English

ahaonline.cz

Today News

13

Škeble a raci se stěhují

www.ahaonline.cz

Chráněné škeble zachraňují ochránci přírody ve vodní nádrži České údolí v Plzni. Vybírají je z bahna a v kýblech převážejí jinam. Přemístili jich už přes pět tisíc.

Fešák Grossové paroháčem? „Chci si užívat,“ tvrdí

www.ahaonline.cz

Mladičká hvězda muzikálů Natálie Grossové má nového partnera. Místo toho, aby chrlila slova plná lásky, však přiznala, že si chce užívat. Co to znamená?

Nejstarší a nejlepší recept na povidla!

www.ahaonline.cz

Jedna na povidla, druhá do suda na slivovici. Nejdůležitější činností na konci léta je zpracování švestek, tedy v Čechách. Na Moravě musí většina trnek, jak se tam plodům slivoně švestky říká, do kvasu. I když zažité pravidlo má výjimky.

Mottlová s těžkým nadhledem: Uzemnila expřítele!

www.ahaonline.cz

Sexbomba Barbora Mottlová (34) je opět nezadaná. Po dvou letech krachl její vztah s Mužem roku Josefem Kůrkou, který na kopačky zareagoval poněkud nešťastně. Báru však jeho slova nevykolejila.

Rozvedený Prachař neměl šanci: Tahle ňadra ho dostala!

www.ahaonline.cz

Bujným ženským zbraním nedokázal odolat herec a moderátor Jakub Prachař (37). Po rozchodech s Agátou Prachařovou (35) a s modelkou Denisou Dvořákovou (29) je opět singl a tak se rád nechá svádět. Nutno dodat, že tahle prsa mu opravdu padla…

Nestydatá padesátnice Pavlína Pořízková: Moderní sexy knihomolka!

www.ahaonline.cz

V jejím případě je i ležení v knihách sexy, i když v moderním pojetí. Topmodelka Pavlína Pořízková (55) sundala vršek od plavek a vnady si zakryla jen tabletem s knihou.

Milovická rezervace: Létají tu pestrobarevné vlhy

www.ahaonline.cz

Vzhledem připomínají tropické papoušky. Donedávna hnízdily především na jižní Moravě. Říká se jim klenot české krajiny. Zákonem chráněné vlhy pestré se začaly zabydlovat v Milovicích na Nymbursku. V místech, kde je rezervace divokých koní,…

Sokol jde ke dnu? Po sestupu v Tváři další rána!

www.ahaonline.cz

Vypadalo to, že se mu daří všechno, nač šáhne. V počátcích moderování Tváře sklízel ovoce velmi chutné popularity, do klína mu přistálo i vedení Činoherního klubu, byl hojně obsazovaný ve filmech i seriálech. Jenže poté, co se v zábavní…

Zasnoubená Babčáková: SVATBA? STÁLE SE ROZMÝŠLÍM!

www.ahaonline.cz

Nedávno se překvapivě zasnoubila se svým přítelem, fi tness trenérem Ianem Adensamem. Populární herečka Simona Babčáková (47) ale sňatek do roka a do dne zatím moc nevidí. Chce si vztah s partnerem ještě prověřit.

Když srdce puká žalem: Oborníci radí, co s tím

www.ahaonline.cz

V životě každého člověka mohou nastat situace, které ovlivňují nejen jeho zdraví, ale také jeho psychiku. Pokud má pacient obtíže, vyhledá lékaře, aby mu pomohl se jich zbavit.

V Meghan a Harrym bouchly saze: Drsná podpásovka z královské rodiny!

www.ahaonline.cz

Meghan Markleová a princ Harry řeší vážný problém. Dvojice se před časem dozvěděla, že informace o jejich životě pocházejí pravděpodobně od zaměstnanců královské rodiny. Manželé tak mají pocit, že je královská rodina nechrání a nepodporuje.

06

Smutné jubilejní Dny NATO v Ostravě: Poprvé za 20 let bez diváků!

www.ahaonline.cz

Je to smutné. Bez diváků se totiž letos odehrává 20. ročník největší bezpečnostní přehlídky v Evropě, Dny NATO v Ostravě a Dny Vzdušných sil Armády ČR. Loni sem v sobotu a v neděli dorazili 220 000 lidí.

Proč musí každý den masturbovat?!

www.ahaonline.cz

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Herec Vladislav Beneš (63): Co má společného s Richardem Gerem?

www.ahaonline.cz

Když si chvíli povídáte s Vladislavem Benešem (63), máte pocit, že na vás tu a tam vykoukne Richard Gere. Podobný pohled, úsměv, účes, zkrátka ten typ... Ne náhodou je jeho českým hlasem, stejně jako dalšího hollywoodského fešáka, Pierce…

Dominantní Maja s vtípkem!

www.ahaonline.cz

Jde blázen po ulici a táhne za sebou na vodítku cihlu. Vidí ho polda a říká si: "Udělám si z něj legraci." Přijde k němu a povídá: "Jé vy máte ale hezkého psa."

