English

www.edna.cz

Tuesday, Apr 16

23

Survivor Česko & Slovensko: Všichni, kdo chtěli jít domu, už jsou doma. Dočkáme se konečně pořádné hry?

www.edna.cz

Třetí řada Survivor Česko & Slovensko se blíží do své poloviny a zdá se, že by se mohlo schylovat k lepším časům. Ve hře zůstávají již jen pořádní hráči. Pozor, článek obsahuje spoilery.

22

SEAL Team: Sedmá série hlásí dotočeno s prvními záběry z akce

www.edna.cz

Posední série, která dovypráví příběhy elitních vojáků vedených Jasonem Hayesem, je blíže k cíli. Zatímco datum vypuštění stále není oznámené, David Boreanaz potvrdil konec natáčení.

21

This Is Us: Mandy Moore, Sterling K. Brown a Chris Sullivan se budou týdně vracet k This Is Us

www.edna.cz

This Is Us se vrací zpátky. Tentokrát nikoliv v televizní podobě, ale v poslechové a zavítá do všech podcastových aplikací pod doménou That Was Us. Za vzpomínkami se budou vracet Mandy Moore, Sterling K. Brown a Chris Sullivan.

20

Bridgerton: Třetí série bude ve znamení milostného trojúhelníku

www.edna.cz

Jak již z trailerů víme, tak Colin a Penelope nebudou mít svou cestičku k lásce umetenou. Bude je čekat nejedna překážka a zdá se, že se bude například jednat o nového nápadníka pro všemi opomíjenou čekanku.

17

The Falcon and The Winter Soldier: Čtvrtý Kapitán Amerika: Fanouškům byl představen první trailer, pomohly přetáčky?

www.edna.cz

Nový Kapitán Amerika se musí povést. Alespoň tak zní zadání z Marvelu, který se úpravou děje snaží nasekat původní chyby z testovacích projekcí. Film byl fanouškům představen včetně ukázky. Zlepšilo se tedy něco a poučilo se studio z…

FBI: Most Wanted: Fotky k epizodě The Return

www.edna.cz

Zločinecké komando se v devátém díle pokusí chytit zloděje, který zastřelil dva strážce, jež chránili drahocenné nigerijské artefakty. A Ray si promluví se svým otcem, protože chce posunout vztah s Corou na další úroveň.

FBI: International: Fotky k epizodě Rules of Blackjack

www.edna.cz

V devátém díle bude na rumunské základně pohraniční policie zadržen americký žoldák, který je součástí týmu podezřelém ze zpronevěry. Do balkánského státu zamíří Tateová a Raines, aby se žoldáka přimět, aby jim vydal svého vůdce týmu.

FBI: Fotky k epizodě Best Laid Plans

www.edna.cz

V devátém díle půjdou Scola a Nina do utajení jako manželský pár, poté co je agent FBI ve výslužbě umučen a zabit, když dělal ochranku bohatému podniku. Scola si bude během mise dělat obavy o syna Douga, protože tentokrát mohou přijít o…

15

Tracker: Titulky k epizodě Camden

www.edna.cz

České titulky k osmému dílu jsou hotové a odkaz k jejich stažení najdete v profilu epizody Camden. Hezky se při sledování bavte a nezapomeňte pak u nás díl i ohodnotit.

14

Tracker: Colter se shledá se svou sestrou Dory

www.edna.cz

Justin Hartley své sledující na sociálních sítích překvapil příspěvkem, v němž prozradil, že se Colter konečně v přítomnosti setká se svou sestrou Dory, do jejíž role byla obsazena hvězda seriálu Manifest Melissa Roxburgh. Podívejte se na…

13

Shōgun: Fotky z předposlední epizody Crimson Sky

www.edna.cz

Mariko přijíždí do Ósaky, kde ji čeká boj jejího života. Blackthornovi a Jabušigemu docházejí možnosti, tak musejí dělat vše, co je v jejich silách, aby sami sebe zachránili.

11

Game of Thrones: Jonův seriál je v tuto chvíli bohužel u ledu

www.edna.cz

Aktuálně to sice vypadá na to, že stanice HBO dává zelenou jednomu seriálu ze světa Písně ledu a ohně za druhým, ale opak je pravdou. Naopak jsou tu projekty, které byly zavrženy nebo odloženy bokem. A Jonův seriál patří mezi ně.

Monday, Apr 15

22

Edna novinky: Vyberte nejlepší novinku března 2023

www.edna.cz

Seriálový březen nám přinesl řadu novinek, ze kterých teď budeme moc vybrat tu nejlepší. Pojďme se podívat, které seriály rozšířily naši databázi.

21

S.W.A.T.: S.W.A.T. nadále utíká hrobníkovi z lopaty

www.edna.cz

Seriál S.W.A.T. měl za měsíc skončit se svou zkrácenou sedmou řadou. Jenže stabilní čísla sledovanosti a domluva mezi produkčními studiemi mají za následek velmi překvapivé obnovení seriálu a jeho prodloužení na plnohodnotnou osmou řadu.

20

NCIS: Hawai'i: Fotky k epizodě The Next Thousand

www.edna.cz

Po dvou týdnech se zítra znovu vrací havajský tým NCIS s novým dílem. V něm budou agenti sledovat podezřelého hluboko do lesů a objeví znepokojující tajemství.

