English

www.mnetes.cz

Tuesday, Feb 27

13

Hlášení rozhlasu ze dne 27.2.2024

www.mnetes.cz

pozvánka na RODINNÝ PLES

Monday, Feb 19

20

Návrh územní studie veřejných prostranství v obci Mnetěš - protokoly

www.mnetes.cz

Protokoly ze setkání 5. 2. 2024:; 1. Zemědělci; 2. Veřejnost

Thursday, Feb 15

16

Hlášení rozhlasu ze dne 18.2.2024

www.mnetes.cz

pozvánka na MNETĚŠSKÝ MASOPUST

Wednesday, Feb 14

09

Tuesday, Feb 13

Informace Krajského úřadu Ústeckého kraje - Rok 2024

www.mnetes.cz

Pozvánky, návrhy rozpočtů, závěrečný účet a ostatní důležité informace.

Wednesday, Feb 7

15

Návrh územní studie veřejných prostranství v obci Mnetěš - Hrubopis

www.mnetes.cz

Případné podněty, připomínky, vstupy (zejména k rozměrům referenčních vozidel) zašlete na email: obec@mnetes.cz, ideálně v kopii na emaily: lucie.fricova@tiscali.cz, kkloubska@roudnicenl.cz a matej@taktiky.cz nejdéle do 20.února 2024.

Tuesday, Feb 6

11

KRIZOVÉ SITUACE

www.mnetes.cz

Informace potřebné pro řešení krizových situací.

Thursday, Feb 1

08

Wednesday, Jan 31

14

Hlášení rozhlasu ze dne 31.1.2024

www.mnetes.cz

pozvánka na veřejné projednání Návrhu územní studie veřejných prostranství v obci Mnetěš.

Thursday, Jan 25

10

Myslíme i na drobnou zvěř

www.mnetes.cz

Přikrmování zvěře je z hlediska mysliveckého hospodaření povinnost.

09

Wednesday, Jan 24

15

Projednání Návrhu územní studie veřejných prostranství v obci Mnetěš

www.mnetes.cz

???? Přijďte se dozvědět, jak se bude naše obec rozvíjet v budoucnu, a podělte se o Váš názor.

Tuesday, Jan 23

14

CO JE NOVÉHO V RÁMCI ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ?

www.mnetes.cz

Informace o aktuálně řešených oblastech v rámci územního plánování.

13

Výroční zpráva za rok 2023

www.mnetes.cz

O poskytování informací dle zákona č.106/99 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

12

Přehled poplatků za rok 2024

www.mnetes.cz

Letos Vás čeká zaplatit:; poplatek ze psů, poplatek za odvoz směsného komunálního odpadu.

Monday, Jan 22

19

Thursday, Jan 18

14

13

Poděkování občanům za podporu Tříkrálové sbírky 2024

www.mnetes.cz

Charita Roudnice nad Labem děkuje občanům, kteří v uplynulých dnech finančně přispěli do kasiček tříkrálových koledníků.

Monday, Jan 15

16

Betlémské světlo

www.mnetes.cz

ze dne 23.12.2023; foto: M. Šitnerová

15

10

Změna výpůjční doby v knihovně do odvolání

www.mnetes.cz

Změněná výpůjční doba je každé pondělí od 17:00 - 19:00 do odvolání.

Veřejná vyhláška

www.mnetes.cz

Oznámení o projednání Návrhu územní studie veřejných prostranství v obci Mnetěš.

Thursday, Jan 11

16

15

Wednesday, Jan 10

18

15