English

indian-tv.cz

Today News

11

Vylepšená Kill Cam ve Sniper Elite 5 i pro pistole a SMG - INDIAN

indian-tv.cz

Minutový trailer není určen pro slabé povahy, ukazuje vylepšenou Kill Cam, tedy kameru povedených zásahů. Co dokáže projektil napíchat v těle a lebce? To názorně ukazuje Sniper Elite 5.

Hybridní éru rallye závodů doprovodí WRC Generations - INDIAN

indian-tv.cz

Nejkomplexnější, Nejrealističtější a nejnáročnější. To jsou slova, která se objevují v tiskové zprávě představují nové WRC. A zároveň poslední od Naconu a KT Racing.

10

Battlefield 2042 končí s Breakthrough multiplayerem pro 128 hráčů - INDIAN

indian-tv.cz

Střílečka Battlefield 2042 končí s největší variantou multiplayerového režimu Breakthrough. Bitvy byly prý chaotické a postrádaly výrazný vliv jednoho hráče na výkon týmu.

SnowRunner rozjíždí sedmou sezónu - INDIAN

indian-tv.cz

Off-road simulace SnowRunner koncem měsíce rozjede sedmou sezónu. Současně vyjde vylepšení pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S jako bezplatná aktualizace stávajícím majitelům.

02

Vampire: The Masquerade Swansong - I upíři mají své detektivy - INDIAN

indian-tv.cz

Vampire: The Masquerade Swansong, nám zkrátí čekání na pokračování série Bloodline ze stejného světa.

Wednesday, May 18

19

Test Drive Unlimited Solar Crown v září nevyjde a nebude pro PS4 a Xbox One - INDIAN

indian-tv.cz

Test Drive Unlimited Solar Crown bohužel 22. 9. letošního roku nevyjde. Společnosti Nacon a Kylotonn dnes oznámily odklad na rok 2023. Současně se rozhodly, že hru nebudou vyvíjet pro old-gen.

Steelrising zve do Paříže roku 1789 - INDIAN

indian-tv.cz

Společnosti Nacon a Spiders po oznámení akčního RPG titulu GreedFall 2 přicházejí s příběhovým trailerem zaměřeným na projekt Steelrising. To je také akční RPG, které vás zavede do Paříže roku 1789.

17

Právě oznámený GreedFall 2 bude prequelem na kontinentu - INDIAN

indian-tv.cz

Společnosti Nacon a Spiders právě oznámily GreedFall 2. Pokračování akčního RPG z roku 2019, které prodalo více než dva miliony kusů, se bude odehrávat tři roky před událostmi jedničky.

16

Amanita Design formálně odhaluje lepenkovou dystopii Phonopolis - INDIAN

indian-tv.cz

Po nedávném zveřejnění fotografie přichází plnohodnotné odhalení dystopického, ručně dělaného dobrodružství Phonopolis od českého studia Amanita Design. Podle slov tvůrců si ale na hru ještě počkáme.

Dinosauři, farmaření i Sniper Elite 5 v Game Passu - INDIAN

indian-tv.cz

Konec pátého měsíce letošního roku je pro předplatitele Game Passu skutečně zajímavý. Společnost Microsoft pro ně připravila lákavé, zajímavé a nové hry. Podívejte se.

13

Grand Theft Auto 6? Šéf Take-Two vzkazuje dvě slova - INDIAN

indian-tv.cz

Když se podíváme na finanční výsledky Grand Theft Auto 5, tak zjistíme, že Rockstar se šestým dílem nemusí spěchat. Přesto se ale brzy můžeme něčeho dočkat. Kdy přibližně hra vyjde?

12

Vývojáři Sudden Strike představují taktickou real-time strategii The Valiant - INDIAN

indian-tv.cz

The Valiant je taktická real-time strategie s prvky RPG, ve které velíte malé skupině templářských hrdinů v alternativní vizi 13. století. Podívejte se na trailer a obrázky.

11

Kerbal Space Program 2 je opět odložen, protože je strašně složitý - INDIAN

indian-tv.cz

Nevyšel konec roku 2021 a nevyjde ani letošní rok. Vývojáři ze studia Intercept Games odkládají Kerbal Space Program 2 až na začátek roku 2023. Podle nich je titul příliš složitý.

Krásnější Itálie a Malta v Microsoft Flight Simulator - INDIAN

indian-tv.cz

Studio Asobo pokračuje ve vylepšování hry Microsoft Flight Simulator. Tentokrát francouzský tým připravil aktualizaci World Update 9, která přináší krásnější a detailní Itálii a Maltu.

10

Nové barevné bočnice pro PS5 budou dostupné v červnu - INDIAN

indian-tv.cz

Sony oznámila, že tři další barevné bočnice pro konzoli PlayStation 5 dorazí na trh už v červnu. Konečně tedy bude možné sladit ovladač DualSense i konzoli do stejné barvy.

