English

www.czechfreepress.info

Today News

10

Daruje Černochová Ukrajině poslední tanky A ČR ?

Ukrajinský prezident Zelenskyj se již zřejmě brzy dočká dalšího daru ministryně Černochové.

01

Stovky lidí vyšly do ulic Ghany protestovat proti zhoršující se hospodářské krizi

Stovky lidí vyšly v Ghaně na tři dny do ulic, aby protestovaly proti vládě, protože roste rozhořčení nad neúměrným růstem životních nákladů a nezaměstnaností.

Tuesday, Sep 26

00

Predseda VZ OSN schválil deklaráciu na vytvorenie pandemickej autority s právomocou nariaďovať lockdowny

(Cassie B., Natural News) Dennis Francis, predseda Valného zhromaždenia OSN (VZ OSN), ignoroval námietky 11 krajín a schválil vyhlásenie OSN o prevencii, pripravenosti a reakcii na pandémiu bez toho, aby o ňom hlasovalo celé valné…

15

Ministr obrany Ruské federace:

Zóna naší kontroly u Sinkovky a Petropavlovky v Kupjanském směru, byla výrazně rozšířena díky odvaze 25. a 138. brigády.

Jistota domova

V životě lidském najdeme jen velmi málo jistot. Vlastně jen dvě. Jednou je mateřská láska a druhou je smrt. Z té první jsme se narodili a k té druhé celý život směřujeme. I ta smrt nás vlastně vrací k tomu zrození. Ze země člověk vzešel a…

Vstup pozemných síl NATO do vojny proti Rusku a „ALABUGA“

Tempo ukrajinskej ofenzívy dosahuje t.č. rýchlosť 1% „oslobodených oblastí“ za rok /O,25% za 3 mesiace/. Banderovci by sa takto zmocnili pôvodnej Ukrajiny za 100 rokov. Je jasné, že nejde o ofenzívu ale o krach. Medzi vojenskými analytikmi…

13

Následky nočního ruského raketového úderu na velitelství ukrajinského námořnictva v Oděse po uhašení požáru !!!

Na snímcích, jsou také vidět vojenská vozidla a lodě NATO, které byly zaparkované kolem hotelu před ruským raketovým úderem.

02

Monday, Sep 25

23

Mnichov 1938 podle Bidena

Tak nám obsadili Arceh (Náhorní Karabach), paní Millerová, to bude zase mela…..

08

Ukrajinci prolamují frontu už druhý týden.

Titulky v našich médiích nás přesvědčují, že Ukrajinci prolomili Surovikinovu první, druhou a dokonce i třetí linii u Verbova a pronikají stále hlouběji do ruského týlu. Jednou větou, nadšení trochu brzdí to, že za třetí linií jsou údajně…

ZELENSKIJ UŠIEL LAVROVOVI NA VALNOM ZHROMAŽDENÍ OSN

Na pôde Bezpečnostnej rady OSN sa odohral slovný súboj medzi šéfom ruského ministerstva zahraničia a ukrajinským prezidentom Zelenským, ktorý sa bál pozrieť Lavrovovi do očí. Čo znamená a sľubuje kyjevská hysteria a vražedný realizmus…

07

Prudká eskalace situace na severu Kosova !!

Předseda Evropského rozvojového výboru NATO Günter Fehlinger vyzval Severoatlantickou alianci k úderu na Srbsko

Tucet ruských videí přímo z bojů na Ukrajině !!!

Ruský vrtulník KA-52 Aligátor pomocí protitankových řízených raket Vichr, ničí ukrajinskou obrněnou techniku u Kleščejevky na křídle Artěmovska !!!

Za co byl Lomonosov odsouzen k smrti?

Málokdo ví, že Michail Lomonosov byl odsouzen k trestu smrti oběšením a rok čekal ve vězení na vykonání rozsudku, dokud nepřišla carská milosti.

Sunday, Sep 24

14

Zkrachovalé-fialové Česko bude i nadále platit tanky, granáty a munici pro Ukrajinu

„Česká republika má potíže s financováním zbraní pro Ukrajinu“: Češi jako první přiznali, že jim došly peníze pro Kyjev.

„Vypadněte z naší země, vy dva bastardi!

