English

indian-tv.cz

Tuesday, Apr 16

19

REDkit pro Zaklínače 3 na prvních screenshotech - INDIAN

indian-tv.cz

CD Projekt RED začíná s testováním plnohodnotných modovacích nástrojů Zaklínače 3. Mody bude možné sdílet nejen přes Nexus Mods, ale i přes Steam Workshop. Zatím tu máme první screenshoty.

18

Sons of Valhalla je mnohem více než klonem série Kingdom - INDIAN

indian-tv.cz

Po dvou letech dlouhé plavby konečně synové Valhally připluli do síně padlých. Posmrtnou formu jejich příjezdu v tak parádní podobě nečekal ani sám Ódin.

Známe celou nabídku Game Passu na duben, včetně žhavé novinky - INDIAN

indian-tv.cz

Jak je zvykem, Microsoft v polovině měsíce zveřejnil celou nabídku Game Passu na následující dny. V druhé polovině dubna se předplatitelé mohou těšit na zajímavé hry, včetně Manor Lords.

16

Výkon PlayStationu 5 Pro potvrzují další dokumenty. Sony požádala vývojáře, aby své hry začali připravovat pro PS5 Pro - INDIAN

indian-tv.cz

Čtvrté výročí PlayStationu 5 má Sony v plánu ozdobit vydáním výkonnějšího modelu. O PS5 Pro koluje řada spekulací a domněnek, které dostaly reálnější obraz. Na co se můžeme těšit?

15

Take-Two se chystá představit pokračování série Mafia - INDIAN

indian-tv.cz

Podle neoficiálních informací zahájila společnost Take-Two Interactive přípravy na oznámení týkající se série Mafia. Tvrdí to uživatel Kurakasis, který dříve v předstihu informoval o velkých hrách.

Tvůrce seriálu Invincible shání peníze na vytvoření hry - INDIAN

indian-tv.cz

Oblíbený animovaný superhrdinský seriál Invincible může mít vlastní AAA videohru. Autor seriálu Robert Kirkman ze společnosti Skybound se obrátil na fanoušky, aby herní adaptaci podpořili.

13

Ideologické konflikty budou největší výzvou ve strategii Frostpunk 2 - INDIAN

indian-tv.cz

Frostpunk 2 navazuje na úspěšnou jedničku. V našem světě uplynulo šest let, zatímco ve hře tři desetiletí. Díky tomu se ponoříme hlouběji do postapokalyptické propasti.

12

Další kroky poukazují na brzké datum vydání Hollow Knight: Silksong - INDIAN

indian-tv.cz

Pomalu, ale jistě se blíží konec čekání na Hollow Knight: Silksong. Datum vydání může být odhaleno brzy. Nasvědčují tomu poslední kroky. Ty dávají fanouškům velkou naději.

11

Dali byste dýško vývojářům po dohrání hry? Tuhle možnost navrhuje bývalý šéf Blizzardu - INDIAN

indian-tv.cz

Mikrotransakce, dodatečné balíčky, předobjednávky s exkluzivním obsahem a předběžným přístupem do hry... Vývojáři a vydavatelé se z nás snaží peníze dostat různými způsoby.

10

Autoři skvělé série Ori se připravují na vydání No Rest for the Wicked - INDIAN

indian-tv.cz

Už tenhle týden od autorů skvělé série plošinovek Ori vyjde No Rest for the Wicked. Nejde ale o plošinovku, nýbrž o akční RPG, které má být rozsáhlé, viscerální a přinést do žánru Diabla svěží vítr.

Monday, Apr 15

21

90VTEŘIN 10s25: The Elder Scrolls: Baldur’s Gate III si můžete vyzkoušet i vy… - INDIAN

indian-tv.cz

Baldur's Gate III má nový režim, jak to souvisí s The Elder Scrolls? České studio Warhorse oznámí novou hru a Ubisoft odebírá to, co snad každý hráč nesnáší. Tohle je nová epizoda 90VTEŘIN.

19

Druhý obrázek láká na novou hru pražského studia Warhorse - INDIAN

indian-tv.cz

Pražské studio Warhorse zveřejnilo druhý obrázek, který láká na čtvrteční představení jejich nové hry. Ta se světu odkryje už více brzy prostřednictvím videa, jak odhaluje premiéra YouTube.

Nintendo se letos nechystá na Gamescom do Kolína nad Rýnem - INDIAN

indian-tv.cz

Nintendo vynechá letošní ročník známého videoherního veletrhu v německém Kolíně nad Rýnem. Znamená to snad, že se o nástupci úspěšné konzole/handheldu Switch bude mluvit až později?

17

Marvel Rivals představují mapu v Asgardu - INDIAN

indian-tv.cz

Mapa se jmenuje Yggsgard a je spojení Asgardu a stromu Yggdrasill. Jde o důsledek propletení časových proudů, což je základ příběhu této 6v6 hry, která vzniká pro počítače.

