English

ahaonline.cz

Wednesday, Feb 19

20

Trest smrti pro Japonce, který ubodal 19 pacientů!

www.ahaonline.cz

Bývalý zaměstnanec domu s pečovatelskou službou, který ubodal 19 pacientů se zdravotním postižením a 25 dalších zranil, čelí trestu smrti. Japonec (30) svého činu nelituje, prý by zabil všechny takové lidi, protože podle jeho slov kolem…

Turistka na hoře v Brazílii: Kvůli téhle fotce dráždila zubatou!

www.ahaonline.cz

Honba za dokonalou fotkou a snaha posbírat co nejvíc »lajků« na sociálních sítích nutí některé jedince ke kouskům přímo šíleným! Příkladem je i tato nejmenovaná turistka, která na útesu brazilské hory Pedra da Gávea dráždila svým…

Senát volí: Kdo po Kuberovi?

www.ahaonline.cz

Jen dva senátoři se dnes utkají o post šéfa horní komory. Místo po zesnulém předsedovi Jaroslavu Kuberovi (†72, ODS) zaujme buď šéf senátorů ODS Miloš Vystrčil (59), nebo první místopředseda Senátu Jiří Růžička (71, za TOP 09 a STAN).

Úmrtnost na koronavirus je 2,3 %: Epidemie zabila i šéfa wu-chanského špitálu

www.ahaonline.cz

Blýská se konečně na lepší časy? Koronavirus COVID-19 má podle nové čínské studie úmrtnost 2,3 %, což je méně než u předchozích epidemií SARS (skoro 10% úmrtnost) a MERS (34,5% úmrtnost), navíc počty nově nakažených klesají.

16

Nenastoupil trest! Víte, kde je?

www.ahaonline.cz

Nejprve na souseda vystřelil, při následné potyčce ho vzal po hlavě kladivem. Za útok byl Jan Šimák (66, na snímku) z Prahy odsouzen na osm let, soud mu sečetl pokus o vraždu, nedovolené ozbrojování a porušování domovní svobody.

15

Harry a Meghan v šoku: Královna vyřkla razantní NE!

www.ahaonline.cz

Odchod od královské rodiny nevychází podle plánu. Poté, co se Harry s Meghan museli vzdát svých povinností a nemohou již sloužit Alžbětě II., přišla další rána. A tu jim »zasadila« právě její královská výsost. Manželé dostali zákaz užívat…

13

Boj s ptačí chřipkou: 430 tun kuřat a krůt skončí v kafilérii

www.ahaonline.cz

Jedovatým oxidem uhličitým začali veterináři a hasiči vybíjet drůbež v chovu firmy Moras Moravany v Slepoticích na Pardubicku. Kvůli výskytu ptačí chřipky jím musí usmrtit 430 tun kuřat a krůt.

Tábor zkouší unikátní projekt: Káňata versus havrani

www.ahaonline.cz

Jako první v republice zkoušejí novinku v plašení havranů. Proti početné ptačí kolonii nasadil Tábor menšího dravce káně Harrisova. Umí se pohybovat i v korunách stromů a havrani se ho bojí.

2020 podle BABY VANGY: Jestli přežijeme, bude to zázrak…

www.ahaonline.cz

Baba Vanga patří mezi nejznámější věštkyně planety. Její předpovědi se už několikrát vyplnily, a proto jsou její slova velkým strašákem lidstva. Co předpověděla pro rok 2020?

Meghan podrazila vlastní krev: Cílený útok na Kate?

www.ahaonline.cz

Tomu, kdo sleduje dění v královské rodině, nemohlo uniknout, jak vévodkyně ze Sussexu spolu s princem Harrym (35) načasovali své oznámení o odchodu od královské rodiny. Stalo se tak akorát den před narozeninami vévodkyně Kate (38). Podle…

Tahle drzost nezná hranic! Plán, jak »oškubat« Ivanu a holčičky

www.ahaonline.cz

Když Dominika Gottová (46) uspořádala pro média tiskovou konferenci, Timo Tolkki ji zpovzdálí pozoroval. Následně si neváhal na chování své stále ještě ženy postěžovat fanouškům na sociální síti a nastínit tak i svůj plán.

Kdo je samozvaný kadeřník? V tramvaji stříhá ženám vlasy!

www.ahaonline.cz

Ženám v tramvaji potají stříhá vlasy! Policie pátrá po muži, který si v Praze hraje na samozvaného kadeřníka.

Vondráčková konečně kápla božskou a přiznala krutou pravdu

www.ahaonline.cz

Lucie Vondráčková je poté, co ji opustil manžel, sama. Ačkoliv se mnohokrát spekulovalo o tom, že našla novou lásku, není to prý pravda a jedinou mužskou společnost kolem zpěvačky tvoří její synové a tatínek. V rozhovoru pro idnes.cz se…

Nejsprostší Výměna manželek: KONČÍME TO!

www.ahaonline.cz

V tomto díle uvidíme, jestli dokáže temperamentní Lucie vydržet pod jednou střechou se svérázným tatínkem Lukášem, který má vždy pravdu, a jak si poradí mladá Michaela v zaběhnuté domácnosti se starším prozatímním partnerem Martinem.

Kolářová září štěstím: Se zpožděním 9 měsíců!

www.ahaonline.cz

Pozdě, ale přece! Kvůli zdravotním obtížím si Daniela Kolářová (73) nemohla v květnu 2019 převzít cenu za celoživotní přínos humoru. Dobrá věc se ale nakonec podařila.

