English

www.zavada.cz

Friday, Apr 12

15

Knihovna - nové knihy

www.zavada.cz

Regionální knihovna Petra Bezruče v Opavě nám dovezla k zapůjčení knihy pro naše čtenáře a máme zakoupené knihy do závadského fondu pro povinnou četbu . Těšíme se na vaší návštěvu. Klouzalová Blanka Knihovnice

Thursday, Apr 11

11

Den Země 19.4.2024 v 16hod

www.zavada.cz

úklid obce a okolí

Tuesday, Apr 9

16

12

Oznámení o stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise

www.zavada.cz

Oznámení o stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise pro volby do Evropského parlamentu 7.-8.6.2024

Thursday, Apr 4

16

Hlášení rozhlasu dne 4.4.2024

www.zavada.cz

TJ SOKOL Závada

13

Program zasedání zastupitelstva obce 15.4.2024 v 18hod

www.zavada.cz

Program zasedání ZO 15.4.2024

Wednesday, Apr 3

15

Hlášení rozhlasu dne 3.4.2024

www.zavada.cz

Svoz odpadu, Čaj o páté, prodej stromků, koncert Josefa Zímy

Tuesday, Apr 2

17

Rozpočtové opatření č.1/2024

www.zavada.cz

Rozpočtové opatření č.1/2024

16

Hlášení rozhlasu dne 2.4.2024

www.zavada.cz

Sdružení kominíků a topenářů, svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu.

Thursday, Mar 28

12

Smuteční oznámení

www.zavada.cz

S lítostí Vám oznamujeme, že nás navždy ve věku 75 let náhle opustila naše spoluobčanka paní Marie Stavařová. Poslední rozloučení proběhne v úzkém rodinném kruhu. Upřímnou soustrast zarmoucené rodině.

10

Zpravodaj č.52-2024

www.zavada.cz

Zpravodaj č.52-2024

Wednesday, Mar 27

17

Nabídka pracovního místa - Domov pro seniory Kravaře

www.zavada.cz

sociální pracovník, viz příloha

16

Hlášení rozhlasu dne 27.3.2024

www.zavada.cz

Sdružení kominíků a topenářů, Studénka Drůbež

11

Blahopřání k narozeninám 27.3.2024

www.zavada.cz

Dnes slaví své 84. narozeniny paní Annemarie Černajová. Do dalších let přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, životního optimismu a Božího požehnání.

Tuesday, Mar 26

15

Knihovna - nové knihy

www.zavada.cz

Zakoupili jsme nové knihy do závadského fondu a v dubnu máme zabukovány další díl autorky Karin Lednické : Šikmý kostel 3. Těšíme se na vaší návštěvu . Klouzalová Blanka Knihovnice

Monday, Mar 25

17

Hlášení rozhlasu 25.03.2024

www.zavada.cz

Klub seniorů, Nikol Drůbež

16

Návrh závěrečného účtu SOMH za rok 2023

www.zavada.cz

Závěrečný účet SOMH

09

Nabídka pronájmu bytu v Chuchelné

www.zavada.cz

Komunitní dům seniorů starších 60 let, informace v příloze

Friday, Mar 22

Blahopřání k narozeninám 22.3.2024

www.zavada.cz

Dnes slaví své 60. narozeniny paní Margit Kalvarová. Jménem zastupitelstva obce jí do dalších let přejeme hodně zdraví, štěstí a Boží požehnání do dalších let.

Wednesday, Mar 20

16

Hlášení rozhlasu dne 20.3.2024

www.zavada.cz

Čaj o páté, Studénka Drůbež

Monday, Mar 18

Hlášení rozhlasu dne 18.3.2024

www.zavada.cz

Čaj o páté, Nikol Drůbež, uzavření knihovny.

11

Čaj o páté

www.zavada.cz

13.4.2024 v 17hod

Nabídka pracovního místa Autotip Halfar Dolní Benešov

www.zavada.cz

automechanik, informace v příloze

Sunday, Mar 17

22

Knihovna - zavřeno

www.zavada.cz

V pondělí 18.3.2024 je knihovna zavřena. Děkujeme za pochopení Klouzalová Blanka Knihovnice

Saturday, Mar 16

11

Blahopřání k narozeninám 16.03.2024

www.zavada.cz

Blahopřání k narozeninám

Friday, Mar 15

10

Nabídka pracovního místa Conrop s.r.o.

www.zavada.cz

šička, viz příloha

Charitativní koncert v Hati

www.zavada.cz

13.4.2024 v 15:30

Wednesday, Mar 13

Hlášení rohlasu dne 13.3.2024

www.zavada.cz

Nikol Drůbež

Wednesday, Mar 6

17

Hlášení rozhlasu dne 6.3.2024

www.zavada.cz

Misijní koláč

Monday, Mar 4

Hlášení rozhlasu dne 4.3.2024

www.zavada.cz

Misijní koláč