V ulicích ukrajinské metropole, kde se večer utkají Real Madrid a Liverpool, dochází k nechutným střetům.

Jun 1

Real má rekordní patnáctý triumf v Lize mistrů. Dortmund ve finále zradila muška

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve finále LM Dortmund 2:0 a připsali si rekordní 15. triumf v soutěži. Po změně stran rozhodli Carvajal a Vinícius.

May 16

Fotbalisté Interu i podruhé zdolali AC a po 13 letech jsou ve finále Ligy mistrů

Utkání na San Siru, domovském stadionu obou velkoklubů, rozhodl v 74. minutě kapitán Lautaro Martínez. Inter vyhrál osmé soutěžní utkání po sobě.

Jun 3

Na pařížské finále Ligy mistrů si stěžuje i Real, jeho fanoušci byli napadeni

Po Liverpoolu žádá vyšetření událostí kolem finále fotbalové Ligy mistrů v Paříži rovněž Real Madrid.

May 29

Při finále Ligy mistrů bylo přes 200 lidí zraněno, Liverpool žádá vyšetřování

Francouzská policie zadržela při finále fotbalové Ligy mistrů v Paříži 105 lidí, 238 fanoušků utrpělo lehká zranění.

May 28

Real Madrid slaví triumf v Lize mistrů. Ve finále přežil smršť šancí Liverpoolu

Fotbalisté Realu Madrid počtrnácté vyhráli Ligu mistrů. Rekordmani soutěže ve finále porazili Liverpool 1:0 gólem Viníciuse Júniora z 59. minuty.

Mar 18

Real vyzve ve čtvrtfinále Ligy mistrů Chelsea, Liverpool čeká Benfica

Fotbalisté Realu Madrid se ve čtvrtfinále Ligy mistrů utkají s obhájcem Chelsea. Loňský finalista Manchester City narazí na Atlético Madrid.

Aug 20

Zděšení v Liverpoolu? Zpátky je nešťastník, který tým potopil ve finále Ligy mistrů

Německý gólman Loris Karius znovu trénuje s Reds, vrátil se z hostování v Besiktasi. I v Turecku ale předvedl nepochopitelné minely.

Dec 11

Sestřihy Ligy mistrů: Fotbalisté Bergama a Atlétika Madrid postoupili do osmifinále

Bayern Mnichov doma porazil Tottenham 3:1 a jako jediný z 32 týmů neztratil ani bod.

Jun 2

Kouč byl ve vzduchu i červená záře nad Liverpoolem. Nejlepší snímky z finále Ligy mistrů

Prohlédněte si fotografie ze sobotního finále Ligy mistrů, v němž fotbalisté Liverpoolu v Madridu porazili Tottenham 2:0.

May 7

Senzační zvrat. Liverpool rozstřílel Barcelonu a je ve finále Ligy mistrů

Fotbalisté Liverpoolu si po roce opět zahrají ve finále Ligy mistrů.

Aug 20

Chyby ve finále Ligy mistrů zlomily Kariusovi vaz. Brankář je na odchodu z Liverpoolu do Turecka