Ota Jirák (71), otec Popelka ze seriálu Slunečná, měl namále. Loni prodělal najednou mrtvici, a ještě infarkt. „To, že chodím a mluvím, je zásluha mé ženy,“ přiznává herec vděčně.

Dáša Bláhová: Co vyzradila na Menzela (†82)?!

www.ahaonline.cz

Na oscarového režiséra Jiřího Menzela (†82) zavzpomínala se zpožděním také herečka Dáša Bláhová (72), která s ním zazářila ve snímku Hra o jablko.

Patrick W. (21) napadl pošťáka a jeho dívku: Za útok sekerou dostal 24 let!

www.ahaonline.cz

Sekerou zranil hlavu pošťákovi (21) i jeho dívce (18). Patrick W. (21) za pokus o dvojnásobnou vraždu dostal u soudu v Plzni výjimečný trest 24 let vězení.

Vilu v Bubenči chtěli za pakatel: Podvod zakryla dvojnásobná vražda!

www.ahaonline.cz

Historickou vilu za asi 50 milionů měla majitelka prodat za 2,5 milionu! Právě kvůli domu v pražském Bubenči byla Marie D. (†72) spolu s přítelem Přemyslem H. (†57) nakonec zavražděni. Z činu je obžalovaný bývalý student Matematicko…

Sharon Stoneová přiznala: Nejlíp mě líbal...

www.ahaonline.cz

Na kontě má pěknou řádku žhavých scén, přesto si Sharon Stoneová (62) zcela jasně pamatuje, která ji nejvíc dostala. „Zdaleka nejlíp mě líbal Robert De Niro,“ svěřila se v talkshow Andyho Cohena.

Manuál pro život podle Prymuly: Jak to bude s obchody, trhy a službami?!

www.ahaonline.cz

Život Čechů se od včerejší půlnoci značně proměnil. Zase totiž do našich každodenních činností a radostí promluvil covid. Restaurace a bary mají otevřeno jen do 22 hodin a na hromadné akce může jen omezený počet lidí. Aha! pro vás proto…

Rozverná Dana s vtípkem!

www.ahaonline.cz

Povídá takhle kočka praseti: "Já vím co z tebe bude, až vyrosteš!" "Jo? Tys četla můj horoskop?"

Může masturbovat během menstruace?

www.ahaonline.cz

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Gottova Lucie: UŽ STOJÍ PŘED SOUDEM! Co se bude dít?

www.ahaonline.cz

Už jde skutečně do tuhého. Dcera Karla Gotta (†80) Lucie Kovaříková (33) a její už jen papírově stále ještě manžel Jan Kovařík (40) udělali po podání žádosti o rozvod další důležitý krok. Mají za sebou první rozvodové stání.

Thursday, Sep 24

13

Trápení Kačera s nemocnou Divíškovou: Sobecké poroučení a vzteklý řev

www.ahaonline.cz

Třiaosmdesátiletý herec popsal trápení, které proživá s manželkou trpicí Alzheimerovou chorobou. Klobouk před ním dolů ...

Pivní palác za 2,3 milionu!

www.ahaonline.cz

Z venku vypadá tenhle bejvák docela obyčejně, ale jakmile překročíte práh, ocitnete se v pivním království. A to je teď na prodej!

Autobusáci jezdili opilí!

www.ahaonline.cz

Policie v Libereckém kraji odhalila šest podnapilých řidičů hromadné dopravy. V rámci bezpečnostní akce se zaměřila na řidiče autobusů a tramvají.

Co Meghan a Harry tajili? Nové skutečnosti vyráží dech!

www.ahaonline.cz

S napětím očekávaná biografie Finding Freedom vyšla na světlo světa v srpnu. Od té doby mají všichni možnost nahlédnout pod pokličku života královského páru. A dozvědět se více o poměrech v britské monarchii. Ačkoliv Meghan (38) a Harry …

Chudák Diana! Neuvěříte, k čemu ji v sexu nutil Charles

www.ahaonline.cz

Jen málokdo se v současnosti spokojí s misionářskou polohou a netouží zažít něco víc. Zatímco jiní si rozšíří spektrum pozic, další zase přiberou „hračky“, prádlo… Jako maminka Williama (38) a Harryho (36).

Supermodelka Victoria`s Secret: Natalia se podruhé vdala!

www.ahaonline.cz

Další z andílků Victoria`s Secret je pod čepcem. Krásná Ruska Natalia Vodianova (37) se vdala za francouzského obchodníka s módou Antoina Arnaulta (42).