Přepracované znaky bradavických kolejí v Hogwarts Legacy - INDIAN

indian-tv.cz

Studio Avalanche Software ukázalo znaky čtyř bradavických kolejí z Hogwarts Legacy, které se oproti představě spisovatelky J. K. Rowlingové liší designem. Podívejte se.

Tuesday, May 17

20

Arma 4 oficiálně oznámena - INDIAN

indian-tv.cz

Studio Bohemia Interactive nechystá pouze projekt Arma Reforger, ale také plnohodnotný čtvrtý díl, jenž pohání nový engine Enfusion. Na bližší informace o hře si ale budeme muset ještě počkat.

Arma Reforger nás vrací do dob Operace Flashpoint - INDIAN

indian-tv.cz

Prvním krokem na cestě k Armě 4 je Arma Reforger, skromnější multiplayerový počin, v němž znovu zavítáme na ostrov Everon z Operace Flashpoint. Počítat můžeme i se značnou inspirací Československem.

19

V Techlandu chystají velké akční fantasy RPG a přemýšlejí nad Dying Light 3 - INDIAN

indian-tv.cz

Řada bývalých zaměstnanců CD Projektu RED chystá v Techlandu akční fantasy RPG zasazené do otevřeného světa. Mezitím v polském studiu přemýšlejí nad Dying Light 3 a pochvalují si prodeje druhého dílu.

18

Miasma Chronicles je taktické dobrodružství od autorů Mutant Year Zero - INDIAN

indian-tv.cz

Místo nesourodých hrdinů z Mutant Year Zero se budete v Miasma Chronicles postapokalyptickým prostředím potloukat s mladým Elvisem a jeho robotickým starším „bratrem“.

V Take-Two slyší frustraci hráčů Red Dead Online - INDIAN

indian-tv.cz

Strauss Zelnick, generální ředitel Take-Two Interactive, se vyjádřil k situaci kolem Red Dead Online, konkrétně ke kampani fanoušků hry známé jako #SaveRedDeadOnline.

17

V Among the Trolls si užijete finskou mytologii - INDIAN

indian-tv.cz

Bývalí tvůrci her jako The Elder Scrolls V: Skyrim, Fallout 4 a Vampire: The Masquerade představili novou videoherní značku. Ve finském studiu Forbidden chystají akční adventuru z pohledu první osoby.

14

Take-Two plánuje 8 předělávek starších her - INDIAN

indian-tv.cz

Období remasterů, remaků a portů bude pokračovat. Společnost Take-Two se ve finanční zprávě pochlubila, že jich v následujících letech vydá hned osm! O jaké půjde?

13

Čtyři chystané hry od Remedy vyjdou do roku 2025 - INDIAN

indian-tv.cz

V přípravě je nejen Alan Wake 2, ale i tři další hry od Remedy, které mají vyjít do roku 2025. V úvahu připadá Max Payne 1&2 Remake, nová hra ze světa Control nebo kooperativní Vanguard.

GTA 5 a Red Dead Redemption 2 si připisují další miliony - INDIAN

indian-tv.cz

V nové finanční zprávě se společnost Take-Two pochlubila, že oblila dvou velkých her od Rockstaru neklesá. Vlajkové lodě Grand Theft Auto 5 a Red Dead Redemption 2 si připsaly další miliony kusů.

12

Phonopolis od Amanity se připomíná s novou fotografií - INDIAN

indian-tv.cz

Studio Amanita Design samozřejmě po vydání loňského hororu Happy Game nezahálí. Nově se hlásí o slovo Phonopolis, projekt tříčlenného týmu, který vzniká s využitím ručně dělaných papírových modelů.

11

The Chant je zajímavý psychedelický horor - INDIAN

indian-tv.cz

Už loni jsme slyšeli o projektu dua Brass Token a Prime Matter, ale teprve nyní přichází odhalení. The Chant je psychedelický horor odehrávající se na odlehlém ostrově.

09

Sony se daří dodávat více kusů PlayStationu 5 do Evropy - INDIAN

indian-tv.cz

Nejprodávanější konzolí v Evropě zůstává sedmý měsíc v řadě Nintendo Switch. Následuje PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Z her byl největší zájem o Lego Star Wars: The Skywalker Saga.

08

Taz, Shaggy, Batman a další známé postavy v bojovce MultiVersus - INDIAN

indian-tv.cz

Je tady nový trailer na chystanou bezplatnou bojovku MultiVersus. Společnost Warner Bros. v něm ukazuje různorodé postavy, které všichni moc dobře znají. Chystá se veřejná beta.

Farming Simulator 19 vyjde v Ambassador edici se všemi DLC - INDIAN

indian-tv.cz

Ne, v nadpisu chyba není. Giants Software skutečně chystají novou edici starého Farming Simulatoru 19. Reedice pod názvem Ambassador Edition vyjde příští měsíc.