Zastavila na semaforu, lupič ji vyhodil z auta!

www.ahaonline.cz

Nikdy by ji nenapadlo, že když zastaví v Plzni na křižovatce, vleze jí do auta lupič (35). Řidičku i s malou dcerkou donutil vystoupit a jejím autem ujel.

Odbornice na straně prince - Harry neměl možnost volby

www.ahaonline.cz

Zda je či není Harry (35) „podpantoflák“ nebo nevděčník, který se chladnokrevně otočil k rodině zády, vedou příznivci královské rodiny spory. Podle psycholožky Kamily Holáskové, která se na toto téma vyjádřila pro Deník, ale v zásadě…

10

Díla světových malířů vybrousili v Rožnově p. Radhoštěm: Ledový úsměv Mony Lisy!

www.ahaonline.cz

Tajemná Mona Lisa Leonarda da Vinciho ne na plátně, ale v ledu. A k tomu dalších 11 děl světových umělců představuje 22. ročník Ledového království v Rožnově pod Radhoštěm.

Lex Babiš platí. Ústavní soud: Stát není podnik!

www.ahaonline.cz

Zákon o střetu zájmů známý jako lex Babiš platí dál beze změn. Rozhodl o tom včera Ústavní soud a zamítl tak návrhy prezidenta Miloše Zemana (75) a poslanců ANO. Firmy členů vlády tak stále nesmí vlastnit média a ucházet se o veřejné…

06

Syn (7) Pepy Vojtka ve filmu Past: Chválila ho i Stivínová

www.ahaonline.cz

Zrodila se dětská hvězda?! Teprve sedmiletý Adam Vojtek, syn rockera Pepy Vojtka (54) z Kabátů a tanečnice Jovanky Vojtkové (39), uchvátil nejen diváky seriálové Ordinace. Ve filmu Past ztvárnil malého Jiřího Štěpničku, s nímž matka…

Dívka (16) jde do basy: Za otravu prarodičů a sestry si odsedí 2,5 roku!

www.ahaonline.cz

Je jí šestnáct a půjde na 2,5 roku do basy za pokus o vraždu prarodičů a sestry (13). Její nejlepší kamarádka (16) poputuje jen do pasťáku, má však tříletou podmínku. Jediný průšvih a poputuje do vězeňské cely.

Tak tohle je opravdu nepříjemná situace!

www.ahaonline.cz

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Jiřina Jirásková (†81): Smrt její slavné přítelkyně!

www.ahaonline.cz

Slavná přítelkyně Jiřiny Jiráskové (†81) už je v psím nebi. Fenka francouzského buldočka Amálka, kterou herečka brala s sebou do divadla i na večírky, skončila svou pozemskou pouť. Přežila svou paničku o sedm let.

Krainové kolaps při natáčení: Odvoz do nemocnice!

www.ahaonline.cz

Místo do ateliérů Ordinace v růžové zahradě 2 odjela s vážnými zdravotními problémy do pražského Motola. Simona Krainová (47) kvůli komplikacím z chřipkového onemocnění musela na poslední chvíli rušit natáčení a léky jí musely pumpovat…

Nešťastná Jirešová: Z dcery je sokyně!

www.ahaonline.cz

Z hodné holčičky sokyní. Patnáctiletá dcera Ivany Jirešové (42) Sofie je teď už stejně stará jako hereččino působení v Ordinaci v růžové zahradě 2. A za tu dobu se z miminka stala mladá dáma, která dokáže svou maminku i pořádně potrápit.

Dětská rvačka v Pardubicích: S klukem praštil o beton!

www.ahaonline.cz

Policie vyšetřuje brutální dětskou rvačku. Chlapec v Pardubicích svým protivníkem praštil o beton a bezhlavě ho bil pěstí do hlavy.

Řidič vytáhl postiženou z auta. Advokát Jan Černý: Nevidomou nevzít kvůli psu? Neexistuje!

www.ahaonline.cz

Na zemi uprostřed silnice v Praze nechal řidič »taxíku« nevidomou Květu (37), když j ze svého vozu násilím vyvlekl. Důvod? Nechtěl svézt její asistenční fenku. Advokát Jan Černý říká, že je takový postup na hraně diskriminace!

Film Past otevřel bolavé téma: Proč Štěpnička kývl na roli Gottwalda?

www.ahaonline.cz

A je to tu zase! Na hlavu Jiřího Štěpničky (72) se po nedělním odvysílání televizního filmu Past snáší drsná kritika. Opět mu vyčítají, že krátce po smrti Jiřiny Štěpničkové (†73) vzal v seriálu Gottwald roli prezidenta, který poslal jeho…

Divoká Anita s vtípkem!

www.ahaonline.cz

Manželka říká svému muži: "Naproti se přistěhoval nový nájemník a mohl by mě vidět, jak se svlékám. Musíme nechat udělat rolety."

Experti k 13. důchodům: Pomohou. Ale ZRUINOVAT kasu!

www.ahaonline.cz

Představte si, že vám jako seniorovi před Vánocemi přistane na účtu několik tisícovek k dobru. Jako poděkování od státu v podobě 13. důchodu. Na rozdíl od vrstevníků v sousedním Polsku – a možná také na Slovensku – ale českým penzistům nic…