English

indian-tv.cz

Saturday, Feb 4

22

Takhle by se to mělo dělat! - Dead Space remake - INDIAN

indian-tv.cz

Dlouhých patnáct let jsme čekali, až si příběh Isaaca Clarka na lodi USG Ishimura budeme moct projít znovu. Teď se konečně dočkáváme. V lepším audiovizuálu, s rozšířeným příběhem a mnohem děsivěji!

17

Vývojáři Sons of the Forest nestíhají, ale vydají early access - INDIAN

indian-tv.cz

Vývojáři Sons of the Forest znovu nedokázali dodržet svůj slib, nestíhají a byli by nuceni opět odložit očekávaný survival. Jdou na to ale od lesa a vydají alespoň early access.

Končí také bezplatná vybíjená Knockout City - INDIAN

indian-tv.cz

Konec ledna a začátek února roku 2023 si budeme pamatovat jako období, kdy bylo zrušeno několik her. Servery bezplatné vybíjené se brzy vypnout. Ještě předtím řádná rozlučka.

12

Brutální gameplay záběry z remaku Resident Evil 4 - INDIAN

indian-tv.cz

Video ukazuje několik kousků z páté kapitoly. V té hlavní hrdina Leon našel Ashley, společně se dostanou z kostela a přes hřbitov pokračují zpět do vesnice. Vidíme také nový typ nepřítele.

11

Smilegate vypne servery neúspěšné střílečky CrossfireX - INDIAN

indian-tv.cz

Pokus o převedení úspěchu střílečky Crossfire, která se na asijských trzích těší značné popularitě, na konzole nevyšel. Za několik měsíců nebudou přístupné ani singleplayerové kampaně od Remedy.

PlayStation 5 oslovuje hráče, kteří nehráli na PS4 - INDIAN

indian-tv.cz

Sony se pochlubila zajímavým detailem. Podle japonské společnosti téměř každý třetí aktivní uživatel PlayStationu 5 nikdy nepoužíval PlayStation 4. Jak Sony počítá aktivní uživatele?

Ochrana aljašské přírody v DLC pro Way of the Hunter - INDIAN

indian-tv.cz

Oznámené DLC obohatí hru o třetí krajinu. Lovit zvěř budete moci nejen v USA a Evropě, ale nově také poznat úchvatnou krajinu Aljašky a rozmanitou divokou přírodu.

Friday, Feb 3

18

PC verze The Last of Us Part 1 se mírně zpozdí - INDIAN

indian-tv.cz

Špatná zpráva pro všechny počítačové hráče, co netrpělivě očekávají The Last of Us Part 1. Studio Naughty Dog oznámilo mírný odklad. Remake úspěšné akční adventury nevyjde 3. 3.

EA Sports podepsali Maxe Verstappena pro sezónu 2023 - INDIAN

indian-tv.cz

Sportovní divize společnosti Electronic Arts podepsala smlouvu s dvojnásobným mistrem světa Maxem Verstappenem. Jezdec týmu Oracle Red Bull Racing bude spolupracovat s EA Sports.

16

Čeští autoři historických her přicházejí s klimatickou simulací - INDIAN

indian-tv.cz

Beecarbonize od tvůrců Attentat 1942 a Svoboda 1945: Liberation představuje strategickou výzvu, která vám umožní si na vlastní prsty osahat jevy, které ovlivňují naši současnost.

14

EA má 650 milionů hráčů a úspěch hry FIFA 23 investory nepřesvědčil - INDIAN

indian-tv.cz

Ošklivé káčátko, které nejednou získalo od hráčů titul nejhorší videoherní společnost roku, si v očích hráčů vylepšilo reputaci. Na remake Dead Space si před investory vzpomněl také generální ředitel.

13

10 minut z kontroverzního The Day Before přiživuje pochybnosti - INDIAN

indian-tv.cz

Vývojáři stále kontroverznějšího akčního MMO survivalu The Day Before zveřejnili dlouho slibované gameplay záběry. Ty ale neodpovídají na důležité otázky a místo toho přiživují pochybnosti.

12

Turtle Rock ukončili vývoj Back 4 Blood, aby se věnovali nové hře - INDIAN

indian-tv.cz

Turtle Rock Studios ukončilo vývoj Back 4 Blood. Kooperativní akce, která byla označovaná za nástupce Left 4 Dead, už nedostane žádný nový obsah. Servery zůstanou v provozu.

11

V The Coalition měli zrušit dva projekty a soustředí se na Gears 6 - INDIAN

indian-tv.cz

The Coalition má být dalším studiem, které postihla nedávná vlna propouštění Microsoftu. Tým se údajně plně soustředí na Gears 6, vývoj má běžet na plné obrátky, poté, co mu byly zrušeny projekty.

Wolverine od Insomniac Games má být spíše ve stylu God of War - INDIAN

indian-tv.cz

Na příznivce komiksových superhrdinů čekají na PlayStationu 5 hody. V Insomniac Games na letošní podzim chystají očekávanou akční adventuru Marvel's Spider-Man 2 a současně pracují na Wolverine.