„Vypadněte sakra z naší země, vy dva bastardi! Zastavte válku! Přichází zrádce Justin. Už nebudeme farmáři. Už nebudeme cenzurováni. Už se nenecháme šikanovat.

13

Vojaci Bundeswehru zomreli na Ukrajine.

Nedávno zomrela posádka tanku Leopard v priamom boji s vojakmi RF. Po zásahu tohto tanku Lancetom posádka zomrela ale vodič tanku ešte žil. Neskôr ale aj napriek zdravotnej pomoci zraneniam podľahol.

Poradce Zelenského chce Polsku vyhlásit válku!

V odpověď na polský šprajc zákazu dodávek Ukrajině zbraní, vyzývá ex-poradce Zelenského Arestovič k vyhlášení válkky "pro-ruskému" Polsku. Od naší hranice na východ jsou spory včetně politických emocionálně vyeskalovanější. Ukrajina by tak…

Kanadský parlament povstal, aby zatleskal nacistickému veteránovi z druhé světové války při návštěvě Zelenského !!!

Ano, Kanaďané vestoje tleskali 98letému Yaroslavu Hunkovi, banderovci, který sloužil ve 14. dobrovolnické divizi SS „Galicia“, sestavené z ukrajinských nacistů !!!

Když na bojišti, tak na bojišti, jednání o Ukrajině bez příměří a „říše lží“. Co řekl Lavrov v OSN

Rusko je připraveno na jednání o Ukrajině, ale nebude zvažovat návrhy na příměří a zastavení bojů. Na tiskové konferenci na 78. zasedání Valného shromáždění OSN to řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

12

Dne 23. září 1938 se Chamberlain s Hitlerem domluvili na rozdělení Československa

Fotografie pořízená před 85 lety - 23. září 1938. Britský premiér Chamberlain v Bad Godesbergu se laskavě sklání před Hitlerem a potřásá si s ním rukou.

Saturday, Sep 23

15

Protesty proti genderové ideologii v Kanadě

Plánovaná série protestních pochodů proti transgender ideologii ve školách po celé Kanadě se ve středu setkala s davy potvrzujícími svou podporu transgender mládeži, protože rétorika a debata o osnovách sexuální výchovy sílí.

14

Vláda chce reklamní kampaní za 42 milionů přesvědčovat občany, že je úspěšná

Pokud ze strany Fialovy vlády nepřijdou konkrétní činy, tak k jejímu lepšímu obrazu nejspíš nepomůže ani sebelepší plakátová informační kampaň.

13

Poslední generace.

Pokud se neudělá něco zásadního proti dosavadním trendům, jsme poslední generací. Další už nepřijdou, protože nastane konec světa. Nechceme být poslední generací, proto musíme burcovat.

12

Další ukrajinský útok pomocí raket NATO na Krym !!!

"Před pár hodinami se ukrajinské formace znovu pokusily zasáhnout vojenské cíle na Krymu. Nejprve kolem 10:20 byla z Oděské oblasti odpálena protilodní střela Neptun, kterou sestřelily jednotky ruského letectva." Obranné divize nad…

11

Ukrajinci prorazili třetí ruskou obrannou linii

Americký institut pro studium války (ISW), který není ve skutečnosti ničím jiným, než obyčejnou Sorosem financovanou neziskovkou, a který naše česká a jiná zahraniční média prezentují, skoro jako experty z Pentagonu, se opět překonává ve…

Putinův arménský gambit! Washington i Brusel bezmocně lapají po dechu, co jim to zase Putin provedl! Gargamelova lekce z Geopolitiky!

Politici ve Washingtonu i v Bruselu už celé roky dopředu věděli od svých tajných služeb, co se Moskevský Gosudar chystá se svými spojenci, ázerbájdžánským diktátorem Alijevem, tureckým sultánem Erdoganem, a nejvyšším iránským ájatolláhem…

01

Protesty proti LGBTI propaganda na školách

V Kanade sa tento týždeň vo viacerých mestách uskutočnili veľké protesty proti LGBTI propaganda na školách (mainstream to pochopiteľne odignoroval). Rodičia kanadských detí odmietajú sexualizáciu školství, odmietajú aby sa ich deti učili o…