English

News at ahaonline.cz

Wednesday, Feb 19

20

Trest smrti pro Japonce, který ubodal 19 pacientů!

www.ahaonline.cz

Bývalý zaměstnanec domu s pečovatelskou službou, který ubodal 19 pacientů se zdravotním postižením a 25 dalších zranil, čelí trestu smrti. Japonec (30) svého činu nelituje, prý by zabil všechny takové lidi, protože podle jeho slov kolem…

Senát volí: Kdo po Kuberovi?

www.ahaonline.cz

Jen dva senátoři se dnes utkají o post šéfa horní komory. Místo po zesnulém předsedovi Jaroslavu Kuberovi (†72, ODS) zaujme buď šéf senátorů ODS Miloš Vystrčil (59), nebo první místopředseda Senátu Jiří Růžička (71, za TOP 09 a STAN).

16

Nenastoupil trest! Víte, kde je?

www.ahaonline.cz

Nejprve na souseda vystřelil, při následné potyčce ho vzal po hlavě kladivem. Za útok byl Jan Šimák (66, na snímku) z Prahy odsouzen na osm let, soud mu sečetl pokus o vraždu, nedovolené ozbrojování a porušování domovní svobody.

13

Boj s ptačí chřipkou: 430 tun kuřat a krůt skončí v kafilérii

www.ahaonline.cz

Jedovatým oxidem uhličitým začali veterináři a hasiči vybíjet drůbež v chovu firmy Moras Moravany v Slepoticích na Pardubicku. Kvůli výskytu ptačí chřipky jím musí usmrtit 430 tun kuřat a krůt.

Kdo je samozvaný kadeřník? V tramvaji stříhá ženám vlasy!

www.ahaonline.cz

Ženám v tramvaji potají stříhá vlasy! Policie pátrá po muži, který si v Praze hraje na samozvaného kadeřníka.

Nejsprostší Výměna manželek: KONČÍME TO!

www.ahaonline.cz

V tomto díle uvidíme, jestli dokáže temperamentní Lucie vydržet pod jednou střechou se svérázným tatínkem Lukášem, který má vždy pravdu, a jak si poradí mladá Michaela v zaběhnuté domácnosti se starším prozatímním partnerem Martinem.

Zastavila na semaforu, lupič ji vyhodil z auta!

www.ahaonline.cz

Nikdy by ji nenapadlo, že když zastaví v Plzni na křižovatce, vleze jí do auta lupič (35). Řidičku i s malou dcerkou donutil vystoupit a jejím autem ujel.

10

Lex Babiš platí. Ústavní soud: Stát není podnik!

www.ahaonline.cz

Zákon o střetu zájmů známý jako lex Babiš platí dál beze změn. Rozhodl o tom včera Ústavní soud a zamítl tak návrhy prezidenta Miloše Zemana (75) a poslanců ANO. Firmy členů vlády tak stále nesmí vlastnit média a ucházet se o veřejné…

06

Dívka (16) jde do basy: Za otravu prarodičů a sestry si odsedí 2,5 roku!

www.ahaonline.cz

Je jí šestnáct a půjde na 2,5 roku do basy za pokus o vraždu prarodičů a sestry (13). Její nejlepší kamarádka (16) poputuje jen do pasťáku, má však tříletou podmínku. Jediný průšvih a poputuje do vězeňské cely.

Řidič vytáhl postiženou z auta. Advokát Jan Černý: Nevidomou nevzít kvůli psu? Neexistuje!

www.ahaonline.cz

Na zemi uprostřed silnice v Praze nechal řidič »taxíku« nevidomou Květu (37), když j ze svého vozu násilím vyvlekl. Důvod? Nechtěl svézt její asistenční fenku. Advokát Jan Černý říká, že je takový postup na hraně diskriminace!

Film Past otevřel bolavé téma: Proč Štěpnička kývl na roli Gottwalda?

www.ahaonline.cz

A je to tu zase! Na hlavu Jiřího Štěpničky (72) se po nedělním odvysílání televizního filmu Past snáší drsná kritika. Opět mu vyčítají, že krátce po smrti Jiřiny Štěpničkové (†73) vzal v seriálu Gottwald roli prezidenta, který poslal jeho…

Tuesday, Feb 18

20

Koronavirus narušuje zásobování. Nejsou roušky a... Lupiči si došli pro toaleťák

www.ahaonline.cz

Že budou docházet roušky a další zdravotnický materiál, není při epidemii takového rozsahu velké překvapení. Koronavirus Covid-19 ovšem udělal nedostatkové zboží třeba i z toaletního papíru, v Hongkongu se dokonce stal předmětem ozbrojené…

Mariánský sloup se vrací na »Staromák«

www.ahaonline.cz

Replika mariánského sloupu se vrací a Staroměstsné náměstí v Praze. Po dlouholetých sporech byla včera zahájena její stavba. Prvním úkolem je najít základní kámen a pod ním by měla být v tubusu i zakládací listina.

13

Drama u parku Mirakulum: Vykopali leteckou pumu. Evakuovali 70 lidí...

www.ahaonline.cz

Letecká puma z 2. světové války vyděsila včera ráno středočeské Milovice. Policie uzavřela okolí a do bezpečí muselo utéct 70 vyděšených lidí.

Průzkum: Zeman špatně reprezentuje

www.ahaonline.cz

Podle většiny Čechů je prezident Miloš Zeman (75) v kontaktu s občany a zná jejich problémy.

