Today News

10

Žebříček top hokejistů shodil Čechy: Jágr ve třetí desítce, Hašek pátý mezi brankáři

Jágr a Hašek skončili v aktuálním žebříčku kanadského časopisu The Hockey News relativně nízko.

08

Ani tragédie mnohé jezdce nezklidnila, divil se König po smrti španělského mladíka

Český jezdec Oliver König nechápal, že řada soupeřů i po smrti mladého Španěla jezdila v Jerezu velmi riskantně.

Monday, Sep 27

23

Zima naskočil na posledních jedenáct minut, Turínu pomohl udržet v Benátkách bod

Český obránce minulé dva zápasy nehrál, na půdě nováčka se dostal na trávník v 79. minutě.

Bouzková už zase vypadla hned v 1. kole. Rychle skončil i další návrat Clijstersové

Česká tenistka prohrála po více než tříhodinovém boji s Japonkou Misaki Doiovou 3:6, 7:6, 3:6 a podvanácté v této sezoně se loučila už v 1. kole.

21

Čtrnáctiletý český zázrak sbírá tituly. Hádejte, kdo zase vyhrál, napsala Brenda

Úspěchy na jejím kontě rychle příbývají, pověsti o příchodu jednoho z největších talentů světového tenisu sílí.

19

Anglie odkládá zápasy, není benzin. Fotbalistům došel i na dálnici cestou z utkání

V Isthmian League se nebude hrát ani derby mezi Herne Bay a Ramsgate, přestože rivaly od sebe dělí nějakých dvacet kilometrů.

18

Je takřka neporazitelný, říká Tesař o mistru světa. Štybar udělal taktickou chybu

Expert Lubor Tesař komentuje výkony Juliana Alaphilippa a Zdeňka Štybara na MS. Český cyklista kvůli svému zaváhání přišel o solidní šanci na medaili.

16

Tak se slaví titul v IndyCar. Palou se stal první španělským vítězem zámořské formule

Alex Palou se stal v neděli novým šampionem série IndyCar. Zámořskou formuli poprvé v historii vyhrál Španěl.