English

fajntip.cz

Today News

06

Ždímáte svou peněženku při každém nákupu? Dáme vám pár jednoduchých rad, jak ušetřit

www.fajntip.cz

Pro mnoho lidí se v poslední době stává z návštěvy supermarketu stresující zážitek. Není divu, neboť ceny potravin i dalších základních produktů rostou raketovým tempem a rodinné rozpočty dostávají řádně zabrat.

Důvody, proč jsou ženy Blíženci skvělými milenkami

www.fajntip.cz

Ženám ve znamení Blíženců je někdy opravdu těžké porozumět. Nevědí, co chtějí, a pokud to zjistí, za pár minut tomu může být jinak. Avšak i přesto jsou skvělými sexuálními partnerkami. Podívejte se, co je na nich tak skvělého, a až vám…

01

Jak reagujete na kompliment v závislosti na vašem znamení?

www.fajntip.cz

Dostávat komplimenty je něco, co udělá člověka šťastnějším. Říci o někom hezké věci je krásné i pro člověka, který kompliment řekl. Nicméně každý reaguje na kompliment jiným způsobem. Jak je na tom vaše znamení?

Monday, May 23

15

Povaha podle barvy? Je vaše oblíbená barva žlutá? Co to o vás vypovídá?

www.fajntip.cz

Žlutá je nejšťastnější barva. Můžete s ní zářit jako sluníčko, je jasná a zářivá a evokuje pozitivní emoce. Jedná se o nejjasnější ze všech barev.

14

Narodili jste se ve znamení Panny? Přečtěte si, jaká je Vaše povaha, schopnosti, klady i zápory

www.fajntip.cz

Panny jsou rozumnější, než se zdá. Lidé v tomto znamení jsou skvělými společníky, takže je skvělé se jich držet jako klíště. O jejich dalších vlastnostech si můžete přečíst v článku.

06

Horoskop na tento týden: Vodnáři se pohádají, Štíři pomohou potřebným

www.fajntip.cz

Mars v úterý vstoupí do vlivu znamení Berana, tudíž můžeme předpokládat menší neshody a výbušné jednání z naší strany. Co přesně připravily hvězdy vám? To se dozvíte v tomto článku.

Ušetřete na provozu myčky. Jednoduché tipy na úsporu energie i vody

www.fajntip.cz

Jedněmi z největších nákladů na domácnost jsou tradičně energie. I pokud máte své obydlí vybavené chytrými úspornými spotřebiči, neznamená to hned automaticky, že díky tomu využíváte jen minimum energie.

Partnerský horoskop na tento týden: Střelci budou humorní, Panny si prosadí své

www.fajntip.cz

Tento týden se s námi hvězdy mazlit nebudou. Mars vstupující do vlivu Berana hlásá ztrátu trpělivosti a výbušné výlevy. Zvrat může nastat v sobotu, kdy Venuše vstoupí do vlivu Býka. V tu chvíli nastane větší pochopení v lásce. Jak jste na…

01

Výklad tarotových karet na tento týden

www.fajntip.cz

S dalším týdnem přichází nový výklad tarotových karet. Ať už jste Beran, Panna nebo Rak, přečtěte si, co vás čeká příští týden. Doufáme, že bude plný radostných okamžiků.

Sunday, May 22

15

Která znamení zvěrokruhu jsou nejlepší v posteli s Beranem?

www.fajntip.cz

Prožívat intimní chvilky s člověkem narozeným ve znamení Berana láká nejednoho jedince. Takový člověk je opravdu vášnivý a každou chvíli hledá nějakou výzvu, jíž by mohl čelit.

Druhý jazyk lásky aneb jak můžete dát svému partnerovi najevo, že ho milujete

www.fajntip.cz

Líbí se vašemu partnerovi rčení jako „činy mluví hlasitěji než slova“ nebo „můžeš mluvit, ale umíš chodit“? Pokud ano, je pravděpodobné, že jeho hlavním jazykem lásky jsou skutky.

14

Znamení zvěrokruhu, která se drží u svých matek

www.fajntip.cz

V době našeho dětství jsme šli za maminkou, jakmile jsme se cítili špatně nebo se nám něco špatného přihodilo. Většina z nás z tohoto vyrostla, ovšem následující znamení zvěrokruhu se stále drží u své maminky, kdykoliv se vyskytne nějaký…

06

Vy ještě nemáte robota na vysávání? Jak vám dokáže pomoci?

www.fajntip.cz

Robotické vysavače zažívají velký boom. V tomto článku si vysvětlíme, proč na ně jejich vlastníci nedají dopustit a proč byste se měli odhodlat a koupit si svůj vlastní.

Numerologie podle barev: Víte, jaká barva patří k vašemu jménu?

www.fajntip.cz

Věděli jste, že z hlediska numerologie je k vašemu jménu přiřazeno nejen číslo, ale také barva? Podívejte se, která je ta vaše a co značí.

Jací jste rybáři podle horoskopu?

www.fajntip.cz

Milujete rybaření anebo jste se rozhodli pro tento druh sportu a nevíte, jak vám to půjde? I v tom vám dokáží poradit hvězdy! Přečtěte si, zda právě vy jste zrozeni pro rybaření, nebo se do něho raději nepouštějte!