Topmodelka Bella Hadidová: Svlékla se pro Versace!

www.ahaonline.cz

Italská módní značka Versace je synonymem luxusu. Do světa se snaží šířit krásu, krásou se zároveň i sama obklopuje.

Janžurová na filmu o Gottovi: Proč utekla!?

www.ahaonline.cz

Patřila roky mezi velké fanynky Karla Gotta (†80). Když ale Iva Janžurová (79) sledovala na zahájení Febiofestu dokument o posledním roce jeho života, nevydržela nápor emocí a z kinosálu odešla.

Konec trápení po 15 letech: Problémů s močením ho zbavila pára!

www.ahaonline.cz

Patnáct let trápily Františka Urbana (65) urologické problémy. Zpočátku mu pomáhaly léky, postupně ale přestaly zabírat. Definitivně mu pomohl až speciální zákrok v Brně, pára vpuštěná do penisu.

Předpověď počasí na konec září: Sněžit bude...

www.ahaonline.cz

Podzim sice začíná už v úterý, jeho start bude však v duchu babího léta. Teploty se totiž vyšplhají až k 27 stupňům. V říjnu rtuť teploměru mírně klesne a dočkáme se i prvních sněhových vloček.

Kvůli druhé svatbě Angličan skončil ve vězení, protože... Oženil se s tchyní!

www.ahaonline.cz

Láska má mnoho podob, ale zamilovat se do matky své exmanželky, jak se to stalo v Británii, to se tak často nevidí.

Očekávaná předpremiéra dokumentu: Všichni sledovali, jak Slavík umíral!

www.ahaonline.cz

Zahajovacím snímkem dalšího ročníku Febifestu byl dokument o Karlu Gottovi (†80)! Až na několik zábavných momentů ale film ukazuje Slavíkovo odcházení a neúspěšný boj se smrtelnou nemocí.

Anglický setr si vyrazil na špacír: Vběhl pod kola motorkáře

www.ahaonline.cz

Zraněním psa i motorkáře skončil střet anglického setra a Miroslava Ch. (60), pod jehož motocykl vběhl. Upláchl Petrovi B. (59) z Ostravy, který jej hlídal dceři.

Televizní showman Jiří Kopta: Nová práce! Řidič busu...

www.ahaonline.cz

Láska k autobusům provází herce Václava Koptu (55) celý život. Odmala sbírá všechno, co s nimi souvisí, ikonické RTO busy jsou jeho srdcovkou. Nyní dokonce svoji vášeň a dětskou zálibu dokázal povýšit až na profesionální úroveň!

Saturday, Sep 19

21

Gwyneth Paltrowová nepřestává udivovat: Deodorant s vůní vaginy!

www.ahaonline.cz

Někdo miluje vůni růží nebo vzduchu po dešti. Americká herečka Gwyneth Paltrowová (47) má ale úplně jiného favorita – ze všeho nejvíc jí voní její vlastní vagina.

13

Hrdina Jiří Kučera má pamětní desku: Sestřelil 5 německých bombardérů

www.ahaonline.cz

Po 40 letech od smrti se pilot Jiří Kučera (†65) dočkal pocty ze strany svého rodného města. V Roudnici nad Labem mu včera na náměstí Jana z Dražic slavnostně odhalily pamětní desku.

Sněmovna: PET lahve bez zálohy

www.ahaonline.cz

Konec skládkování odpadu až v roce 2030, sběrná místa pro vysloužilá elektrozařízení i v menších obcích a plastové láhve dál bez zálohy. To vše včera rozhodla Sněmovna ohledně ekologického nakládání s odpady.

Tohle nikdo nečekal: Tímto gestem Meghan a Harry vytřeli všem zrak!

www.ahaonline.cz

Ještě před svým odchodem z královské rodiny žila Meghan Markle s princem Harrym a jejich synem Archiem v rezidenci Frogmore Cottage. Sídlo prošlo rozsáhlou rekonstrukcí, která stála 2,4 milionu liber. Manželé se nyní rozhodli peníze za…

Prachařová šla s kuží na trh: Takhle to má rád její přítel?

www.ahaonline.cz

Jak už je u Agáty Prachařové zvykem, svým novým objevem se pochlubila prostřednictvím fotografie na sociální síti Instagramu. Zatímco fanoušci kroutí nevěřícně hlavou, modelka už s partnerem Tomášem stihla odletět i dovolenou, na které se…

Miliony v kapse: Účastník MasterChefa je těžce za vodou!

www.ahaonline.cz

Pokud by vyhrál, splnil by si životní sen a získal by i pořádný balík peněz. Finance však tohoto soutěžícího letošní řady MasterChef netrápí, vlastní totiž velice lukrativní firmu!

Hvězda Slunečné vzteky bez sebe! Neuvěřitelně mě to na*ralo, vzkazuje.

www.ahaonline.cz

Hvězda seriálu Slunečná řeší velmi nepříjemnou situaci. Veřejně známé osobnosti se často stávají terčem podvodníků, kteří využívají jejich jména či tváře k vlastnímu prospěchu. Podobnou zkušenost zažila i Eva Decastelo (41), jejíž…