Šok: Zidane skončil jako trenér Realu Madrid. Dobré rozhodnutí pro mě i pro klub, prohlásil

Zinedine Zidane rezignoval pět dní poté, co dovedl tým k obhajobě triumfu v Lize mistrů. Jeho nástupcem by mohl být Mauricio Pochettino z Tottenhamu.

Mar 15

Real Madrid jde v Lize mistrů na Manchester City. Barcelonu čeká Mbappého Paris SG

Zbývající dvě čtvrtfinálové dvojice tvoří Arsenal s Bayernem Mnichov a Atlético Madrid s Dortmundem.

Sep 26

Slovenská ostuda v Lize mistrů. Nevím, jestli tohle někdo z nás zažil, hlesl trenér

Hráči Patriotů Levice nedali v první čtvrtině ani jeden bod. Neproměnili totiž žádný ze třinácti střeleckých pokusů, úvodní pasáž prohráli 0:20.

Aug 22

Plzeňský kouč Bílek touží po první Lize mistrů. Věří v kouzlo domácího hřiště

Trenér plzeňských fotbalistů Michal Bílek označil úterní domácí odvetu závěrečného play off Ligy mistrů s Karabachem za obrovskou výzvu

May 28

Real Madrid slaví triumf v Lize mistrů. Ve finále přežil smršť šancí Liverpoolu

Fotbalisté Realu Madrid počtrnácté vyhráli Ligu mistrů. Rekordmani soutěže ve finále porazili Liverpool 1:0 gólem Viníciuse Júniora z 59. minuty.

Nov 24

Fotbalisté Manchesteru City otočili v Lize mistrů duel s PSG, postupují ale oba

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v domácím šlágru 5. kola základní skupiny Ligy mistrů nad Paris St. Germain 2:1.

May 27

Zidane už není trenérem Realu. Po neúspěšné sezoně odstoupil

Slavný Francouz rezignoval pět dní po skončení nepovedené sezony, ve které Real nezískal jedinou trofej.

Nov 25

Bez opor včetně Messiho, přesto vítězná. Barca v Lize mistrů vyrovnala rekord Realu

Barcelona se sice v domácí soutěži trápí, ale v Lize mistrů slaví po čtyřech kolech postup. Vyrovnala tím rekord Realu Madrid.

Jul 18

Slovan po historické ostudě v Lize mistrů vyhodil trenéra Ševelu

Nevybíravá adjektiva se valí na Slovan Bratislava poté, co slovenský šampion vypadl v prvním kole Ligy mistrů s týmem Sutjeska Nikšić.

Feb 5

Ostuda v Lize mistrů? Některými zápasy jsme se prostyděli, uznává opavský kouč

Někdo bere její výsledky v Lize mistrů jako ostudu, jiní ocenili ryze českou sestavu. Opava poznala v Evropě propastný rozdíl, ale ničeho nelituje.