English

www.edna.cz

Today News

21

All American: Titulky k epizodě Passin' Me By

www.edna.cz

České titulky k sedmému dílu šesté série jsou dostupné a odkaz k jejich stažení neleznete v profilu epizody Passin' Me By. Hezky se při sledování bavte a neváhejte pak díl ohodnotit

18

The Acolyte: Krátký teaser odhaluje první pohled na světelný bič Vernestry Rwoh

www.edna.cz

Pokud znáte z knih a komiksů postavu Vernestru Rwoh, tak jistě víte, že se jednalo o jednoho z nejnadanějších padawanů z dob Vrcholné Republiky. Už v patnácti letech se stala rytířem řádu Jedi a taktéž dokáže svůj světelný meč proměňovat v…

17

All American: Dnes uvidíte: V duchu Billyho Bakera

www.edna.cz

Týden nás dělí od sté epizody seriálu a jak bylo předem avizováno, v dnešní epizodě si zahostuje Taye Diggs, který si zopakuje roli Billyho Bakera. Billy totiž zanechal svým dětem a Spencerovi něco speciálního, co jim pomůže vypořádat se s…

Avengers: Trpí fanoušci únavou ze superhrdinského žánru? Bratři Russové odpovídají

www.edna.cz

Jsou už všichni unavení ze všech těch kápí, kostýmů a záchran světa? Otázka k zamyšlení to rozhodně je, ale odpověď nebude rozhodně jednoduchá. Tentokrát se na toto téma podívali dva nejúspěšnější režiséři Marvelu, kteří nám doručili…

16

X-Men: Třetí Deadpool bude nejdelším ze série a jak se dostal Hugh Jackman zpět do kostýmu?

www.edna.cz

Když v těch trailerech vidíme všechny ty návštěvy postav z mnohovesmíru, tak je snad patrné, že Deadpool & Wolverine bude nejdelším filmem ze série. Režisér Levy se ale nakonec držel při uzdě a nabídne klasickou, dvouhodinovou zábavu. A co…

15

Assassin's Creed: Trailer k japonským asasínům, na Assassin's Creed Shadows se můžeme těšit v listopadu

www.edna.cz

O Japonsko si už fanouškovská základna dlouho říkala. A nyní ho konečně dostane. Studio Ubisoft uvede 15. listopadu 2024 hru Assassin's Creed Shadows, kde se převtělíme do samurajských asasínů. Kromě nadšení ale internet řeší zcela něco…

08

Those About to Die: Anthony Hopkins ztvární císaře Vespasiána v novém historickém dramatu o gladiátorských zápasech

www.edna.cz

Streamovací služba Peacock připravuje seriálovou pecku s názvem Those About to Die, která má nejenom nadupané obsazení, ale zároveň obrovský rozpočet. Podívejte se na první záběry.

Sunday, May 19

23

Jurassic World: Chaos Theory: Návrat do Jurského světa má datum premiéry

www.edna.cz

Dva roky od ukončení původního seriálu nám Netflix naservíruje pokračování. Pod novým názvem přichází pokračování příběhu Nublarské šestky.

20

Tracker: Fotky k epizodě The Storm

www.edna.cz

Colter vyšetřuje zmizení dvou amatérských lovců bouří, které místní policie už považuje za nešťastně utonuté. Colterovy odborné stopařské schopnosti jej však zavedou k odhalení špinavých zákoutí maloměstského resortu.

19

Rescue: HI-Surf: Novinka Rescue: HI-Surf se představuje v první upoutávce

www.edna.cz

Na podzim se na FOX představí nový seriál Rescue: HI-Surf, který bude pojednávat o plavčících operujících na jedné z nejnebezpeč­nějších pláží světa na severním pobřeží Oahu. A stanice už tento seriál začíná propagovat první upoutávkou.

18

The Walking Dead: Barevný komiks: Zákulisní informace k 89. číslu

www.edna.cz

Zatímco je Rick na výpravě, kde propadá depresím kvůli Carlovi, v Alexandrii je Nicholas přinucen vyvolat vzpouru, aby se zbavil Ricka a jeho skupiny. Jenže to netuší, s kým má co do činění.

17

House of the Dragon: Dračí jezdkyně Kopřiva se zřejmě neobjeví v seriálu, její příběh by měla převzít Rhaena Targaryen

www.edna.cz

Nové postavy, které se objeví ve druhé sérii, jsme vám představili v několika posledních měsících, když nás o nich informovaly zahraniční zdroje. Jedné podstatné postavy z knih se však podle nejnovějších zvěstí nakonec nedočkáme.

16

Star Wars: The Bad Batch: Kam dál po Vadné Várce? Nabízí se seriál o ženských hrdinkách

www.edna.cz

Studio Lucasfilm už určitě v tajnosti pracuje na dalším animovaném seriálu, který nám snad brzy odtajní. Využijeme tedy ještě této chvíle a zapřemýšlíme, jaké osudy postav jsou nedořešené a komu by slušel seriál. A právě několik zajímavých…

Tracker: Ve finále uvidíte: Pohřešovaná dcera

www.edna.cz

V posledním díle první řady dojde ke shledání herců ze seriálu This Is Us, neboť bude Colter v podání Justina Hartleyho pomáhat své známé Lizzy, kterou ztvární herečka Jennifer Morrison, najít její dceru. Tu Lizzy naposledy viděla na lodi…

15

All American: Homecoming: Třetí série zná datum své premiéry

www.edna.cz

O třetí sérii All American: Homecoming se už dlouho ví, že pojede během léta. Nyní už ale víme přesné datum její premiéry. Vysílání započne 8. července. První dvě epizody pojedou po boku All American a následně už bude Homecoming na…

11

FBI: International: Upoutávka k finálovému dílu: Nenechat se prozradit

www.edna.cz

Agentka Voová se nevzdává a s pomocí agenta Langea hodlá najít Forrestera. Mezitím tým zamíří do Norska, kde se pokusí zachránit dva vězně, kteří padli do rukou Rusům.