Thursday, Feb 2

21

Miminka, zdravotní pomůcky a nový rodinný dodatek do The Sims 4 - INDIAN

indian-tv.cz

V uplynulých dnech ve světe The Sims 4 proběhlo spoustu událostí s oznámením nadcházejících novinek. Byla představena aktualizace přidávající novou životní etapu a také nový dodatek.

18

Alan Wake 2 nabídne překvapení pro veterány her od Remedy - INDIAN

indian-tv.cz

Pokud jste hráli předchozí hry ze série Alan Wake, Control a DLC AWE pro Control, v pokračování příběhu spisovatele Alana Wakea narazíte na řadu spojitostí či známých postav.

17

Hororové klasiky, co si zaslouží remake - TOP 5 - INDIAN

indian-tv.cz

S ohledem na vydání remaku kultovního prvního dílu hororové střílečky Dead Space jsme se rozhodli podívat na další hororové legendy a klasiky, které si podle nás zaslouží remake.

15

PlayStation 5: Testuje se plnohodnotná podpora Discordu, VRR v rozlišení 1440p a další novinky - INDIAN

indian-tv.cz

Společnost Sony představila novou aktualizaci systému konzole PlayStation 5, kterou dnes začínají testovat vybraní hráči. Také se Sony pochlubila finančními výsledky.

13

Z digitálního obchodu bude odstraněno mnoho her pro Xbox 360 - INDIAN

indian-tv.cz

Společnost Microsoft si od dob Xboxu One zakládá na zpětné kompatibilitě, abyste na novějších generacích Xboxu mohli hrát staré hry. My přijdeme o 39 her z Xboxu 360. Slováci dokonce o 173 her.

Shadow Warrior 3: Definitive Edition s novým obsahem a vylepšením - INDIAN

indian-tv.cz

Shadow Warrior 3: Definitive Edition bude zdarma dostupná pro všechny, co už hru vlastní. Ostatní si ji budou moci koupit. Součástí bude spousta nového obsahu i vylepšení pro novou generaci konzolí.

12

Tvůrci Amnesia: The Bunker nechtějí nic uspěchat a raději hru odkládají - INDIAN

indian-tv.cz

V březnu si survival horor Amnesia: The Bunker nezahrajeme. Studio Frictional Games hru odložilo, protože členové malého týmu byli nemocní. Od předešlých dílů se značně liší.

11

V EA údajně zrušili singleplayerový titul ze světa Titanfallu a Apex Legends - INDIAN

indian-tv.cz

Špatným zprávám ze strany EA podle všeho ještě není konec. Aktuálně se hovoří o tom, že mělo dojít ke zrušení singleplayerové střílečky ze světa Titanfallu a Apex Legends, na níž pracovali v Respawnu.

10

Ve stealth akci Steel Seed budete žít pod zemí za dohledu strojů - INDIAN

indian-tv.cz

V novince od studia Storm in a Teacup se stanete jedním ze dvou posledních žijících lidí, kteří se museli uchýlit pod zem, kde je chrání vysoce inteligentní stroje.

Ve studiu od vývojářů Halo Infinite se dějí velké věci, nezní ale vůbec dobře - INDIAN

indian-tv.cz

Ve studiu 343 Industries se dějí velké věci. Mezi ty největší můžeme zmíním masové propuštění zaměstnanců a zrušení příběhového DLC, s čímž souvisí přechod na jiný engine.

06

Prodeje God of War Ragnarök, Amazon měl koupit Tomb Raider - INDIAN

indian-tv.cz

Dobré ráno. Nové The Sims nebude MMO. Výročí Metal Gear Rising. Capcom aktualizoval prodeje. Rumblevers od Epic Games končí. Další marketingový tah Sony; obří Clawstridera v Polsku.

Wednesday, Feb 1

21

Jaká Bradavická kolej je ta nejlepší? - INDIAN

indian-tv.cz

Přípravy na Hogwarts Legacy jsou v plném proudu! Proberme se další salvou novinek. INDIAN SHOWTIME se vrací v plné síle s Fiolou a Geluem.

20

Sony potvrdila PS Plus hry na únor a ruší PS Plus Collection - INDIAN

indian-tv.cz

Společnost Sony potvrdila hry, které si v období od 7. 2. do 6. 3. budou moci do digitální knihovničky přidat předplatitelé základního PlayStation Plus. Také oznámila zrušení kolekce her z PS4.

19

Redfall vyžaduje trvalé připojení k internetu i v singpleplayeru - INDIAN

indian-tv.cz

Pokud hodláte hrát chystanou upírskou střílečku od studia Arkane o samotě, připravte se, že se přesto neobejdete bez trvalého připojení k internetu. Podmínkou pro hraní je také účet Bethesda.net.

18

Tohle všechno na vás čeká v Hogwarts Legacy - INDIAN

indian-tv.cz

Děj akčního RPG se odehrává v 19. století, stovky let před událostmi z knih a filmů s Harrym Potterem, a vžijeme se do role studenta pátého ročníku Bradavic, který má vzácnou schopnost.