Wozniacká vybojovala v Eastbourne druhý titul v sezoně

Carolina Wozniacká porazila ve finále turnaje v Eastbourne Arynu Sabalenkovou 7:5, 7:6. V mužské dvouhře se z titulu raduje Mischa Zverev.

More from Aktuálně.cz

Jun 24

Kvitová - Haddadová Maiaová 2:0. Skvěle hrající Kvitová je v Eastbourne ve finále

Sledovali jsme semifinálové utkání tenisového turnaje v Eastbourne mezi Petrou Kvitovou a Beatriz Haddadovou Maiaovou.

May 27

Edmonton je ve finále konference, Carolina získala postupový mečbol

Hokejisté Caroliny v pátém zápase 2. kola play off NHL porazili NY Rangers 3:1 a v sérii se ujali vedení 3:2.

May 21

Carolina zdolala Rangers v play off NHL i ve druhém utkání, Raanta vychatal nulu

Hokejisté Caroliny porazili ve druhém utkání druhého kola play off NHL na svém ledě New York Rangers 2:0 a stejným poměrem vedou i v sérii.

Jun 22

Plíšková - Giorgiová 1:2. Podruhé na trávě, druhá prohra. Češka v Eastbourne končí

Sledovali jsme online přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje na trávě v Eastbourne mezi Karolínou Plíškovou a Camilou Giorgiovou z Itálie.

Dec 16

Druhá nejlepší na světě. Zápasnice Hanzlíčková prohrála až ve finále

Zápasnice Adéla Hanzlíčková vybojovala na Světovém poháru v Bělehradu stříbro.

Jul 19

Kvitová prohrála i druhé finále na berlínských exhibicích

Tenistka Petra Kvitová v hangáru bývalého letiště Tempelhof podlehla Lotyšce Anastasiji Sevastovové po bitvě 6:3, 3:6 a 5:10.

May 10

Strýcová si v Madridu zahraje o druhý letošní titul ve čtyřhře

Tenistka Barbora Strýcová si na turnaji v Madridu zahraje o druhý letošní titul ve čtyřhře.

Apr 29

Carolina přišla o zraněného fantoma Mrázka, i bez něj ale slavila už druhou výhru

Tomáš Hertl asistoval u dvou branek San Jose, které ale podlehlo doma Coloradu 3:4. Stav série je vyrovnaný 1:1.