English

bety.cz

Today News

20

Neverbální podněty jsou při sexu účinnější než verbální komunikace

www.bety.cz

Oči jsou oknem do duše, ale otevřít mohou i cestu k sexuálnímu uspokojení. Dá se s nimi neverbálně komunikovat, což vás i partnera dostane do erotického nebe.

19

Jak přežít první lásky dítěte

www.bety.cz

Je mu pět, nebo šest let, ale city ke spolužačce má silné jako dospělý. Přišel čas prvních dětských lásek! Jak nimi naložit, aby to potomkovi dalo ten správný příklad a poučení do života?

17

Rušivé vlivy při řízení způsobují nejvíce dopravních nehod

www.bety.cz

Nejen dietáři, kteří jedí za volantem, riskují silniční karambol. V pomyslné první linii jsou i věční telefonisté, rodiče menších dětí a majitelé domácích mazlíčků.

Sunday, May 19

20

Zajímavá pravda o mužském sexuálním vrcholu

www.bety.cz

Ve dvaceti dosahuje sexuální touha svého maxima, což ovšem neznamená, že by se muži cítili nejlépe uspokojení. Jaká překvapivá věková kategorie si erotiku užívá nejvíc v životě? A proč?

19

Sebeláska není sobectví, ale nutnost

www.bety.cz

Pěstování sebelásky vede ke šťastnějšímu, zdravějšímu a plnohodnotnějšímu životu. Zasaďte si její semínko ještě dnes. Uvidíte, že úplně rozkvetete!

Saturday, May 18

Za co stojí v životě bojovat

www.bety.cz

Máte pocit, že ztrácíte čas věcmi, na kterých vlastně nezáleží? Pak je na čase si vzpomenout, pro co vaše srdce opravdu bije. Za co se v životě vyplatí bojovat?

18

Správné otázky pro vaše děti

www.bety.cz

Zeptáte-li se svého dítěte, jaké to bylo ve škole, když se vrátí domů, nejčastější odpověď je jen „dobře“. Jestli se chcete dozvědět více, je nutné pokládat správné otázky. Následující otázky vaše děti jistě rozpovídají.

17

Pro zdravý sociální kruh si najděte přátele

www.bety.cz

Pro dobrou duševní pohodu je životně důležitý pevný systém sociální podpory. Jedním ze způsobů, jak si vybudovat zdravý sociální kruh, je mít přátele. Pokud žijete ve vztahu, najít si druhý partnerský pár, se kterým budete sdílet volný čas…

Friday, May 17

20

Ženská ejakulace srazí na kolena každého muže

www.bety.cz

Ejakulace pánů není tak opředená tajemstvím, jako právě ta ženská. Přitom reálně stříkající ženy svým milencům dělají radost den co den. Můžete být jednou z nich? Tahle pravda o výstřicích se vám bude líbit!

19

Žebříčku partnerských hádek vévodí téma peněz

www.bety.cz

Peníze rozhádaly nejednu rodinu a partnerský vztah. Proč mohou být finanční záležitosti zhoubou vztahu? A jak z nich neudělat problém, ale pevný základ týmové práce?

18

Ženy ve velkém používají menstruační kalíšky

www.bety.cz

Spotřeba menstruačních vložek a tamponů během menstruace velmi zatěžuje životní prostředí. Co s tím dělat? Zkuste ultra moderní menstruační kalhotky nebo stále více populárnější kalíšky. Co na nich ženy vlastně vidí?

Thursday, May 16

20

Ideální čas na první sex od data seznámení

www.bety.cz

Chystáte se na další rande a před odchodem ještě uvažujete o tom, zda si oholit nohy a intimní partie? Co kdyby náhodou došlo na intimnosti? Není to ale brzy? Na tuto otázku si budete muset odpovědět vy. Jednejte proto podle svého citu a…

19

Nejhorší spánkové návyky ničící vlasy

www.bety.cz

Culík s utaženou gumičkou? Žádné sušení po umytí? To je to nejhorší, co svým vlasům můžete ve spánku udělat. Problém je i s bavlněným povlečením, které jim také neprokazuje žádné laskavosti.

18

Jednoduchý způsob, jak se okamžitě zbavit hněvu

www.bety.cz

Hněv je běžná emoce, která se však neobejde bez psychických i fyzických následků. Pokud se chcete naučit, jak se jí rychle zbavit, připravte si tužku a papír.