01

Překrucujete fakta, abyste získali něčí náklonnost? Nejspíše za to může astrologie

www.fajntip.cz

Dobarvování pravdy může být hezké, pokud něco potřebujete překroutit k obrazu svému, ovšem často končí zjištěním, že celá pravda je někde jinde. Přesto někteří z nás soustavně překrucují fakta, aby si získali něčí náklonnost, a pokud…

Saturday, May 21

15

Kterých 5 znamení zvěrokruhu má nejsilnější sexuální touhu

www.fajntip.cz

O některých lidech bychom si mohli myslet, že žijí pouze sexem. Kladou ho na první místo všech svých žebříčků. Patříte také mezi jedince hnané sexuální touhou? Přečtěte si tento článek a zjistěte to.

Nechcete se utopit v plastech? 6 tipů, jak šetřit přírodu i peníze domácnosti

www.fajntip.cz

Znečištění životního prostředí plasty je problémem číslo jedna. Shromáždili jsme pro vás několik tipů, jak můžete spotřebu plastů v domácnosti snížit.

14

Jak se chováte, když žárlíte podle vašeho znamení zvěrokruhu

www.fajntip.cz

Přestože někteří z nás nežárlí vůbec, poněvadž to nemají v povaze, většina z nás alespoň jednou za život zažije ten svíravý pocit žárlivosti. Přičemž každé znamení zvěrokruhu se chová jinak, když žárlí. Sedí to na vás?

06

Třetí jazyk lásky aneb jak můžete dát svému partnerovi najevo, že ho milujete

www.fajntip.cz

Dávání a přijímání dárků je ze všech jazyků lásky pravděpodobně nejčastěji nesprávně chápáno. Někomu může připadat chamtivé nebo jako by se obdarovaný upínal na věci a ne na lásku samotnou. Ale tak to není.

Jaká je povaha vašeho dítěte podle dne narození?

www.fajntip.cz

Věděli jste, že datum a den narození vaší ratolesti vám může napovědět, jaká ho zřejmě čeká budoucnost? Všichni lidé mají totiž své životní číslo, které určuje jejich osobnost. Zjistit ho lze snadno, stačí sečíst všechny číslice obsažené v…

Jaké víno byste měli pít v závislosti na vašem znamení?

www.fajntip.cz

​​​​​​​Druhů vín je celá řada. A ani do té řady se nevejdou všechny druhy. Pokud váháte, jaké víno si koupit na víkend či jen tak po jídle, můžete se inspirovat svým znamením zvěrokruhu. Jaké víno byste měli pít podle horoskopu?

01

Jaký bude nejšťastnější měsíc roku 2022 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

www.fajntip.cz

Každý z nás zažívá nepříjemné, ale samozřejmě i příjemné chvíle. Jednotlivá znamení zvěrokruhu ještě jen ty nejšťastnější měsíce čekají, pojďme se tedy společně podívat, jaký je právě váš nejšťastnější měsíc.

Friday, May 20

15

Topíte pánu bohu do oken? Osvědčené rady, jak na úsporu za vytápění

www.fajntip.cz

Platíte za topení stále více? Možná děláte běžné chyby, které vaše náklady v topné sezóně výrazně zvyšují. Podívejte se, na co se při redukci plateb zaměřit. Náklady na vytápění rok od roku neustále rostou, a to ať objekt využívá centrální…

Jaká je vaše povaha podle barvy vašeho auta?

www.fajntip.cz

Přemýšlíte o koupi nového vozu? Možná byste si měli dvakrát rozmyslet, jakou barvu si vyberete, protože může vypovídat o vaší osobnosti. Podívejte se na následující seznam a zjistěte, co barva vašeho auta vypovídá o vaší osobnosti.

14

Partnerský horoskop tento víkend: Kozorozi se uvězní ve své mysli, Štíry čekají hádky

www.fajntip.cz

V pátek a v sobotu bude Měsíc pod vlivem hvězdného znamení Vodnář, což Vám i Vašemu partnerovi přinese hodně dobrodružství a nevšedních nápadů. Co čeká v partnerství tento týden právě Vás? Čtěte a zjistíte to.

06

Narodili jste se ve znamení Lva? Přečtěte si, jaká jste osobnost

www.fajntip.cz

Jste Lev nebo máte ve svém okolí někoho v tomto znamení zvěrokruhu? Skvělé, protože vám přinášíme charakteristiku tohoto jedinečného znamení. Přejeme vám příjemné čtení.

Hodíte se k sobě? Testy lásky podle jména

www.fajntip.cz

Zajímá vás, jak se k sobě hodíte vy a váš vysněný protějšek? Zjistěte podle vašich křestních jmen, jestli je vám váš vztah předurčen, nebo jestli to mezi vámi zaskřípe. Stačí jenom najít kombinaci vašeho jména a vašeho protějšku a hned…

Horoskop na tento víkend: Ryby realizují své plány, Blíženci budou bavit okolí

www.fajntip.cz

Co nám hvězdy přichystaly na tento víkend? Mnoho z nás bude mít skvělé nápady a plno energie na to, aby dokončili všechno, co za tento týden nestihli. Je to i Váš případ? Přečtěte si svůj horoskop.

Thursday, May 19

15

Povaha podle barvy? Je vaše oblíbená barva červená? Co to o vás vypovídá?

www.fajntip.cz

Barvy jsou bezesporu krásné všechny, ale každý máme přece jen tu jednu, která nad ostatními vede. Červená je jedna z těch velmi oblíbených, ostatně i Karkulka byla červená. Podle toho, která barva je vám blízká, se dá také vyčíst něco o…