English

fczbrno.cz

Saturday, Dec 2

13

VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - C h r u d i m - Devět branek, spousta zajímavých akcí a šancí. To vše nabídl včerejší přípravný zápas v Chrudimi, jehož sestřih už si můžete prohlédnout na Zbrojovka TV!

Friday, Dec 1

20

OHLASY: Josef Mucha po utkání v Chrudimi

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - C h r u d i m - První přípravný zápas krátkého zimního bloku nabídl netradiční porci devíti branek, všechny navíc vstřelili Zbrojováci. Utkání po jeho skončení hodnotil asistent Josef Mucha.

15

Gólová nadílka v Chrudimi

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - C h r u d i m - Zbrojováci ovládli první ze dvou prosincových přípravných duelů. Na hřišti Chrudimi se od první do poslední minuty prezentovali aktivní hrou, která přinesla hned devět branek.

Thursday, Nov 30

00

Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni přistoupili

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - C h r u d i m – Při absencích Řezníčka, Berkovce a Divíška byl Roman Potočný v pátečním utkání v Chrudimi nejzkušenějším hráčem Zbrojovky. Na hřišti nakonec strávil hodinu a v úvodu druhé půle se mu povedlo zkompletovat…

14

PREVIEW: V přípravě míříme do Chrudimi

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Zbrojováci mají před sebou první ze dvou přípravných zápasů, kterými zakončí rok 2023. V pátek 1. prosince se představí v Chrudimi, hraje se od 11.30 a zápas můžete sledovat živě na Zbrojovka TV.

Monday, Nov 27

16

Zbrojováci zahájili dvoutýdenní tréninkový blok

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Fotbalisté Zbrojovky se po reprezentační pauze sešli k dvoutýdennímu tréninkovému bloku. K mužstvu se připojili i dva hráči na zkoušku, dílčích změn doznal také realizační tým.

Saturday, Nov 25

23

Béčko podlehlo v přípravě rezervě Baníku

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Také brněnský B tým má na sklonku roku v plánu i dva přípravné zápasy. V tom prvním hostili Brňané rezervu Baníku. Po vyrovnané první půli nakonec podlehli přednímu týmu MSFL 1:2, jediný gól vstřelil Juritka.

Friday, Nov 24

12

BLACK FRIDAY - víkendové slevy ve Fanshopu!

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Sháníte už vánoční dárky? Máme pro vás tip, jak je pořídit výhodně! Ve zbrojováckém Fanshopu o půlnoci odstartoval BLACK FRIDAY - až do neděle pořídíte vybrané zboží až s padesátiprocentní slevou!

Wednesday, Nov 22

SOUHRN: Jak se dařilo Zbrojovákům v reprezentaci?

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Poslední reprezentační pauza roku 2023 je u konce. Pro hráče Zbrojovky byla hodně pestrá, ve čtyřech týmech jich nastoupilo rovných deset. Jak se jim vedlo, to zjistíte v následujícím souhrnu!

Tuesday, Nov 21

00

V prosinci dva přípravné zápasy

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Fotbalisté Zbrojovky se po krátké pauze znovu sejdou k tréninku v pondělí 27. listopadu. Během prosince je čekají i dva přípravné zápasy proti Chrudimi a Opavě.

19

Jubilant Rabušic: Na roky ve Zbrojovce vzpomínám rád

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o – Více než deset let v brněnském dresu, 140 zápasů v první a druhé lize, pohárové finále na Strahově. Pokud k těmto indiciím doplníme, že jde o gólmana, asi už budete mít jasno, kdo právě dnes slaví 60. narozeniny.…

Monday, Nov 20

12

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 20. do 26. listopadu

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - V aktuálním týdnu už nejsou na programu žádné ligové zápasy. Béčko se v přípravě utká s lídrem MSFL, dorostenci (U16) rozehrají v Českých Budějovicích tradiční Marečkův memoriál a na programu je opět i řada…

Thursday, Nov 16

00

U14: Skvělý obrat přinesl výhru na Slovácku

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - K u n o v i c e - Starší žáci Zbrojovky (U14) završili podzim úspěšným obratem na hřišti Slovácka. V utkání prohrávali v úvodu druhé půle 0:2, třemi góly si ale zajistili výhru.

U15: Těsná výhra na závěr podzimu

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - K u n o v i c e - Brněnští starší žáci (U15) završili podzim utkáním na hřišti Slovácka. V něm nakonec rozhodl o výhře Zbrojovky jediný gól, který vsítil v první půli Němec. Mladí Zbrojováci přezimují první s desetibodovým…

15

FOTO: Předávání výročních sad a společný trénink!