06

Počasí jako na houpačce: Kdy se dočkáme opravdového jara?!

www.ahaonline.cz

Jarně jsme se ohřáli, a teď nám únor zase zchladí hlavu. V neděli v Klatovech naměřili rekordních 18,2 °C a včera v šest ráno v Plzni-Mikulce 13,2 °C. Tento týden se už ale budou teploty držet pod 10 stupni a na horách se dočkají bílých…

Dan Pekárek (21) propuštěný z karantény kvůli koronaviru vtipkoval: Nebojte, nenakazím vás!

www.ahaonline.cz

V dobré náladě a se zásobou vtipů odcházel z karantény Nemocnice Na Bulovce student Dan Pekárek (21). Se čtyřmi dalšími Čechy tam byl dva týdny od evakuace z ohniska nákazy koronaviru, čínského města Wu-chan.

Monday, Feb 17

13

Nesvadbové strach z ohavné nenávisti: Jezdila za milenkami svého EX!

www.ahaonline.cz

Po rozvodu s Karlem Březinou (47) se pětačtyřicetiletá spisovatelka musela sakra zapřít. Aby zabránila tradičním koncům většiny vztahů v podobě výčitek a záští, rovnou praktikovala něco neskutečného!

06

Předpověď počasí: Takový bude ÚNOR A BŘEZEN

www.ahaonline.cz

Únor se rozloučí nadprůměrnými teplotami a také vydatnými srážkami. To uvádí uvádí Český hydrometeorologický ústav ve svém měsíčním výhledu počasí. Do obvyklých hodnot se teploty vrátí až v březnu.

Chcete bydlet vedle Zemana? Za 3 mega společná chodba s prezidentem!

www.ahaonline.cz

Chcete se stát sousedem prezidenta Miloše Zemana (75), a sdílet s ním dokonce společnou chodbu? Připravte si 3 miliony a můžete se stěhovat. Část domu, ve kterém strávil svůj politický exil na Vysočině, je totiž nyní na prodej!

Czadernová: TRPKÝ NÁVRAT Z RODIČOVSKÉ?! Nedostane původní místo?

www.ahaonline.cz

Sama možná ještě ani netuší, že to bude problém. Podle informací deníku Aha! není jisté, jestli Renáta Czadernová (35) usedne za moderátorský pultík v Televizních novinách. Po návratu z mateřské dovolené může být vše jinak!

Sunday, Feb 16

13

Ivan Trojan o sexu s manželkou: „Už budu…“

www.ahaonline.cz

Ačkoliv jejich manželství nebylo v minulosti zrovna bez mráčků, je Ivan Trojan (55) obecně se svou manželkou velmi spokojený. V rozhovoru uznávaný herec vyzradil, jak se mu natáčela intimní žena právě s jeho ženou Klárou Pollertovou…

06

Stivínová (46) v roli Štěpničkové: Z pasti StB do kriminálu

www.ahaonline.cz

Téměř deset let vězení, vykonstruovaný proces, ve kterém jí navrhovali i ten nejvyšší trest. Nezdařený útěk za hranice, který byl zinscenovanou léčkou StB. Herečka Jiřina Štěpničková (†73) měla nelehký osud, který výrazně poznamenal i…

Koronavirus poprvé udeřil mimo Asii: Už zabíjí v Evropě!

www.ahaonline.cz

Koronavirus, který dostal označení Covid-19, má první oběť v Evropě. V pařížské nemocnici zemřel čínský turista (†80), který je zároveň prvním člověkem, jenž epidemii podlehl mimo Asii.

Počasí se zbláznilo! MEGA ZMĚNY a další ničivý vítr?!

www.ahaonline.cz

Teplotní rekordy jsou v těchto dnech stále v ohrožení! Šestnáctého února před 22 lety naměřila meteorologická stanice v pražském Klementinu 15,2 °C. Dneska má být tepleji! Příroda se totiž doslova zbláznila!

Saturday, Feb 15

13

Babiš se durdil: Proč Czechia!?

www.ahaonline.cz

Zkrácený název našeho státu pro zahraničí, tedy Czechia, rozpálil premiéra Andreje Babiše (65, ANO). Podle novinářů z amerického deníku The Wall Street Journal jim loni v březnu řekl, že neví, čí je to „stupidní nápad“. Přitom pro to sám…

06

Překvapivá předpověď počasí: Jaro už klepe na dveře?

www.ahaonline.cz

Počasí si chystá další extrémy. Zítra na horách udeří vichřice Victoria. Do nížin pak přifoukne jarní teploty, naměříme až 15 stupňů. A zima už podle meteorologů vůbec nepřijde.

Milenci bodla nůž do hrudníku!

www.ahaonline.cz

Muž (42) ležící v krvi, záchranka, policisté se psem a nakonec zadržená žena (27)! Ta se podle policie ve čtvrtek večer v Kladně pokusila o vraždu.

Milouš Jakeš (97): VÁŽNÉ POTÍŽE PO NÁVRATU Z LDN!

www.ahaonline.cz

Někdejší nejmocnější muž komunistického Československa chřadne. Milouš Jakeš (97) ještě donedávna udivoval vitalitou, ale nyní už ze svého bytu v Dejvicích nevychází. Co ho trápí, nevědí ani jeho věrní. Deník Aha! se za ním vydal a zjistil…

Dominika Gottová strávila noc s Timem: Nejdřív rozvod a pak chtěl sex!

www.ahaonline.cz

Důvod k oslavě měla nejstarší dcera Karla Gotta (†80). „Timo mi konečně podepsal rozvodové papíry,“ prozradila deníku Aha! Dominika Gottová (46). Oslava se ale poněkud zvrtla... Timo Tolkki (53) chtěl ještě tu noc po manželce sex!