English

www.mufrlazne.cz

Friday, May 17

12

2024/RO č.10 - rozpočtové opatření č.10

www.mufrlazne.cz

schváleno usnesením RM dne 9.5.2024

2024/RO č.9 - rozpočtové opatření č.9

www.mufrlazne.cz

schváleno usnesením RM dne 24.4.2024

2024/RO č.11 - rozpočtové opatření č.11

www.mufrlazne.cz

schváleno usnesením ZM dne 15.5.2024

11

Usnesení z 16. jednání ZM (15.5.2024)

www.mufrlazne.cz

usnesení číslo 212 - 220

10

Thursday, May 16

12

11

Wednesday, May 15

12

Sledujte živé vysílání ze zastupitelstva města (15.5.2024)

www.mufrlazne.cz

Živý přenos z 16. jednání zastupitelstva města Františkovy Lázně začíná od 13:00 hodin (přenos zajišťuje externí firma).

Tuesday, May 14

Zásady dotačního systému

www.mufrlazne.cz

ZSM č.29/2015 - účinnost od 1.3.2015

10

O místním poplatku za užívání veřejného prostranství - změna

www.mufrlazne.cz

OZV č.3/2024 - účinnost od 11.5.2024; Sbírka právních předpisů - zveřejněno 26.4.2024

08

Thursday, May 9

Tuesday, May 7

12

Pozvánka na 16. jednání zastupitelstva města (15.5.2024)

www.mufrlazne.cz

16. jednání zastupitelstva města Františkovy Lázně se uskuteční ve středu 15. května 2024 od 13:00 hodin v zasedací místnosti č.8 Městského úřadu ve Františkových Lázních.

11

Monday, May 6

15

10

Autobusová doprava - uzavírka Družstevní ulice (květen 2024)

www.mufrlazne.cz

Z důvodu plánované uzavírky ulice Družstevní od 6.5.2024 do 24.5.2024 zveřejňujeme k nahlédnutí výlukové jízdní řády.

Friday, May 3

09

Tuesday, Apr 30

12

Monday, Apr 29

18

16

09

Friday, Apr 26

11

Monday, Apr 22

13

Friday, Apr 19

11