FBI: Most Wanted: Upoutávka k finálovému dílu: Svatba Raye s Corou

www.edna.cz

Příští týden bude finále všech tří seriálů ze světa FBI. V našem seriálu se Zločinecké komando bude snažit dopadnout padoucha, který chce nechat vybouchnout bombu na Manhattanu. A Ray se mezitím bude připravovat na svoji svatbu.

FBI: Upoutávka k finálovému dílu: Ohnivý prstenec

www.edna.cz

Příští týden bude finále všech tří seriálů ze světa FBI. V hlavním seriálu se newyorští agenti FBI pokusí definitivně zničit somálskou teroristickou skupinu, která stojí za smrtí agenta Hobbse.

09

Ms. Marvel: Studio začíná údajně diskutovat o druhé řadě Ms. Marvel

www.edna.cz

Studio Disney má na střídačce stále připravenou Ms. Marvel. Jenže kam dál s postavou po průměrném seriálu a ještě průměrnějším celovečerním filmu? Zdá se ale, že nikdo nechce nad postavou zlomit hůl. A tak se již začalo debat o případné…

Saturday, May 18

19

Interview with the Vampire: Upoutávka k pokračování druhé série

www.edna.cz

Zítra bude vypuštěn druhý díl druhé řady a proto se v upoutávce můžete podívat, co nás dál v příběhu čeká. Louis a Claudia začnou nový život mezi francouzskými upíry, avšak Louise stále pronásleduje minulost s Lestatem.

3 Body Problem: Netflix naděluje 3 Body Problem pokračování

www.edna.cz

Fanouškům letošní sci-fi novinky 3 Body Problem přinášíme dobré zprávy, neboť bylo potvrzeno, že se seriál vrátí s druhou sérií. A nejen to. Zjevně to vypadá, že Netflix objednal i další řady.

18

Doctor Who (2024): Fotografie k epizodě Boom

www.edna.cz

Doktor se ocitne uprostřed ničivé války na Kastarionu 3 a když šlápne na minu, je uvězněn. Dokáže zachránit sebe, Ruby a celou planetu – aniž by se pohnul?

11

Superman & Lois: Poslední řada začne na podzim a ředitel stanice doufá, že vyhraje Emmy

www.edna.cz

Epizody poslední série byly před několika týdny dotočeny, tudíž stanice může pomalu připravovat jejich premiéru. Ředitel stanice zároveň doufá, že díly zabodují u diváků tak jako u něj.

Friday, May 17

20

Shōgun: Pokračování Šóguna je už téměř jistotou

www.edna.cz

Letošní rok přinesl jeden nový velký hit, kterým je historický seriál Šógun. Ten byl sice zamýšlen jako minisérie, ale už je téměř jisté, že bude status minisérie vypuštěn. Dělají se totiž kroky k vývoji druhé i třetí série.

19

The Equalizer: Upoutávka k finálovému dílu: Únos Mel

www.edna.cz

Tým se bude snažit v desátém díle najít a zachránit Mel, která byla unesena členem její podpůrné skupiny pro veterány. Harry odhodí svoje morální zábrany, aby svoji manželku zachránil.

Only Murders in the Building: Čtvrtá série seriálu Only Murders in the Building přenáší trio do Hollywoodu

www.edna.cz

V první upoutávce na novou sezónu oblíbeného mysteriózního komediálního seriálu Only Murders in the Building se trojice vydává do Hollywoodu. Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez se v novém teaseru opět sešli a pátrají po dalším…

House of the Dragon: Třetí série sice stále nebyla potvrzena, ale tvůrci již píšou její scénář

www.edna.cz

I když je druhá řada Rodu draka prakticky za rohem, stanice HBO trochu zvolnila v její propagaci, protože jsme se v poslední době nedočkali moc propagačního materiálu. Nyní tu však máme nějaké novinky.

18

A Gentleman in Moscow: Ohodnoťte postavy ze seriálu A Gentleman in Moscow

www.edna.cz

Připravili jsme si pro vás důležité postavy ze seriálu A Gentleman in Moscow. Nezapomeňte je po zhlédnutí seriálu ohodnotit v rubrice Postavy.

16

Game of Thrones: Železná flotila

www.edna.cz

Železná flotila je proslulá ohromná flotila Železných ostrovů pouštějící hrůzu, kdekoli se objeví. Tento článek rozebere kdy vznikla, jak funguje a čeho dosáhla v knize i seriálu.

14

Star Wars: Tales of the Jedi: Závěr Tales of the Empire má krásné pojítko s Epizodou IX

www.edna.cz

A jsme konečně na konci. Po dobu seriálu jsme vám ke každé epizodě přinesli největší zajímavosti a nebude tomu jinak ani u šestého dílu. Tentokrát se zaměříme na Barriss Offee a její jedinečné léčitelské schopnosti, které mají hezké…