Wednesday, May 15

20

Tantrická masáž lingamu je pro muže nezapomenutelným zážitkem

www.bety.cz

Silné, dlouhé i mnohonásobné orgasmy? Jsou to pro vás slova z říše snů? Nemusí být. Dopřejte svému partnerovi jen to nejlepší. S pomocí těchto tantrických tipů z postele neodejde po svých!

19

Když vás vaše tchyně nenávidí

www.bety.cz

Problémový vztah s tchyní? Kdo ho dneska nemá. Nenechte si od ní pošlapat rodinné štěstí, receptem na klid je diplomatická taktika, kterou si osvojíte raz dva.

18

Největší zátěží pro srdce je stres

www.bety.cz

V práci, doma, dopravní koloně i obchodě s potravinami. Stres je prostě všude. Na srdce má pak doslova devastující vliv, což si jen málokdy uvědomujeme. Následky jsou fatální!

Tuesday, May 14

20

Užívejte si život s lehkostí

www.bety.cz

Je váš život těžký a únavný? Neradi to říkáme – ale možná je to částečně na vás...

19

Jak přežít bolestnou nevěru

www.bety.cz

Byli jste podvedeni a váš svět se obrátil vzhůru nohama? Vezmeme vás za ruku a budeme vás provázet tímto emočně intenzivním časem.

18

Opalovací krém na obličej se od toho celotělového liší

www.bety.cz

Podráždění, akné i ucpané póry. Tohle všechno může způsobit běžný opalovací krém, který si nanášíte i na tvář. A právě proto existují ochranné přípravky určené výhradně na obličej.

Monday, May 13

20

Naučte se pracovat se sexuální úzkostí

www.bety.cz

Ať už chodíte s někým novým, nebo máte dlouhodobého partnera, sexuální úzkost může ovlivnit vztah v jakékoli fázi. Existuje spousta způsobů, jak ji rozpoznat a pracovat na ní.

19

Učebnicové příznaky vyhoření

www.bety.cz

Zase máte špatný den a cítíte se pod psa? Aby se to nezvrtlo v syndrom vyhoření, který moderní populaci doslova válcuje. Osvěžte si raději, jak se projevuje. Čistě pro jistotu!

18

Žijte více přítomným okamžikem

www.bety.cz

Co je nedostatek přítomnosti? Ve zkratce – příliš málo prožíváte, ale o to víc přemýšlíte. Co s tím?

Sunday, May 12

20

Nezabíjejte v posteli jeho touhu

www.bety.cz

Je známo, že muži se v sexu chovají jinak než ženy. Ale i pro ně existují věci, které nejenže nejsou sexy, ale mohou jim dokonce zkazit touhu. Ukážeme vám, co to je.

19

Malé lži si říkáme pořád dokola

www.bety.cz

Normálně přikládáme upřímnosti a pravdě velký význam – ale někdy lžeme sami sobě. A kupodivu je to vlastně dobře.

18

Vyřešte typické konflikty v rodině

www.bety.cz

I v těch nejlepších rodinách dochází ke konfliktům. Vyřešit je spravedlivě někdy není tak snadné. Zde je několik tipů.

Saturday, May 11

20

Udělejte v ložnici pořádné žhavé divadlo

www.bety.cz

Při hraní rolí při sexu si mnoho lidí pravděpodobně vybaví staré hry na sestry a pacienty. Ale to je jen hloupé klišé, které mnoha lidem brání objevit tento extrémně vzrušující druh sexu.

19

Trvanlivost partnerského vztahu je podmíněna věkem

www.bety.cz

Opravdu stabilní vztah, který se po pár měsících nerozpadne? Na ten si musíme počkat, dokud nám nebude třicet. Do té doby sbíráme zkušenosti a zdokonalujeme se v komunikaci a řešení konfliktů.

18

Přestaňte se už konečně podceňovat

www.bety.cz

Řekla byste o sobě, že jste docela prima? Ne, nejste – jste mnohem víc než to! Existují minimálně čtyři důvody, proč vám to nemusí být tak jasné.

Friday, May 10

20

Vydržte při sexu mnohem déle

www.bety.cz

Výdrž při sexu je ošemetná věc. Vy byste chtěli mít sex déle, ale váš partner to prostě dlouho nevydrží a přichází příliš brzy. Co můžete v takovém případě dělat? Zde je pár tipů pro lepší a delší sex.