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Stadion Zbrojovky, umělé osvětlení, hráči prvního mužstva. A k tomu fanoušci, kteří zakoupením limitované výroční klubové sady získali možnost zatrénovat si s "áčkem" pod vedením zbrojováckých trenérů!

Wednesday, Nov 15

09

Zbrojováci pomáhali darovat krev a završili tak desátý rok spolupráce!

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Fotbalisté Zbrojovky dnes opět pomáhali s darováním krve. Završili tak desátý rok úspěšné spolupráce s Transfuzním a tkáňovým oddělením Fakultní nemocnice Brno.

Tuesday, Nov 14

00

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Denis Alijagić

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Součástí zápasového bulletinu pro utkání s Olomoucí B byl i rozhovor s Denisem Alijagićem. Jeho přepis si nyní můžete přečíst i na webu.

20

Představenstvo klubu potvrdilo Tomáše Polácha v roli hlavního trenéra

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o – Představenstvo klubu FC Zbrojovka Brno analyzovalo ihned po posledním utkání průběh podzimní části. Následně rozhodlo o setrvání Tomáše Polácha v pozici hlavního trenéra, o čemž bylo během dneška mužstvo…

16

První smlouvu dnes podepsal dorostenec Marek Souček!

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Náš klub se v těchto dnech domluvil na spolupráci s dalším talentovaným dorostencem. Svou první profesionální smlouvu v klubu podepsal šestnáctiletý útočník a mládežnický reprezentant Marek Souček.

Sunday, Nov 12

00

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 13. do 19. listopadu

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Většině týmů už podzimní část soutěží skončila, jen starší žáci mají před sebou poslední zápas na Slovácku. Bohatý program pak čeká o víkendu přípravky a Zbrojovačky.

14

Vítězné loučení béčka s podzimem

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Fotbalisté B týmu zakončili podzim úspěšně. Na domácím hřišti porazili navzdory půlhodinovému oslabení Havlíčkův Brod 2:0 a zajistili si tak před jarem pětibodový náskok.

Saturday, Nov 11

00

U12: Kanonáda s Prostějovem

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) se s podzimem rozloučili také vítězně. Prostějovu nasázeli 25 branek, v tabulce jsou druzí o tři body za Žďárem.

U13: Vysoká výhra na závěr podzimu

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) se s podzimní části rozloučili vítězně. Na lužánecké umělce porazili Prostějov 15:1 a v tabulce zůstávají první se stoprocentním bodovým ziskem.

U16: Na závěr podzimu výhra se Zlínem

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Dorostenci Zbrojovky (kategorie U16) se s podzimní částí rozloučili vítězně. Ve Fotbalovém centru porazili Zlín 3:0, o výhře rozhodli třemi góly ve druhé půli.

U18: Zbrojovka podlehla Zlínu

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Dorostenci Zbrojovky kategorie U18 podlehli v posledním podzimním utkání Zlínu 1:2. Jediný gól vsítil v prvním dějství Erik Dirda.

22

VIDEO: Strašný výkon, štvalo po utkání Řezníčka

www.fczbrno.cz

Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč - B r n o - Po dvou výhrách vyšli dnes Zbrojováci na závěr podzimu bohužel naprázdno, když doma podlehli olomoucké rezervě 0:1. Obrovské zklamání z podzimní derniéry netajil samozřejmě ani kapitán Jakub…

19

VIDEO: Trenér Polách po utkání s Olomoucí B

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o – Dvě výhry 3:0 daly naději na solidní závěr podzimu, v dnešním utkání proti Olomouci B na ně ale Zbrojovka nenavázala a prohrou symbolicky završila rozpačitý podzim. Kouč Tomáš Polách tak po utkání hovořil především…

18

Zbrojovka na závěr podzimu podlehla doma béčku Olomouce

www.fczbrno.cz

Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč - B R N O - Závěrečné utkání podzimní části Zbrojovce výsledkově ani herně nevyšlo. V duelu proti béčku Olomouce nenavázali domácí na dvě výhry a podlehli soupeři z Hané 0:1.

16

U14: Zbrojovka po obratu porazila Zlín

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) porazili v sobotním utkání Zlín 6:2. O výhře rozhodli velkým obratem ve druhé půli, v tabulce jim patří první příčka.

U15: Zbrojováci porazili Zlín 2:0

www.fczbrno.cz

Martin Lísal - B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) hostili v předposledním utkání podzimu Zlín. O výhře 2:0 a uhájení první příčky rozhodl už v první půli dvěma góly Pernica.