Po osmi letech je zbraň Bouncer dostupná pro všechny hráče Ratchet and Clank - INDIAN

indian-tv.cz

Po osmi letech dostávající hráči remaku Ratchet and Clank, který vyšel v roce 2016, „novou“ zbraň. Jde o Bouncer, který byl dosud dostupný jako předobjednávkový bonus.

13

Star Wars Outlaws se zbavují u hráčů nepopulárního ubisoftího prvku - INDIAN

indian-tv.cz

Spousta nových detailů o připravované akční adventuře Star Wars Outlaws. Dozvíse se o systému reputace, herním světě, zločineckých syndikátů i o inspiraci pro hlavní hrdinku.

12

Ubisoft hráčům sebral licenci na hru The Crew - INDIAN

indian-tv.cz

Celosvětová iniciativa zatím nedokázala zastavit kroky Ubisoftu při likvidaci The Crew. Začátkem tohoto měsíce byly vypnuty servery a arkádové závody se staly nehratelné.

11

Akční adventura Black Panther je v rané fázi vývoje - INDIAN

indian-tv.cz

Pravděpodobně díky úspěchu Marvel's Spider-Man od Insomniac Games a Sony se v nadcházejících letech můžeme těšit na příchod dalších superhrdinů od Marvelu. Některé hry vyjdou dříve, jiné později.

Kvůli next-gen verzi Falloutu 4 odložen ambiciózní projekt Fallout London - INDIAN

indian-tv.cz

Pracovití fanoušci žádají komunitu o trpělivost. Odkládají totiž velice slibnou modifikací Fallout London, která má přinést poutavé dobrodružství zasazené mezi události prvního a druhého Falloutu.

10

Strategii Pioneers of Pagonia obohatila kooperace pro čtyři hráče - INDIAN

indian-tv.cz

Průzkum a dobývání pestrobarevného světa Pagonie ve chválené strategii si mohou společně užívat až čtyři hráči. V kooperaci hrají všichni hráči za stejnou frakci.

Train Sim World 4 přináší první horskou železnici - INDIAN

indian-tv.cz

Jako strojvedoucího váš čekají vrcholky rakouského alpského terénu, známý průsmyk Semmering ve výšce 984 metrů nad mořem a dole historické Vídeňské Nové Město.

Sunday, Apr 14

18

Zachraňujeme zasněžené městečko v oblíbeném sitcomu South Park: Snow Day! - INDIAN

indian-tv.cz

Společně s Cartmanem, Stanem, Kylem a Kennym v trojrozměrné kráse oslavíme ten kouzelný den v životě každého malého dítěte – když začne sněžit. V tomto co-op dobrodružstvím probádáme známé lokace

13

Na cesty se hodí Final Fantasy VII: Ever Crisis - INDIAN

indian-tv.cz

Final Fantasy VII: Ever Crisis, má výborná hodnocení, i když má velký důraz na nejrůznější poplatky a dokupování herní měny, předmětů na vylepšování nebo zbraní a dalšího vybavení. Vyplatí se tedy?

10

Monster Jam Showdown to roztočí v srpnu - INDIAN

indian-tv.cz

Italské studio Milestone nás zve na závody pro velké kluky a holky, kde se chopíme řízení nejslavnějších trucků Monster Jam všech dob a užijeme si s nimi tři různé biomy a nejrůznější triky.

Saturday, Apr 13

17

Vyhoďte ponožky ze sandálů, módní policie přichází - Fashion Dreamer - INDIAN

indian-tv.cz

Je poměrně těžké zařadit Fashion Dreamer. Jde totiž o módní oblékací hru. Ale právě tento atypický žánr není tolik zastoupený. Zaplní titul díru na trhu?

14

Stellar Blade přibližuje tři bosse a vedlejší postavy - INDIAN

indian-tv.cz

S blížícím se datem vydání se dozvídáme více o Stellar Blade. Rychlá a zběsilá akce přibližuje tři bosse a vedlejší postavy v samostatných videích. Ty následují po videu zaměřeném na hlavní hrdinku.

11

Steam chystá slevy na zajímavé střílečky z pohledu první osoby - INDIAN

indian-tv.cz

Pokud máte v plánu koupit si nějakou střílečku z pohledu první osoby, tak raději počkejte. Na Steamu se připravuje festival na oslavu FPS. Ve slevě budou i novější kousky.

09

Zdražují také Rockstar Games. Za předplatné GTA+ zaplatíme více - INDIAN

indian-tv.cz

Rockstar Games následují trend zdražování a navyšující cenu svého předplatného GTA+, které funguje na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Navýšení je okamžité.

08

Nejprodávanější hry března v PlayStation Store - INDIAN

indian-tv.cz

Je čas podívat se na hry, které hráči nejvíce v březnu/marci tohoto roku stahovali z PlayStation Store pro konzole a virtuální realitu.

Friday, Apr 12

19

TOP nejlepších her, které nikdy nevyšly - INDIAN

indian-tv.cz

Nevíme jak vy, ale my jsme celkem nadšeni ze všech těch super her, které v posledních letech vycházely Ale zamysleli jste se někdy nad všemi těmi hrami, co naopak nikdy nespatřily světlo světa?