English

velkytynec.cz

Thursday, Jun 17

13

10

Starostův deník

www.velkytynec.cz

Vážení a milí čtenáři, spoluobčané, sousedé!

Wednesday, Jun 16

15

10

Matrika Velký Týnec

www.velkytynec.cz

oznamuje, že bude dnes 16.6.2021 ze zdravotních důvodů uzavřena.

09

Monday, Jun 14

17

15

Oznámení o zveřejnění Závěrečného účtu Sdružení obcí mikroregionu Království za rok 2020

www.velkytynec.cz

Sdružení obcí mikroregionu Království; VT-1667/2021; 58/2021

11

Friday, Jun 11

17

Thursday, Jun 10

08

Wednesday, Jun 9

16

Myslivecký spolek Hrubý les v Citově

www.velkytynec.cz

srdečně zve na posezení u cimbálu

Monday, Jun 7

18

16

15

12

Stavební úřad Velký Týnec oznamuje:

www.velkytynec.cz

že bude v době od 18. – 24. 6. 2021 u důvodu dovolené uzavřen.

MUDr. Bohumila Langerová

www.velkytynec.cz

oznamuje, že nebude v pátek 11.06.2021 ordinovat. Zastupovat jí bude MUDr. Andrésová ve Velké Bystřici.

Friday, Jun 4

10

Rozhodnutí, Územní rozhodnutí

www.velkytynec.cz

Obecní úřad Velký Týnec; Stavební úřad; č.j. VT-1585/2021/SU120; 55/2021

Wednesday, Jun 2

11

Tuesday, Jun 1

07

Veřejná vyhláška - oznámení o návrzích opatření obecné povahy a výzva k uplatnění připomínek

www.velkytynec.cz

Ministrestvo zemědělství; č.j. MZE-33053/2021-15121; VT-1530/2021; 52/2021

MUDr. Táňa Malinová oznamuje

www.velkytynec.cz

že zájemci o očkování proti COVIDU 19 pro věkovou skupinu nad 30 let se mohou telefonicky objednat, během ordinačních hodin. Tel.: 736 546 529.

Knihovna Čechovice oznamuje

www.velkytynec.cz

změnu provozních hodin a to ve středu od 15.00 - 18.00 hodin.

Vinařství Holánek

www.velkytynec.cz

Vinařství Holánek přijede v sobotu s pojízdnou vinotékou. Přiveze kvalitní moravská vína sudová i lahvová. Tento týden si pro Vás připravili výhodné, voňavé, polosuché rulandské šedé 2019 za 100 Kč.

Monday, May 31

15