Today News

13

Lehečka - Fucsovics 1:0. Český tenista získal první sadu, ve druhé ale ztrácí servis

Sledujte on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Dubaji mezi Jiřím Lehečkou a Martonem Fucsovicsem z Maďarska.

12

Trest za bizarní podvod. Mechanička se převlékla a předstírala, že je závodnice

Tým Cynisca Cycling zvolil netradiční řešení, aby splnil požadavek na minimální počet účastnic závodu.

11

Policie zasahuje na tenisovém svazu. Obvinila čtyři lidi a čtyři právnické osoby

Policie stíhá obviněné za dotační podvod a za zjednání výhody při zadání veřejné zakázky.

08

Pastrňák zařídil všechny tři góly Bostonu, v rozstřelu ho ale gólman Seattlu vychytal

David Pastrňák se na ledě Seattlu podepsal pod všechny branky Bostonu, v závěrečném rozstřelu ale ztroskotal na gólmanovi Philippu Grubauerovi.

07

"Rozchod s Bárou? Nic jsem neměnila." Siniaková slaví první titul s novou parťačkou

Loňský rozchod nejúspěšnějšího českého deblového páru, který dlouho kraloval světové tenisové elitě, postavil fanoušky do pozoru.

Monday, Feb 26

00

Konečně výhra. West Ham si oddechl, zdolal 4:2 Brentford a poprvé letos zvítězil

V dresu Hammers odehráli před zraky reprezentačního trenéra Ivana Haška celý zápas Tomáš Souček a Vladimír Coufal, hattrickem se blýskl Jarrod Bowen.

21

"Aktivně nám ztěžují práci." Brankáři NHL jsou na tom čím dál hůř, trápí se i Češi

Hokejoví brankáři v severoamerické NHL jsou na tom statisticky čím dál hůř. Co za trendem stojí?

19

"Největší závodní podívaná." O poutavý slogan zuří spor dvou konkurentů

Slogan "Největší závodní podívaná" mají zástupci oválu v Indianapolisu registrovaný od roku 1986. Loni ho ale začali využívat také ve formuli 1.

17

Soupeři nedokážou využít rizika Sparty, říká Fukal. Slávista Chytil má jeho obdiv

Bývalý reprezentant říká v komentáři pro Aktuálně.cz, že by si po kontroverzním gólu Letenských na Slovácku přál, aby rozhodčí používali stejný metr.

16

Vondroušová usiluje o sportovního Oscara. V nominaci je i Messi či hvězdná gymnastka

Tenistka Markéta Vondroušová může získat ocenění v anketě Laureus v kategorii Návrat roku.

14

Macháč - Bublik 1:2. Drama má pro Čecha smutný konec, prohrál nejtěsnějším rozdílem

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Dubaji mezi Tomášem Macháčem a Alexanderem Bublikem z Kazachstánu.