English

chroustov.cz

Wednesday, Mar 3

18

Rekonstrukce silnice Chroustov - Češov - plánovaná uzavírka od 12.4.2021 - 21.9.2021

www.chroustov.cz

Plánovaná uzavírka Chroustov - Češov od 12.4.2021 - 21.09.2021.pdf

Tuesday, Mar 2

16

Zapojení praktických lékařů do očkování od 1.3.2021

www.chroustov.cz

Zapojeni_praktických lékařů_do_ockovani_informace.pdf

15

Vládní nařízení od 1.3.2021

www.chroustov.cz

od 1.3. 2021 -ochranné prostředky.pdf

Vládní nařízení od 1.3.2021 - pohyb osob

www.chroustov.cz

od 1.3.2021 - pohyb osob.pdf

Vládní nařízení od 1.3.2021 - školy, služby, obchod

www.chroustov.cz

od 1.3.2021 - služby, obchod, školy.pdf

Monday, Mar 1

17

MěÚ Poděbrady - omezení provozu od 1.3.-21.3.2021

www.chroustov.cz

Omezení provozu MěÚ Poděbrady od 1.3.-21.3.2021.pdf

Thursday, Feb 25

10

Tuesday, Feb 23

14

13

Neznámí vlastníci pozemků

www.chroustov.cz

Agenda - neznámí vlastníci pozemků.pdf

Wednesday, Feb 17

21

Oznámení o sčítání lidu, domů a bytů v r. 2021

www.chroustov.cz

Oznámení o sčítání lidu, domů a bytů v r. 2021.pdf

Tuesday, Feb 16

10

Očkovací místo na Covid 19 v nemocnici v Městci Králové

www.chroustov.cz

Očkovací místo Městská nemocnice Městec Králové.msg

Monday, Feb 15

15

Provoz MěÚ Poděbrady od 15. do 28.2.2021

www.chroustov.cz

MěÚ Poděbrady omezení provozu MěÚ 15022021.pdf

13

MěÚ Poděbrady - provoz odboru dopravy od 15.2 -19.2.2021

www.chroustov.cz

MěÚ Poděbrady Oznamení - omezení provozu odboru dopravy 15.2.2021.pdf

Friday, Feb 12

10

Ukončení nouzového stavu k 14.2.2021

www.chroustov.cz

Ukončení nouzové stavu k 14.2.2021.pdf

Tuesday, Feb 9

15

MěÚ Poděbrady - omezení provozu odboru dopravy od 8.2.

www.chroustov.cz

MěÚ Poděbrady omezení provozu odboru dopravy 8.2.2021.pdf

Friday, Feb 5

Odpadní vody - od 1.1.2021

www.chroustov.cz

Odpadní vody od 1.1.2021.pdf

Wednesday, Feb 3

16

Vše o očkování ve Středočeském kraji

www.chroustov.cz

Vše o očkování - ve Středočeském kraji.pdf

Tuesday, Feb 2

13

Omezení provozu odboru dopravy MěÚ Poděbrady od 2.2.2021

www.chroustov.cz

MěÚ Poděbrady - omezení provozu odboru dopravy 2 2 2021.pdf

Omezení provozu MěÚ Poděbrady do 14.2.2021

www.chroustov.cz

Oznam omezení provozu MěÚ 1.02.2021 do 14.2.2021.pdf

Monday, Feb 1

14

Revize, kontrola a čištění kotlů - v pátek 19.2.2021

www.chroustov.cz

Čištění a revize komínů a kotlů v pátek 19.2.2021.pdf

Tuesday, Jan 19

10

Změny vládních opatření od 19.1.2021

www.chroustov.cz

Změna vládních opatření od 19.1.2021.pdf

Friday, Jan 15

09

Očkování seniorů 80+ proti Covidu 19

www.chroustov.cz

Vše o očkování 80plus.pdf

Friday, Jan 8

12

Příspěvek na Tříkrálovou sbírku - kasička umístěna v kanceláři OÚ

www.chroustov.cz

Z důvodu epidemiologické situace a vládních nařízení, bohužel letos nemohli chodit na koledu Tři králové. Ale k dispozici je kasička v kanceláři na OÚ pro ty, kteří budou chtít na tuto Tříkrálovou sbírku dobrovolně přispět.

Wednesday, Jan 6

11

Tuesday, Jan 5

20

Cena vody 2021

www.chroustov.cz

Cena vody 2021.doc

Prodej vánočních stromků - od 27.11.2020 v areálu v Deblicích

www.chroustov.cz

Od pátku 27.11.2020 zahajuje firma Lesy - Deblice ve svém areálu v Deblicích prodej vánočních stromků: borovic, smrků i jedlí všech výšek, které frézují a balí. Stromky jsou od českého pěstitele.

Výsledky voleb v obci Chroustov

www.chroustov.cz

Výsledky voleb v obci Chroustov.docx