19

Shōgun: Zítra uvidíte: Návrat do Ósaky

www.edna.cz

V předposlední epizodě do Ósaky přijíždějí vyslanci Toranagy, mezi nimiž je navzdory Blackthornově přání i paní Mariko, která zde zastupuje svého mistra. Portugalští kněží se mezitím snaží zjistit, jaké plány Toranaga osnuje.

Heartstopper: Olivii Colman ve třetí sérii bohužel neuvidíme

www.edna.cz

Třetí série Srdcerváčů se bude muset po Benovi obejít bez účasti další postavy, neboť herečka Olivia Colman prozradila, že se do pokračování bohužel nevrátí? Co je důvodem její absence?

18

Shōgun: Podcast k sedmé a osmé epizodě

www.edna.cz

Máme tu pro vás k poslechu další dva podcasty, v nichž Emily Yoshida rozebírá s hosty události sedmého a osmého dílu seriálu Šógun. Kromě rozboru čajového ceremoniálu či vztahu mezi otcem a synem se tentokrát Emily zaměří i na hudební…

All American: Dnes uvidíte: Kolik hráčů je na hřišti?

www.edna.cz

První zápas sezóny mají fotbalisti z GAU za sebou, ale trénink na další utkání nesmí polevit. Jordan se díky nové podpoře začíná na hřišti cítit sebevědoměji a Spencera štve, že už není jedinou hvězdou.

Rebel Moon: Rebelové na plakátech k pokračování

www.edna.cz

Už tento týden dorazí na Netflix druhý díl Rebel Moon s podnázvem Jizvonoška, ve kterém se Kora a její spojenci pustí do pořádné akce. Hlavní aktéry druhého filmu můžete vidět na přiložených propagačních plakátech.

Star Trek: Discovery: Nový Star Trek film se má začít natáčet už letos, premiéra už v roce 2025

www.edna.cz

Je nutné na velkém plátně odstartovat novou éru Star Treku s úplně novými postavami a novým příběhem. Alespoň takovou vizi má výkonný ředitel Paramount Pictures, který krátce promluvil o filmu Tobyho Haynese a Setha Graheme-Smithe. Těšíte…

17

All American: Titulky k epizodě Public Service Announcement

www.edna.cz

České titulky k druhému dílu šesté série jsou dostupné a odkaz k jejich stažení naleznete v profilu epizody Public Service Announcement. Užijte si sledování a po zhlédnutí u nás neváhejte díl i ohodnotit

Star Wars: Představujeme vám hru Star Wars Outlaws, na co se můžeme těšit?

www.edna.cz

První příběhová ukázka na hru Star Wars Outlaws odhalila to nejdůležitější, nyní si ale ke hře řekne základní věci, bez kterých se to zkrátka neobejde. Kdy se můžeme na hru těšit, o čem bude pojednávat a v jakém období se vlastně hra…

NCIS: Fotky k epizodě A Thousand Yards

www.edna.cz

V sedmém díle bude NCIS čelit útoku tajemného nepřítele z minulosti. A Vance se bude snažit napravit vztah se svým synem, který nedokáže pochopit, proč pracuje v tak nebezpečném prostředí, které si vyžádalo smrt jeho matky.

11

The Walking Dead: Barevný komiks: Zákulisní informace k 86. číslu

www.edna.cz

Carl je pořád v bezvědomí a Rick neví, co se sebou. Když však přemýšlí nad tím, co všechno v Alexandrii nedávno dokázali a co ještě dokázat můžou, začíná být optimistický a plánuje do budoucna.

Sunday, Apr 14

23

Tracker: Fotky k epizodě Camden

www.edna.cz

Colter jde po stopách pracovníka přístavu, který zmizel dva týdny před svou svatbou, poté co došlo ke konfrontaci s jeho minulostí.

21

Walker: Independence: Titulky k epizodě The Death of Mary Collins

www.edna.cz

Do Independence přijíždí Abbyina sestra. České titulky k osmému dílu jsou hotové. Připravili je pro vás @tominotomino a @bloody_maniac a ke stažení je najdete v profilu epizody The Death of Mary Collins. Hezky se bavte a po zlhédnutí…

20

Doctor Who: Varada Sethu bude od patnácté série další společnicí Doctora

www.edna.cz

První fotografie z natáčení zveřejněná studiem BBC prozrazuje, že se do druhé série vrátí herečka Millie Gibson navzdory informacím, že ze seriálu odešla. Společně k ní se přidá Varad Sethu, která se k seriálu připojí jako nejnovější…

Doctor Who: Varada Sethu bude od druhé série další společnicí Doctora

www.edna.cz

První fotografie z natáčení zveřejněná studiem BBC prozrazuje, že se do druhé série vrátí herečka Millie Gibson navzdory informacím, že ze seriálu odešla. Společně k ní se přidá Varad Sethu, která se k seriálu připojí jako nejnovější…

19

FBI: International: Upoutávka k devátému dílu: Andre a Amanda čelí útoku v Rumunsku

www.edna.cz

Andre Raines a Amanda Tateová zamíří kvůli výslechu na rumunskou základnu, kde byl zajat americký žoldák. Nicméně se jim život obrátí vzhůru nohama, když základna čelí útoku.